Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Polecam zespół "Adler" z kornowaca. Grają do upadłeg. Jeżeli komuś odpowiada i goście weselni fajnie się bawią jest dużo zaba i różnych jaj. O gościńcu wodzisławskim słyszałam niezbyt opinie od bliskich znajomych... sama nie byłam. Podobno było wszystkiego mało, ale to zależy też od tego co młoda para sobie zamówi. Polecam zajazd cyganek w wodzislawiu, u danusi w jankowicach są to lokale sprawdzone, dobrze sprawujące się od wielu lat. Można spokojnie zamówić, płacić i o nic się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja byłam
ja byłam w sierpniu na weselu w Gościńcu Wodzisławskim i wesele było bardzo udane jedzenie smaczne i w wystarczających ilościach obsługa bardzo miła przygrywał zespół Medium z Pszowa który bardzo dobrze zabawiał wszystkich gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o info na temat Leśniczówki (Wodzisław Śląski) może ktoś był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudai
DZiewczyny? a umicie polecić dobrą krawcową??????????? :D i makijażystkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowożeniec
Witam Polecam na wesele Restaurację "Renesans" w Pszowie. Mieliśmy tam swoje weselicho 13 października i była rewelacja. 130 osób bawiło się super. Obsługa ekstra, jedzenie bardzo dobre i baaardzo dużo! Właściciel jak i szef Kuchni bardzo kontaktowi, zawsze służący pomocą. Także jeszcze raz dzęki za wyśmienitą zabawę. Pozdrawiamy A. i J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfdgdfg
My mieliśmmy w lato wesele w Gościncu wodzisławskim!!! było super, goście zachwyceni. Jedzenie przepyszne, żurek - takiego jeszcze nie jadłam, tatar też bardzo dobry. Właściciel bardzo miły i uczciwy. Za napoje policzył tylko tyle co goście wypili - wyszło naprawde sporo mniej niz myslelismy. Torta dał gratis i jeszcze inne upusty :) Koleżanka juz tam polecaiala rezerwowac na za dwa lata :) Polecam Gościniec jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski_kamyk
Serdecznie polecam salę w Arkadii w Radlinie. Do momentu wesela naczytałam się tylu różnych opinii, że może być coś nie tak, że wychodzą różne dziwne historie itp itd a prawda jest taka, że to było najlepsze wesele na jakim się w życiu bawiłam! Obsługa była cudowna, sala piękna, jedzenie przepyszne, tort piękny, goście zachwyceni! Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Wszyscy na forach tak straszą właścicielem a naprawdę nie rozumiem czemu, bo to że się ktoś nie uśmiecha cały czas od ucha do ucha nie oznacza że nie jest w porządku! Bardzo fajny facet :) Jesteśmy z mężem bardzo ale to bardzo zadowoleni i ten post dodaje ze względu na te wszystkie panny młode, które się straszeniem na forach przejmują ;) nie ma się czego bać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a ta Arkadia coś tam się spaliła,to już odbudowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurki_kamyk
Nie idzie poznać żeby było coś popalone- wszystko wyremontowane :) poza tym pożar nie dotyczył sali tylko domu właścicieli. Naprawdę pięknie tam mają! I polecam wesele w październiku-pogodę mieliśmy jak marzenie. Dziś plener i słoneczko z tymi jesiennymi liśćmi to po prostu bajka! Październik czasem lepszy niż lipiec i sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski_kamyk
Nie idzie poznać żeby było coś popalone- wszystko wyremontowane :) poza tym pożar nie dotyczył sali tylko domu właścicieli. Naprawdę pięknie tam mają! I polecam wesele w październiku-pogodę mieliśmy jak marzenie. Dziś plener i słoneczko z tymi jesiennymi liśćmi to po prostu bajka! Październik czasem lepszy niż lipiec i sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
ten facet z Arkadi to taki przyjemny nie jest,ale na szczęscie żona go chyba zamyka na czas wesela bo już się nie kręci po obejściu i nikomu nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
