Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
turkusowy blask

CO NA OBOLAŁE i CIĘżKIE NOGI ??

Polecane posty

Gość ja nie mam nóżek mam nogi
ale też chętnie dowiem się, co pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsara
Podbijając ten temat ja słyszałam, że masaże i peelingi pomagają polepszyć krążenie krwi i dzięki temu zmniejszyć uczucie ciężkich nóg. Słyszałam też że te limfatyczne są dość dobre. Ktoś może miał? Poza tym żele z kamforą dają też ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to uczucie, zmęczonych nóg najczęsciej wieczorem po całym dniu. Jedyne co mogę Ci polecić to veno spray, jest to żel musujący, zawiera diosminę (poprawia ukrwienie) i mentol, który fajnie chłodzi nogi. Mnie najbardziej podoba się w nim to że szybko się wchłania i nie brudzi ubrań jak to jest przy różnych maściach. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do masaży, to mam w domu matę masującą, fajna sprawa, bo bardzo relaksuje ale teraz w lecie nie mam za bardzo czasu na leżenie na niej a trzeba na to poświęcić trochę czasu żeby było czuć efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
W sumie taka mama musi być dobrym rozwiązaniem po całym ciężkim dniu. Jak się ma pracę za biurkiem to problem opuchniętych nóg jest straszny :/ Orientując co mogłoby ponoć znalazłam w tym warszawskim iq medispa taki zabieg Frigi Thalgo. Usuwa on wodę z tkanek i poprawia krążenie. Ponoć oprócz tego że likwiduje uczucie ciężkości to też pomaga w modelowaniu nóg. Ciekawa sprawa. Ktoś miał coś podobnego robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mata masująca jest na prawdę pomocna tylko trzeba ją używać, a ja mam coś takiego że jak kupię to używam rzez jakiś czas a potem się tylko na to kurzy. Ale ostatnio pani w aptece poleciła mi maść z kasztanowca z rutyną i stosuję to na wieczór a w pracy veno spray bo łatwo mi się go aplikuje i nie brudzi ubrań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohito3000
Odpoczynek jest najlepszy, ciepła kąpiel. Często stosuję maść z kasztanowca i venospray. Maści takie jak bengay, naproxen, diclofenac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybronka
moje ostatnie odkrycie to venospray. ma przyjemna konsystencję pianki, można smarować na rajstopy i nie bać się sladów, i najważniejsze, ze chłodzi skutecznie. maść z kasztanowca w moim przypadku sie nie sprawdziła, lioton drażnił mnie zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo1980
faktycznie venospray mozna użyć na rajstopy, to wyjatkowo przydatne w pracy, bo nie trzeba się gimnastykować w toalecie z ściaganiem i zakadaniem rajstop ;) poza tym polecam dużo ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też veno spray jest fantastyczny ale ze względu na to że super chłodzi nogi, usuwa uczucie zmęczenia, szybko się wchłania, nie lepi się, a to że można go zastosować przez rajstopy to jest już hicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda....
maść z kasztanowca jest niedroga, niektórym pomaga. stosowałam też venospray w lecie i zaczęłam biegać. jak juz zakwasy mi przeszły skończyło sie uczycie cięzkich nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnajulia
mnie bardzo pomaga pływanie, robie sobie też prysznice naprzemiennie zimna i ciepła wodą, łykam magnez + potas. w lecie stosowałam tez venospray, bo jest niekłopotliwy w stosowaniu, ręce sie po nim nie lepią i przyjemnie chłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracz
faktycznie venospray jest niekłopotliwy, nie brudzi ubrań i przyjemnie chłodzi. zawiera mentol, diosmine i pantenol, więc przy okazji usuwa drobne podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łondaaaa
z masci testowałam lioton, lioven, venospray. ten ostatni ma konsystencję pianki i nie ma po nim uczucia lepkich rąk i łydek. ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_fantasia
na problemy z nogami warto łykać magnez+potas. smarowanie venosprayem tez bardzo pomoże, zlikwiduje uczucie zmęczenia, a do tego ma właściwości pielęgnujace i łagodzące skórę, bo zawiera pantenol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mziba
jeśli nogi bolą po długotrwałym siedzeniu w pracy albo staniu wystarczy pianka chłodząca veno spray, szybko się wchłania i ładnie pachnie. czasami bóle nóg i uczucie zmeczenia nóg mogą byc sygnałem, że dzieje sie coś złego w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr. Stopa ma fajny balsam do zmeczonych nog oraz sol do moczenia - z olejekiem imbirowym - pobudza krążenie, działa odkazajaco, przeciwbólowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelethrocin 2 razy dziennie po 1 tabletce - lek bez recepty, dużo lepszy od tych stosowanych tylko raz dziennie suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpoczynek najlepszy, moczenie stóp w ciepłej lub chłodnej, nigdy gorącej wodzie z solą i zaparzonym imbirem, potem jakiś krem z kasztanowcem, arniką i nogi w górę. Dobrze jest też smarować nogi octem jabłkowym, pozostawić do wyschnięcia i dopiero krem, balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitamta
Galvenox soft moja droga i nie ma dyskusji. Nic innego nie działa jak ten żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaJu
też kupiłam sobie ten żel galvenox i do tego wieczorami robię kąpiel z solą morską. Świetnie odpręża i relaksuje i nie jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żele są dobre, szczególnie z kasztanowca, ale warto też raz na jakis czas zapisać sie profilatkycznie na badania do chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), czy nie robią ci się jakieś zylaki. Skoro masz pracę stojącą, to jesteś w grupie podwyższonego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2121
Może warto byłoby zastanowić się nad serią zabiegów drenażu limfatycznego. Myślę, że mogłyby ci pomóc zlikwidować obrzęk, nadmiar płynu. Dobry drenaż udrożnił by przepływ limfy. Poczytaj proszę więcej o tym np. tu http://maxstar.pl/leczenie-obrzeku-limfatycznego.html i zastanów się. Może jeszcze jakieś ćwiczenia kończyn dolnych byłyby w stanie utrzymać efekt dłużej i trochę ci ulżyć. Sama czasem zmagam się z bólem nóg, na szczęście nie są to silne obrzęki, ale wiem co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dla ciebie dobrym rozwiązaniem będzie drenaż limfatyczny? ja byłam na takim w Karmel Kosmetyka i powiem ci naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiia92
Ja stosuj***ardzo dobry niemiecki krem z kasztanowca, mi bardzo pomaga, ja jestem sprzedawcą w sklepie i po tych 10 godzinach stania, nogi wysiadają.. nie znam lepszego kremu, mozesz go zamówić na ichemia.pl 500ml kosztuje 18 zł, super sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w walce z obolałymi i ciężkimi nogami pomógł żel, który zakupiłam od firmy www.septyk.eu Żel przez nich oferowany powstaje z rośliny, która nazywa się oczar wirginijski. Roślina tam posiada świetne właściwości lecznicze. Polecam wam wypróbować ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×