Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość forumowicz z ciekawości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zespołu EXPRESS www.expresszespol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
wlaśnie objechaliśmy 14 sal weselnych w obrebie Jastrzębia i chyba zdecydujemy sie na wesele u Kaczyny w Rogowie czy ktos z was mial tam wesele?prosze o szczere opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
W Avanti jest pyszne jedzenie,są bardzo uczciwi,wszystko co zostanie z wesela zapakują i oddadzą nawet chleb i masło,,mają niestety jedną wielką wadę,ustawienie stołów u nich to masakra,nie wiem kto tak wymyślł układ sali ale przez to tracą wielu klientów,byłam jako gość i swojego wesela bym nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar00
w przyszlym roku mamy wesele wlasnie w Avanti w Bluszczowie, bylismy juz tam na weselu i wszystko bylo ok z wyjatkiem zespolu ( ale to juz mloda para wybierala w wlasnym zakresie) jedzenia duzo i dobre, a co do ukladu stolow, to mozna go sobie wybrac samemu, jak sie komu podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
właśnie że wtedy nie można było,menadżerka nie pozwoliła żeby stoły stały naokoło parkietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar00
mozliwe ze w gre wchodzi rowniez liczba osob, nie wiem. my bylismy i jestesmy zadowoleni, dlatego wybralismy ta sale na nasze wesele, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
a jak były ustawione stoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawłowiczanka
Witam, czy ktoś miał na weselu kucharki z Pawłowic? Chodzi dokładnie o P.Monitor? Gotowała na weselu mojego kuzyna byli bardzo zadowoleni ale to było 2lata temu, slyszałam ze teraz ma nowy skład i chciałabym sie dowiedziec czy jedzenie jest tak samo dobre (i w tak duzej ilosci) jak wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
przez 2 lata dużo się zmieniło ,teraz ta kucharka najpierw sama się naje a co zostanie to giościom da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejmi
Stary skład się rozleciał, słyszałam że te wyrzucone kucharki, którę tak naprawdę odwalały całą robote, to ich zasługa dobrego jedzenia i organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepek
Pani M... z nowym składem nie polecam ,z takimi ruchami to powinna już dać sobie spokój i pójść na emeryturę.Właśnie zastanawialiśmy się jak długo ktoś może na nią robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w przyszlym roku w avanti i mam nadzieje ze wszystko okej bedzie, a co do stolow to menadzerka powiedziala ze razem planuje sie uklad zeby nam odpowiadalo :) najwazniejsze ze dobre jedzenie jest a cena znow wcale nie jest taka wysoka teraz juz wszedzie tak jest mniej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpie termin na przyjęcie weselne w dniach 30-31.08.2014 ( można zdecydować się na jedno z wybranych dni lub oba)na sali Koniczynka w Pawłowicach, wpłacona zaliczka 500 zł. tel 665507886

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalhfab
Avanti sala ok, ale nie ma żadnego obejscia, wokoło są domy... nie ma nawet noclegów. Powinni najpierw wszystko dokończyć a potem organizować wesela. Zgadzam się co do ułożenia, Państwa młodych w ogole tam nie widać. Ciężko nawet wyjsc z tego ułożenia , nawet nie mają specjalnie udekorowanego miejsca dla pary młodej oprócz stolika, ale przecież powinno być coś na ścianie napis czy wystrój, a tam nic nie ma. No i przede wszystkim cena zawyżona, bo w innych lokalach za tą cenę mają dodatkowe atrakcje a tu? Nie ma nic dodatowego. Trzeba doplacać za napoje, z menadżerką nie idzie się dogadać, żadnych dodatkowych warunków nie można wynegocjować. Menu mają ubogie wg mnie w innych lokalach mają o wiele lepsze menu w tej samej cenie, poszukajcie :) Wielka szkoda, bo sala super, naprawdę. Ale muszą zadbać o rzeczy, które większość osób tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepek
Nie polecam kucharek z panią Mol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Ja te oglądałam zdjęcia Avanti w internecie i postanowiłam się przejechać. Sala rzeczywiście ładna, ale do wszystkiego zniechęciła mnie ta młoda siksa menagerka. Wydawać się mogło, że skoro młoda jest to na wiele pomysłów i rozwiązań przystanie, ale nie, bo ONA WIE JAK JEST NAJLEPIEJ. Nie wspominając o układzie stołów. Cena... ani za niska, ani za wysoka, ale rzeczywiście w innych lokalach można dostać przy tej cenie więcej. Prosząc o menu w innych lokalach dostajesz pięknie wydrukowane co i jak, jakie rodzaje mięsa dokładnie itp. u nich czegoś takiego nie znajdziesz, bo czegoś takiego NIE PRAKTYKUJĄ, menagerka powie ci tylko, że osiem rodzai mięsą, trzy surówki, itp. Niestety sala ładna, minusem jest rzeczywiście brak noclegów, a jest to wieś, więc niekoniecznie wszyscy goście będą mieli jak trafić do domu, ale ogólnie nie jest źle. Całe wrażenie moim zdaniem psuje po prostu menagerka, która mimo, że wydaje się dosyć konkretna, to na zbyt miłą osobę raczej nie wygląda. Bałabym się z nią przed weselem ustalać szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang1569