Dworek Zielone Wzgórze. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! W tym roku mieliśmy tam Komunię dziecka.... Obiekt piękny, wystrój również., właścicielka miła i na tym się kończy! Jedzenie -ilości żenujące , nie byłam na takiej imprezie, aby brakowało jedzenia, a u nas brakowało! Porcje malutkie, wyliczone, jednym słowem , menu które wg umowy miało zostać podane - zostało podane ale w ilości 1 na 5 osób (tak to odczuliśmy) Nawet herbata, podana w dzbanku, okazała się siuśkami, kawa również, w porządnym lokalu, podaje się teraz samowar ( wrzątek) i herbaty powinny być na stole, każdy sam sobie zaparza jaką chce i powinna być dobrej marki, a nie 1 herbatka wrzucona na 1 dzbanek, która smakowała jak woda, tak samo powinno być z kawą! Poza tym podwyżka ceny na 2 tygodnie przed imprezą, też była niemiłym zaskoczeniem, ale cóż zrobić goście zaproszeni - płacz i płać! (cena - 145 zł/osoba za Komunię, nie za wesele). Jeśli chodzi o mnie NIE POLECAM! Tak jak pisałam, oprócz JEDZENIA wszystko było ok, natomiast nam było wstyd przed naszymi gośćmi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghthtrhtrhrt
a gdzie ten Dworek Zielone wzgórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Stanowczo odradzam organizowanie czegokolwiek w restauracji Leśniczówka w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku, jakiś czas temu, miałam wątpliwą przyjemność organizować tak swoje wesele i w pełni mogę podpisać się pod opinią aparatka86. Jedyne dwa plusy tego lokalu to: - wystrój Sali i ogrodu, który przedstawiony jest na stronie WWW. - obsługa (kelnerzy), która podczas wesela bardzo dobrze się jak mogła, choć czasami przydałby się jeden kelner więcej. Cała reszta związana organizacją wesela zarówno w czasie przed podpisaniem umowy, w trakcie podpisywania umowy a zwłaszcza miesiąc przed ślubem, to seria zdarzeń wprowadzających nas w błąd, nieujawniania wszystkich szczegółów, cen itd. - Ceny dodatkowych produktów nie objętych Menu np. litr soku Hortexu jabłkowego kosztuje w markecie 2,99 zł w Leśniczówce kosztuje 10zł i jest to tak zwana cena po „obniżonej marży weselnej. Koszty soków i napojów w rozliczeniu wychodzą potężne i dla średniego przyjęcie to dodatkowo wydatek około 1500zł. A jeżeli mnie pamięć nie myli, obecnie za każdy otwarty napój 0,2l płaci się około 5zł. Więc może to wychodzić jeszcze drożej. - Standard pokoi na stronie Leśniczówki prezentowane są tylko piękne przestrzenne apartamenty a w rzeczywistości Leśniczówka dysponuje jeszcze innymi pokojami których standard to w porównaniu do apartamentów to przepaść są to małe, ciasne pokoiki utrzymane w całkiem innym przeciętnym wystroju a mimo to za te pokoje trzeba płacić takie same kwoty jak za apartamenty. I oczywiście nigdy nie mogliśmy ich zobaczyć, bo zawsze były niby zajęte. Pierwszy raz widzieliśmy te pokoje około tygodnia przed weselem. - Manipulowano przy już ustalony przez nas menu bez naszej wiedzy według własnego uznania chcąc „dla nas dobrze aby wzbogacić nasze Manu. A prawda jest prawdopodobnie całkiem inna. Należałoby tutaj porównać menu z menu imprez które odbywają się w piątki i niedziele, jeżeli wesele jest w sobotę, a wnioski same przyjdą. Nasze menu prawdopodobnie też zostało częściowo dostosowane pod imprezy które odbyły się w piątek i niedziele. - ilość jedzenia wydanego po przyjęciu a szczególnie mięs była rażąco mała i zależy zawsze to od uznania szefostwa tej restauracji. To co pani prezes uzna za zdatne do spożycia to wydaje a to czego by one nie zjadła zostaje w restauracji i jest niby wyrzucane. I tak nie dostaliśmy pozostałości po dwóch ciepłych „płynnych kolacjach a dziwo jedliśmy je na śniadanie z które płaciliśmy oddzielnie ponieważ było w cenie noclegu. Nie dostaliśmy żadnych sałatek obiadowych, klusek, rosołu. W porywach szaleństwa dostaliśmy 4 pojemniczki o wymiarach około 15 x 15 cm z zimna płytą z wesela i kilkanaście pojemników podobnego gabarytu z sałakami na bazie sałaty, pomidorów itd. no i oczywiście kilkanaście sztuk mięsa. I taki przykładowy detal - dla spotęgowania efektu wizualnego udko z kurczaka dzieli się na dwie części pałeczkę i podudzie. Na koniec. Szefowa płynnie kłamie w żywe oczy. Dlatego wszystkim którzy już podpisami umowy bądź dopiero oglądają obiekt i się zastanawiają, naprawdę szczerze zalecam robienie bardzo szczegółowych notatek lub utrwalanie spotkań w inny sposób. To co napisałam jest w tej restauracji stałą praktyką ponieważ uzyskałam podobne opinie od innych par. O innych poważniejszych zarzutach napiszę w późniejszym czasie. Nie chce oczywiście na tej restauracji się mścić ale wiem jaką masakrę z tym lokalem przeszłam i naprawdę nie życzę tego nikomu. Analizując swoją umowę wiem wiele rzeczy jest w niej nieuregulowanych, niezapisanych i przede wszystkim niekorzystnych. Dlatego służę pomocą jeżeli ktoś już podpisał z Leśniczówką taką umowę lub ma dopiero zamiar to zrobić podpowiem na co szczególnie zwracać uwagę. Przede wszystkim zaś bezwzględnie pisać ANEKSY do umowy, które ja precyzują!! Na koniec mam ogromną prośbę do par które czują się oszukane działalnością Leśniczówki aby podzieliły się swoimi opiniami i zastrzeżeniami bądź na forum bądź na e-maila lukif14@poczta.fm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfbgfbhgfb
