Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
turkusowy blask

CO NA OBOLAŁE i CIĘżKIE NOGI ??

Polecane posty

Gość gośćAsiaBasia238
Podobno dobrze działają żele i maści z wyciągiem z kasztana. Moja mama ma tego typu problem i twierdzi, żeby przynosi jej to ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia3321
Maści i żele niewiele ci pomogą. Ja mam pracę siedzącą i też często czułam że moje nogi są ociężałe. Ale pani w aptece poleciła mi tabletki http://maxi3vena.pl/ i przy regularnym stosowaniu czuję się o wiele lepiej, a nogi się "nie męczą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aangelika34
Korzystałam z zabiegów Vacuiono w Vimedzie w Krakowie, już po pierwszym zabiegu odczułam ulgę!! Polecam każdemu kto boryka się z tym problemem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rajstopy albo podkolanówki uciskowe do stosowania w ciągu dnia :) a o vimedzie słyszę już któryś raz więc może też warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z VacuIono! Polecam z czystym sumieniem. Po 8h za biurkiem nie byłam wstanie zapiąć kozaków z szeroką cholewką, a po serii zabiegów nie było z tym najmniejszego problemu. Latem jedyny ratunek! Stosowałam też kinesiotaping, też skuteczny lecz mniej. Dlatego stosuje połączenie tych 2 sposobów. W grudniu mam też konsultacje u ich dietetyka, bo chce się zająć przyczyną, czyli niewydolnym układem lifmatycznym i krążenia. Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Spróbuj Efektimy na opuchnięte i ciężkie nogi! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszystanika

mnie nogi na początku piekły, a potem zaczęły boleć od siedzenia za biurkiem... słaba sprawa. w każdym razie od jakiegoś czasu łykam maxi3venę i jest zdecydowanie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheheh

długo to łykasz? Nie mam zylaków ale bardzo bolą mnie nogi po kilu godzinach siedzenia, jeszcze mam tendencje do zakładania nogę na nogę albo siedzenia z podulonymi nogami i tak potrafię długo siedzieć aż nogi drętwieją, próbowałam maści ale efekt taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczeLLkowa

Maxi3venę znam od jakiegoś czasu, bo już nie tylko kręciły mnie nogi, ale zaczęły się na nich pojawiać początki żylaków. Lekarz powiedział, że to jeszcze za wcześnie na specjalistyczne leczenie, ale mogę sobie brać maxi3venę,żeby poprawić krążenie, a żylaki powinny ustąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rappapap

liotomax jest super, żona zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixon

ja jestem programistą, więc mam tyle pracy, że po 8 godzinach w biurze, wracam do domu, coś zjem i znów przed komputer na 4-5 godzin. staram się chociaż w weekend odetchnąć, co też nie jest łatwe. w każdym razie, przez taki tryb życia nogi strasznie mnie kręcą w nocy, tak że aż bolą. na sport nie mam czasu, więc ratuję się maxi3veną, bo te tabletki świetnie pomagają. ale wiem, że też muszę w końcu zrezygnować z kilku zleceń, bo zdrowie może mi siąść wcześniej niż mi się wydaje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

U mnie bardzo dobrze sprawdziła się Maxi3vena, wracałam z pracy i czasami nie mogłam chodzić tak bolały mnie nogi, do tego były ciezkie i spuchnięte, a teraz czuje się jakbym schudła i dużo lżej mi się chodzi a biorę ja dopiero trochę ponad miesiąc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka

U mnie maxi3vena sprawdziła się w połączeniu z regularnymi spacerami i czasem wypadami na pilates. Dzięki tbletkom pozbyłam się uczucia ciężkich nóg po pracy, więc chętniej uprawiam sport, a to też dodatkowo poprawia moje krążenie i koło zdrowia się zamyka ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Ja już od dłuższego czasu biorę tabletki maxi3vena i one mi pomagają na uczucie ciężkich nóg i ich puchnięcie. Teraz już siedzenie za biurkiem się tak na mnie nie odbija i mogę normalnie funkcjonować potem. DO tego warto wrpwoadzić w swoim życiu chociaż trochę ruchu, ja np zapisałam się na fitness i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre efekty dają ćwiczenia, poprawiają krążenie, z zabiegów fajnie działa drenaż limfatyczny i masaż pneumatyczny tzw. BOA.

BOA mają np. a Alto w Gdańsku jeśli chodzi o 3miasto i nie jest to drogi zabieg bo wychodzi koło 15zł za jedną nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walitka

Andzia, ile czekałaś na efekty działania maxi3veny? Fitness ciekawa sprawa, ale dla mnie chyba później, bo na razie nogi zbyt bola i mam problemy z dłuższym spacerem, a co dopiero z takim i zajęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz.... dziwią mnie te wszystkie komentarze z zaleceniami brania leków. Mam obecnie podobny problem. Po usg doplera okazało się, że muszę mieć ablacje żyły kończyn dolnych A po uporaniu się z tym problemem drenaż limfatyczny. I uwierzcie mi, żadne tabletki ani nawet zastrzyki do brzucha mi nie pomogły. Idźcie proszę do lekarza z takimi dolegliwościami bo to moga być objawy poważnej choroby.

Z ziol moge polecić te mieszanke https://kredensziolowy.pl/produkt/venoherbs/ Działa wspomagająco na krążenie, ale tak jak pisałam - najlepiej jest po prostu skontaktować się z lekarzem i zobaczyć co powie lekarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×