Witam serdecznie:) widzę, że dyskusja na temat Avanti wre, wiec postanowilam, ze tez sie wypowiem, tymbardziej, ze jestem juz PO tym wielkim dniu a wesele odbylo sie w Avanti. W skrocie mozna powiedziec tylko jedno: rewelacja. My z mezem bylismy zachwyceni zarowno sala, jak i pysznym jedzeniem (w duzych ilosciach). lokal zachwalal nam zespol ktory wybralismy. Poczatkowo troche sie balam, bi nikt z rodziny i znajmoch nigdy tam na zadnej imprezie nie byl, ale my postanowilismy zaryzykowac. Do umowy rzeczywiscie konkretnego menu nie dostalismy (tylko takie ogolne), ale dokladnie wszystko umowilismy przed weselem, chyba 3 tygodnie wczesniej. cena byla taka sama jak na umowie, wybralismy wariant z napojami w cenie i doplacalismy tylko za piwo. moze nie jest za tanio, ale warto bylo. co do pani menadzer, dla nas byla mila, owszem wszystko powiedziane bylo konkretnie, np co mozna przyniesc swojego a czego nie.ogolnie wspolprace z nia uwazam za udaną. uklad stolow wybralismy sami (4 rzedy + jeden pod oknami z mloda para) bardzo nam sie podobal z tego wzgledu ze mielismy duzo miejsca do tanczenia, a nasze rodziny lubia poszalec:D a ogromnym plusem byl brak filarow. noclegow rzeczywiscie nie bylo, ale z tego co mowila wlascicielka maja juz byc w tym roku. dla nas jednak noclegi nie byly najwazniejsze. gdybysmy mieli drugi raz wybierac napewno wybralibysmy Avanti. wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjejj
ang,,, podzielam twoje zdanie na temat Avanti jak można napisać niestety sala ładna to tylko konkurencję zżera krew że komuś się powiodło napisz może jaki zespół został polecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
ja mogę napisać z pozycji goscia,siedziałam pod samym oknem i było okropnie,nie widziałam co się dzieje na parkiecie,nie widziałam gdzie jest para młodych,ja mogę się przyczepić tylko do układu stołów i wiem ze swojego wesela tam nie zrobię,niby wszyscy piszą i mówią że można ustawić innaczej stoły ale wszyscy i tak mają ustawione tak samo ,czyli wciśnięte w jeden kąt 4 rzędy stołów a przy parkiecie stół dla młodych,jedzenie natomiast bardzo dobre i cenowo tak samo jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzulka8989
witam czy miał ktoś może wesele w leśnej polanie??interesuje mnie jedzenie i cennik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
prosze o jakies opinie o sali u Kaczyny w Rogowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli 13
Do inka1998 dlaczego rezygnujesz z koniczynki w pawłowicach ja tam również mam zamówione wesele i z kilku rozmów z szefową jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Poli nie ma jakiś głębszych powodów szefowa mi rówież wydaje się bardzo miłą osobą ale znalazłam inna sale która mnie bardziej urzekła :):) a pozatym nie wydaje mi się żeby tam się wybawiło 140 osób tym bardziej że mam liste na 170 osob i może być ścisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość son90
Witam! Czy ktos m ógłby cos powiedzieć na temat ANIELSKI MŁYn ?? jakie jes jedzenie obsługa itp? prosze o jak najszybsza odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość son90
Chciałabym jeszcze wiedzieć jakie sa opinie jeśli chodzi o PRADZIAD ROGÓW? My planujemy z narzeczonym wesele na 120 osob czy sala do tanczenia jest ok , czy jednak jest za mała na taka ilosc gosci.. bo wydaje mi sie ze troche za mała.. mozecie cokolwiek napisac o tym domu przyjec? PILNE oraz na teamt ANIELSKIEGO MŁYNU w Pogrzebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona26
Widzę, że co poniektóre panny nie grzeszą swoją inteligencją! KAROLINA90 sala o której piszesz znajduję się w Jastrzębiu pod Warszawą a nie w Jastrzębiu Zdroju na Śląsku. Jak sam wątek postu mówi to piszemy o salach weselnych nieopodal Jastrzębia Zdroju!! Wystarczy tylko przeczytać ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Son90! Byłam na weselu w Pradziadzie 2 razy. Ja jestem bardzo zadowolona, podoba mi się układ stolików, parkiet i mają piękne obejście - nie trzeba daleko jeździć na zdjęcia. Ale ja ogólnie jestem osobą, która mało narzeka i nie doszukuję się wad. Słyszałam jak ludzie narzekają, że podają tam bardzo słabą kawę i że zdarza się, że przyjeżdżają inne pary młode na zdjęcia do ogrodu. Może to być uporczywe dla Twoich gości. Sama rozważam to miejsce na swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czy ktoś słyszał o nowej sali Dom Przyjęć Anna w Gorzyczkach maja otwierać w maju dopiero ale czy można zobaczyć sale czy dopiero kończą i nic nie wiadomo? Czy ktoś wie ile tam jest koszt od osoby na wesele jednodniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Też się zainteresowałam Domem Przyjęć ANNA :) Trochę jest dla mnie niejasne to, że na stronie internetowej pisze, że otwarcie w maju 2013, a na Facebooku, że w lutym 2013. Ale i tak na pewno zadzwonię i zapytam co i jak. Dodatkowo, na facebooku pisze, że koszt wesela 1-dniowego to 165zł/os., a 2-dniowego to 220zł/os. Szkoda, że nigdzie nie ma zdjęć jak będzie to wyglądało już ze stołami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×