Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Lansik
a bawił sie ktoś ostatnio w lesnej perle w radlinie? jak tam z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia i Adaś
Bylam w czerwcu lokal dziwny manager z doskoku obsluga leniwa kelner czadzi spocona pacha a jedzenie nie bardzo. Bawisz sie na parkiecie a lody stawiaja do pustego krzesla nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenkaa
Ma ktoś jakieś aktualne opinie na temat DJ Leszka Lipki ?? Chciałabym wiedzieć czy do DJ z prawdziwego zdarzenia :) ... A co myślicie o DJ Grzegorz Sobik albo o DJ Tomasz Świątek?? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablaaaa
na naszym weselu był dj sobik i polecam w 100% wszyscy byli zachwyceni i świetnie się bawili.. każdy szczegół można z nim omówić (jak chodzi o podziękowania czy inne "elementy stałe") ma fajne pomysły.. już się z nim umówiliśmy, ze jak będziemy mieć 25 lat po ślubie to znów zagra na naszej imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiukenkaaa
Dziękuję za info :) jak ktoś jeszcze był na weselach gdzie grali wyżej wymienieni DJ lub grali u was na weselu to proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sensuelle23 witam Ewa Piece - moim skromnym zdaniem j najbardziej ok - jedzenie dobre - ilość wystarczająca lub nawet duża - schludnie - przestronnie - wystrój stonowany - ok - apartament dla nowożeńców - jedynie tylko na dzień dzisiejszy do wykończenia parking - który jest dość duży . pozdrawiam Krzysztof www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź :) no mamy jeszcze trochę czasu do wesele, więc myślę że coś z tym parkingiem zrobią do 2015 :) szczerze powiem, że nawet szybciej nie było tam szans zająć terminu tak więc chyba dobrze to świadczy o tym lokalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
super ta sala,a światła mają zajebistye,opłaca się robić wesele 2 dniowe,wtedy wszystkie noclegi są gratis,no i 2 dniowe wesele to tylko 210 zł za 2 dni ,z ciastem i napojami więc bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
210 zł za dwa dni to jest niemożliwe :P ?? to chyba na ten rok, bo na 2015 jest cena 270 zł :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
ja pisałam o 2013 we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenkaaa
a słyszał ktoś coś na temat fotokoma.com.pl nigdzie niema żadnych opinii foty na necie mają fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiulenka
Na temat tych fotografów mało można powiedzieć,ale sprawdź sobie tutaj http://foto-ha-part.bloog.pl/ Tych znam i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
do poko raboko,byłam w Avanti na weselu i jedno do czego mozna się przyczepić to bardzo zły układ stołów,po prostu stoły są upchnięte w jeden kąt i ci co siedzą przy oknach nie widzą co się dzieje na parkiecie ani nie widzą pary młodej,niestety wiele sal popełnia takie błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
Byłam dzisiaj w Chacie Staropolskiej, planujemy z przyszłym mężem mieć tam wesele. Byliśmy na kolacji i jedzenie jest przepyszne, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji odnośnie wesela. Bardzo proszę o opinie jeżeli ktoś był tam na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulenkaa byłam na weselu z Panem Sobikiem zdecydowanie polecam. Ostatnio przypadł mi do gustu również dj z firmy Fenomen (Rybnik) będzie grał na moim weselu bo dj Grzegorz był już zajęty. Jeśli chodzi o dj Lipkę to raczej nie mam dobrego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia321
Hej znalazłam bardzo fajną stronkę o salach na wesela - można sie dużo dowiedzieć i porównać bez latania po całym necie www.salenawesela.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
Beznadziejna ta strona którą podałaś..ze śląska jest tylko 6 sal z czego żadna nie jest z okolic Jastrzębia..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
do Daanka,ja też byłam tam na kolacji to jedzonko przepyszne,widać że nie używają wegety ani innej trucizny,chyba ze akurat w tych daniach co jadłam to tego paskudztwa nie było,sala balowa podobno w innym klimacie ,myślę że na weselu tez bvędzie pyszne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Daanka My z narzeczonym mamy właśnie wesele w "Chacie Staropolskiej", ale to dopiero we wrześniu. Szukaliśmy wcześniej opinii, ale za dużo ich nie ma. Jednak zdecydowaliśmy się, bo potrzebujemy pokoi noclegowych, a żadnych negatywnych opinii też nie znaleźliśmy, co chyba jest plusem. A dokładniej będę mogła się wypowiedzieć na temat tego lokalu po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
Do uciekającaPannaMłoda My już też jesteśmy zdecydowani na 95% :) W tym tyg jedziemy wpłacić zaliczke. Dla nas też ważne były noclegi ale boję się jednej rzeczy-mianowice na sali są płytki..mam nadzieje ze goście nie połamią nóg ( a szczególnie kobiety w szpilkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Daanka Teraz w większości lokali są płytki podłogowe i nic się nie dzieje (przynajmniej w moim przypadku, a lubię wysokie szpilki ;) ). W ostatnich dwóch latach często bywałam na weselach i jedynie w Domu Przyjęć Viva w Połomii jest parkiet. Swoją drogą bardzo fajny lokal, tanio, jedzenie pyszne i w dużych ilościach, ale nas zniechęciło robienie tam wesela ze względu na oddzielony od stołów parkiet, gdyż część gości nie wie, co dzieje się na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
Do uciekającaPannaMłoda To mnie uspokoiłaś:) A ile płaciliście zaliczki?? Przeważnie w lokalach jest 10 %. Ja z wrażeń zapomnialam zapytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulenkaaa
Narzeczonaaa86 dziękuje za info :) a mam jeszcze pytanie czy pan Sobik gra i dla młodych i starszych gości?? Czy raczej bardziej dla młodych po prostu nie chce aby starsi siedzieli i się nudzili a trochę ich będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjejj
Kasiu Pan Sobik nie GRA tylko puszcza to co inni grają a to jest różnica pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenkaaa
ojjejj puszcza przecież wiem że je puszcza zresztą nieważne.. chciałam się dowiedzieć czy starsi tez się pobawią przy muzyce jaką puszczaa Pan Sobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiulenkaaa
Muzyka do bardzo subiektywne pojęcie , a zwłaszcza w wykonaniu D.J. Jednemu się będzie podobał a drugiemu nie , tego nie sprawdzisz , wynika z tego ,że w tym układzie kupujesz kota w worku.Z tego co wiem to 90% muzyki w wykonaniu D.J jest dla młodych.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablaaaa
u nas dj Sobik sprawdził się w 100%, a wesele było na 140 osób i przedział wiekowy był każdy... dużo starszych ciotek, mnóstwo ludzi koło 30-40 i 20 dzieciaków. Wszystkim się bardzo podobało. A zaskoczenie starszych osób, że bez "orkiestry" a tak bardzo fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjejj
byłam raz na takim weselu gdzie mikrofon trzymał facet a w uchu dobiegał głos damski dla mnie była to tragedia myślę że tylko cena za imprezę mogłaby mnie przekonać nie wiem ile zapłacili ale myślę że za coś takiego nie więcej jak 400-500zł więcej nie było to warte ale napisz ile płacisz pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×