Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytek....

czy to prawda.....?

Polecane posty

Gość pytek....

Hej. Czy to prawda że jeśli chcemy mieć chłopca to musimy zaprzestać kochania na co najmniej 6 dni przed owulacją? Chcemy się kochać ale chcemy rónież mieć synka napiszcie proszę czy to prawda? I kiedy w jakim dniu cyklu się o niego starać ( przy cyklu 30 dni..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno o synka nalezy sie starac w drugiej połowie cyklu, zaraz po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek....
fajnie że ktoś odpisał ale powiedź czy musimy zaprzestać kochania żeby plemniki były silniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
co za bezsens!te metody wszystkie mozna sobie w dupe wsadzic.Poza tym dla dojrzalych osob plec dziecka nie powinno miec znaczenia wazniejsze powinno byc to zeby dziecko cale i zdrowe sie urodzilo.No ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po owulacji to już możecie się starac o okres:P Niestety, nigdy nie planowalam plci, wiec nie dam Ci odpowiedzi, tylko ta poowulacja mnie rozwalila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chłopca należy się starać w noc, gdy księżyc w pełni stoi a i o mieczu pod poduszką nie wolno zapomnieć :D:D:D:D:D:D:D:D:D Tiaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz
mieć synka, to trzeba współżyć jak najbliżej owulacji i lepiej wcześniej mieć kilka dni przerwy, żeby pozostałości nasienia z żeńskimi plemnikami nie były pierwsze przy jajeczku. Mnie ta metoda się sprawdziła i właśnie czekam na synka. A te 6 dni przerwy przed to dla Was taki problem?? Lepiej miejcie świadomość, że jak ciąża będzie zagrożona (czego oczywiście nie życzę), to możecie mieć zakaz baraszkowania na całe 9 m-cy plus 6 tyg po porodzie. Te sześć dni w porównaniu z tym to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn podobno
w owulacje, przed i po dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
czekolada mniam ---> Ciekawe czy mowilabys tak samo jakbys miala 4 dziewczynki i starala sie o kolejne dziecko :) Albo na odwrot - tylko wtedy chcialabys dziwwczynke. Przeciez to, ze ktos chce chlopca nie znaczy ze nie bedzie kochac dziewczynki (czasem wrecz na odwrot :P ) Tak - powinnas przestac. Ale w sumie to wszystko jest dzielem przypadku ;) Zycze szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
siekiera pod lozkiem nie zdaje egzaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek....
zdaje sobie sprawe że zdrowe dziecko i to bez znaczenia jakiej płci jest najważniejsze ,ale mam już dziewczynke i wcale nie twierdze że jest gorsza jak i również poronić też poroniłam poprostu bardzo chce mieć synka i dlatego pytam o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nieprawda.................. Mi akurat płeć była obojętna( 5 lat starałam się o 2 dziecko) W cyklu w którym się udało całkowita wstrzemięźliwość przed i po owulacjii. Staraliśmy się tylko 2 dni w tamtym cyklu w samą owulację ( monitoring 3 razy usg)i..................córka!!!!!!!!!!!! Dla mnie to była miła niespodzianka bo mam już synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×