Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem00000

moze mi ktos powiedziec kto sie zna na kwiatkach co to za rodzaj??

Polecane posty

Gość nie wiem00000

sa rozne kolory- zolte,czerwone,rozowe,niebieskie podobne do gerberow ale mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie trzeba sie znac zeby to
wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem00000
na necie szukalam i myslalam,ze to chryzantemy sa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą to być też chryzantemy drobnokwiatowe, ewentualnie wspomniane margerytki, może złocienie? Daj link do zdjęcia, to będzie prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem00000
no ja nie wiem wlasnie,bo one sa podobne do siebie :o a czy te margeritki to wystepuja tez w tak wielu odcieniach jak napisalam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, powiem jak odpowiesz: 1. Czy widziałaś je u kogoś w ogrodzie? Jaka to była pora roku? 2. Czy też widziałaś je w kwiaciarni? Jeśli tak to czy były to kwiaty cięte, sprzedawane po jednej sporej gałązce, czy też niskie kuliste kwiaty w doniczkach? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi dziewczyny jak się macie? :D Kwiatów \"podobnych do gerber\" jest sporo, ale fakt - o cyniach nie pomyślałam, a też by sie nadały. (Tylko niebieskich 🌻 nie ma) Bez jakis dokładniejszych informacji o co autorce chodzi to równie dobrze mogłybyśmy zgadywać co to za zabytek po opisie \"taki duży budynek z wieżyczką w kraju gdzie mówi się w obcym języku\" :P Swoja drogą te kolorowe margaretki z kwiaciarni to chyba farbowane są chemicznie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem00000
tak, dokladnie jak napisalas Cebulkaa - sprzedawane w kwiaciarni po jednej sporej galazce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokopałam troche w Googlach bo nie byłam sama na 100% pewna, ale juz wiem :) Kwiaty sprzedawane w kwiaciarniach przez okrągły rok, w kształcie wielkich stokrotek, w pęczkach na grubych twardych gałęziach to tzw. chryzantemy gałązkowe. Z poniższego linka wynika, że najczęściej są to odmiany Redock (różne kolory) albo Bacardi. Zielone i niebieskie to raczej wynik traktowania barwnikami spożywczymi. http://mrcichon.pl/cg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×