Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaa36

dziewczyny w pierwszym-drugim miesiącu jak sie czujecie?!

Polecane posty

Gość onaaaaa36

ja fatalnie mdłości ,senność ale notoryczna,mały lub wiekszy ból brzucha i takie ogólne rozbicie -najgirsze te mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa36
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja co prawda juz nie jestem w 2 miesiącu ale tez czułam sie źle. Codziennie wymiotowałam i miałam bóle głowy;o dobrze ze to juz za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa36
powiedz mi kiedy poczułas sie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymioty miałam długo bo az do 5 miesiąca :o tylko ze nie cały czas tak często jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa36
i seksu mi się chce!? też tak miłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 2 miesiącu i trudno mi uwierzyć, że kiedyś czułam się lepiej :( wymiotuję dość rzadko (raz dziennie czasem wcale danego dnia) ale odruch wymiotny mam bardzo często, w domu, na spacerze, w pracy, w sklepie, wszędzie, co pół godziny, co kwadrans. Czuję się dobrze tylko wtedy, kiedy śpię, a spać mogę 24h/d. Jestem wymęczona tym i z wytęsknieniem wypatruję II trymestru - łączę się w bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa36
ale co z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa36
sex?!! nawet jakby mi zapłacili to w zyciu!! koszmar teraz normalnie zdycham -ni wyrzygać się ni połknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam 2 miesiac ciazy i czuje sie fatalnie. Mdlosci od rana do wieczora. Juz nie wiem co mam jesc i pic. Zjem-mdli, nie zjem-tez mdli:O Najchetniej caly dzien bym przespala, ale moge pomarzyc bo mam 1,5 rocznego synka:) w poprzedniej ciazy pamietam ze mialam mdlosci na poczatku- sporadyczne ale jak juz to skrecalo mi zolądek, a pod koniec ciazy tez mnie ciagle mulilo bo mialam scisniety żolądek. hehe jeszcze tylko 7 mcy i rozwiazanie:P i wtedy dopiero sie zacznie jazda!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×