Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllllllaaaa

co sądzicie o tych rzeczach??? /allegro/ doradzcie

Polecane posty

Gość Fenomeeenkaaa
Torba niezbyt mi sie podoba, ale to tylko moje zdanie, buty mają nijaki kolor. postaw na rzeczy w bardziej zdecydowanych kolorach przecież w tym sezonie jest taki duży wybór, w końcu idzie wiosna:)))) Z tych rzeczy najlepsza jest bluzka, chociaż tez smutne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebka ładna ale za ta cene mysle ze ładniejsza kupisz :) bardzo ładne maja na allegro z firmy atmosphere :) http://www.allegro.pl/item324490461_atmosphere_duza_torba_worek_musztardowa_nowa.html#photo widziałam ja na zywo i prezentuje sie fajnie ;) http://www.allegro.pl/item326180165_nowa_mega_torba_w_kwiaty_atmosphere_londyn.html#photo ta tez jest bardzo ładna ;) akurat na wiosne :) Buty fajne, tylko ze mnie sie nie podoba ten kolor ;/ Moim zdaniem najlepsze czarne zawsze Ci beda do wszystkiego pasowac :) Bluzka nawet ładna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa......
no wlasnie czarnych mam juz za duzo i chcialam cos jasnego na wiosne. a takie intensywne zywe kolory jakos do mnie nie pasuja i zle bym sie w nich czula. dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa......
generalnie to szukam czegos nowoczesnego i eleganckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki ktore pokazala
ona wcale tak ladnie sie nie prezentuja na zywo. ta druga jest wrecz okropna. "chorowalam" na nia dosc dlugo, ale nie chcialam przeplacac na allegro za cos co mozna kupic za kilka funtow. wiec sie wstrzymalam do czasu az sama moglabym ja kupic w sklepie albo poprosic kogos znajomego. i ostatnio widzialam ja wlasnie na zywo. jest wielka, amterial bardzo lichy do tego szyko sie brudzi. bardziej pasuje na torbe podrona niz torebke na codzien cokolwiek wielkiego nie chcialabys do nie wepchac. i niestety ta z pierwszego linka wykonana pewnie z tego samego materialu, ale czego tu sie spodziewac za taka cene;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×