Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

cos na temat kafeteri

Polecane posty

taka mysl ktora mnie kiedys naszła........, czytajac te wszystkie historie z uczuciowego..o zdradach, kłamstwach .......mozna nabawic sie jakiejs obsejsjii tak mało jest tutaj topikow o szczesliwych zwiazkach, ze czlowiek przestaje wierzyc ze takowe istnieja.....nic tylko usiasc i czekaz az ona nas zdradzi...zwiazek sie wypali....zostawi nas.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekać i nie utyskiwać, tylko działać, działać. :D Nie pękaj, na pewno są szczęśliwe związki. Szczęśliwe prawdziwie, jak i szczęśliwe na swój sposób... Aczkolwiek tych szczęśliwych prawdziwie, znam niewiele. Taki lajf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fchinm
szczęśliwi nie siędzą w necie, na czatach itp. forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nie ma, a w necie w okolicach mostowych siedzą sami przegrańcy zyciowi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja to mialam na uczuciowym dac:D kurde chyba jeszcze kaca nie doleczylam:D ja sie nei zalamuje chwilowo, jestem w zwiazku dosc szczeslywym a to poprostu sa moje takie prywatne spostrzezenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiele tutaj osób jest szczęśliwych. Różne mamy doświadczenia, ale głęboko nieszczęśliwej osoby na erotycznym, to ja chyba jeszcze nie spotkałam. Nie mówię o upośledzonych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przejmuj się, na erotycznym od dawna nie mówi się o seksie, tylko o uczuciach właśnie. Na przykład uczuciu niepełnego wypróżnienia i tym podobnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zastanawia co innego....te parametry penisów, które tu są stale podawane:P Ja nie mam pojęcia czy mój chłopak ma za małego, za dużego czy w normie:) Jak to zmierzyc? Linijką, ekierką czy cyrklem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie, to się pochwą mierzy. Jak jest ok, to jest ok. Cała filozofia z rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znasz stosunek Twojej pochwy, do Jego penisa. No chyba, że Ty też romansujesz grając w bierki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o rozmiarach, to jak dla mnie, rozmawiają niedopiździeńcy. Facet świadomy potęgi swojego penisa, swoich umiejętności i tego jak działa na swoją kobietę, nie będzie się zastanawiał, czy mieści się w normach europejskich. To dobre dla niedowartościowanych albo prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×