Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita 77

31 lat- czy zdecydować się na drugie dziecko?

Polecane posty

rocznikowo 38, urodziłam jak miałam 35 wg mnie to ostatni moment był, bo potem już znacznie wzrasta ryzyko różnych chorób, a ja ryzykantka nie jestem :P poza tym nie jestem za zbyt późnym macierzyństwem... to wcale nie taki miód ;), napatrzyłam się w rodzinie :D i nie wierz, że dziecko Cię wielce odmłodzi prędzej osiwiejesz :D:D:D Ufliczka ma rację, sa lepsze metody odmładzania :P dziecko to ciężka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, że to wymaga przeorganizowania życia. Po pół roku dojdzie jeszcze praca, ale czas mija nieubłaganie. Niektóre z Was piszą, że jest to wyzwanie ale nie można go chyba zbyt długo odkładać? Uficzko- jesteś młodsza i możesz zaplanować na 27 rok życia. Ja od pójścia córki do przedszkola, prawie 5 lat pracuję. W ciągu tych 5 lat zmieniałam pracę 2 razy, nie było mowy o takich planach. Przyznam ,że 7 lat życia mojego dziecka minęły niewiadomo kiedy. Jeśli chodzi o bezpieczny wiek, to widzę, że są różne opinie. Koleżanka mówiła ,że już 33 to max. Tutaj czytam,że po 35 roku istnieją niebezpieczeństwa. To jak to jest? Ciekawi mnie jak się czułyście w czasie tych miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie były reakcje w pracy- napiszcie o swoich doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoko, ale praktycznie przez całą ciążę pracowałam a po pół roku wróciłam do pracy wychowawczy w tym wieku odpada, bo właściwie wypadasz z zawodu.. koło 40 nowej pracy szukać to trochę lipa... tym bardziej jak się ma jakąś pozycję i nieźle zarabia :) jak chcesz to drugie dziecko, to się decyduj, bo czekanie nic nie zmieni, a potem będzie Ci tylko ciężej... wszyscy moi znajomi mają już dawno odchowane, tylko ja z takim rodzynkiem :D oni teraz wolne strzelce, bo dzieci już wyrośnięte, a ja śmigam na czworakach w po rurach w Norbelino i słucham króliczka Titou... to wcale nie jest takie zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO lejla
jakim cudem Twoje dziecko będzie mieć rodzeństwo PRZYRODNIE skoro to Ty będziesz matką jednego i drugiego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko - widzę , że bacznie monitorujesz kafe. Miło że odpisałaś na moje pytania. Może popiszemy na meila, miałabym kilka pytań których nie chciałabym zadawać na forum? Jakie było Twoje samopoczucie, przecież poza pracą jest jeszcze dom i rodzina? Napisz jak Ci wtedy było:) Oczywiście , mile widziane meile od pozostałych dziewczyn. Odzywajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×