Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwie się

waga dzidziusia raz jeszcze

Polecane posty

Gość martwie się

Mój synek skończył 7 tygodni i jest w ósmym. Waży 4 i pół kilo. Czy to bardzo mało? Urodził się z masą 3390, a potem spadł do 3120. Czy to bardzo źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie się
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwię się
pomóżcie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się, że dziecko powinno przybywać kilo na miesiąc (oczywiście z początku) później dziecko coraz mniej przybiera na wadze. Najlepiej sprawdź w siatce centylowej i skonsultuj się z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidlowy przybór masy u noworodka karmionego piersią to minimum 120 g na tydzień...nie wiem, jakie miałaś przyrosty \"po drodze\" ale jeżeli liczymy że spadek wagi był powiedzmy w 3 dobie a teraz jest 8 tydzień to wychodzi średnio prawie 200 g/ tydzień jak na piersiowego malucha to naprawde b. dobry wynik dodam, że to 120 g/ tydzień minimum to dane WHO a nie wzięte z księżyca. Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci .dzieci...
wcale nie masz sie czym przejmowac ...kazde dziecko idzie swoim rytmem ...jesli dziecko je i zachowuje sie normalnie nie płacze to nie panikuj ...zapytaj tylko przy okazjii lekarza ...wiesz dobra mama to szczesliwa mama 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci .dzieci...
Badanie po ukończeniu 6 tygodnia - w poradni D W drugim miesiącu życia matka przychodzi na badanie kontrolne do Poradni D (dla dzieci). Badanie składa się z kilku etapów: ważenie - przyrost wagi wskazuje na prawidłowe odżywianie dziecka. Od dnia urodzenia do ukończenia 6 tygodnia życia dziecko powinno przybrać na wadze około 1 kg. Mniejszy przyrost może wskazywać na niedożywienie lub chorobę. JA JESTEM PEWNA ZE JEST OK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie się
bardzo wam dziękuję mój synek jest już karmiony piersią lekarz stwierdził w 3-cim tygodniu, że zbyt malo przybrał i oprócz piersi zaczęłam dokarmiać mlekiem nun 1 hp. zmniejszyła mi się laktacja, teraz ją próbuję rozkręcać, ale wygląda to tak, że w nocy synek je tylko z piersi, a w dzień tylko z butli. trochę odciągam i mam nadzieję, że laktacja się poprawi.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×