Lesniczówka to jakaś tragedia, jak tam poszłam popytać co i jak to baba jakby się z kosmosu urwała. Jakieś chciała marże naliczać na wódkę którą i tak by była niewypita.... zwaiałam stamtąd zostawiajaąc jedynie nr tel. Potem jeszcze baba dzwoniła i się wypytywała na którą to restauracje sie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
To o czym pisze bgfbgfbhgfb to tzw. „Korkowe dodatkowa opłata w wysokości 10zł od osoby. Czyli np. 70 osób x 10zł = 700zł za dosłownie powietrze. Ale dzięki tej opłacie można wnieść swój alkohol zarówno wódkę jak i wina i inne napoje alkoholowe. Wówczas na klienta przechodzi odpowiedzialność również za wszelkie zatrucie itd. Jest to pierwszy wariant. Drugi wariant jest taki, że kupuje się pakiet 10 alkoholi + pakiet 4 win oraz piwo po tzw. cenie z obniżoną marżą weselną. I na przykład 1 butelka alkoholu w zwykłym markecie kosztuje 50zł w Leśniczówce będzie kosztować około 100 120zł. Ale wybierając drugi wariant swoją wódkę i tylko wódkę można wnieść bez dodatkowych opłat. Wniosek ogólny jest taki, że czy wybierze się wariant pierwszy czy też drugi Leśniczówka musi zarobić 700zł na samych alkoholach. PS. 70 osób dla tego, że przynajmniej w tych starszych umowach przyjęcia organizowane w sobotę, niedziele i święta zazwyczaj organizowane są na minimum 70 osób. W momencie gdy nie ma się kompletu a np. będzie tylko 50 osób, wówczas płaci się i tak jak za 70 osób. A osoby takie jak fotograf, orkiestra itd. płatne są oddzielnie. I Np. gdy przyjdzie na wesele 50 osób płaci się i tak 70 + 5 osób z zespołu oddzielnie + fotograf. Przyjmują że za osobę jest 160 zł a za zespół i fotografa 130zł. Tak więc 70 x 160 = 11200 + 780 = 11980zł tyle wyniesie opłata za samo menu dla 56 osób. A oprócz tego cała reszta tort 650zł, napoje, alkohole itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiiaaaaa
hej. czy słyszał ktoś o koniczynce w pawłowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
w tej koniczynce jest zajebiście,warto wziąść menu za 175 zł,wtedy dowozisz tylko alkohol a wszystko masz w cenie,do tego wszystkie pokoje są gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie informacje na temat dworek nad stawem? w wodzisławiu. Jest oferta full opcja za 210/osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimbeta
Dziewczyny, polećcie jakiś hotel blisko Radlina, żeby przenocować gości. Wesele mam w Arkadii, a tam nie ma niestety noclegów;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdjkfhsssd
Hej! Czy ktoś może wie jak gra zespół STRING... Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
jak gra STRING to nie wiem ale wiem że nosi stringi czy pasek zamiast majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Wodzisław
Chciałabym się podzielić wrażeniami po weselu jakie miało miejsce pare dni temu grał nam pan Krzysztof Łucki z bsmusic.pl . Głos zniewalający podejscie do klienta na wysokim poziomie , muzyka wyśmienita nie było go w stanie niczym zagiąc . A babcia tańcowała tak jak nigdy heee .Było superancko polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_22222
a co powiecie o "Chata Staropolska" Mszana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek321
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat organizacji wesela w Gościncu Wodzisławskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnhgjhgj
a co chcesz wiedziec o Goscincu? tyle osob juz tu pisalo o tej restauracji a wy dalej. Ja goraco polecam Gosciniec, jedzenie pyszne, sala przepiekna, elegancka. Wlasciciel to rowny czlowiek, wszystko do dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek321
Głównie chodzi mi właśnie o jedzenie. Czy jest go w miarę dużo, czy są donoszone dokłądki jezeli np. jakis rodzaj miesa sie juz skoncyz na stole i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z reguły raczej mięsa w porządnych lokalach nie brakuje - a Gościniec jest naprawdę bardzo dobrym lokalem - po drugie ciężko jest przejeśc to co jest na stole - z tym że młodzi zawsze się boją że zabraknie itp. pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×