Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 223344

Soczewki, jakie najlepsze?

Polecane posty

Gość Artelina
No to może i mi ktoś coś doradzi. Okulary noszę od 15 lat, ale dopiero niedawno postanowiłam spróbować soczewek. No i mam problem, bo po jakie bym nie sięgnęła, mam wrażenie, że przesuszają mi oko. A próbowałam i jednodniowych i miesięcznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalka
może to kwestia soczewek? Próbowałaś Bausch&Lomb, jest teraz akcja gdzie możesz dostać badanie i zestaw soczewek gratis (miesięczne) fajna opcja żeby sprobować za free a może ci podpasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodd
a zakraplasz oczy w ciągu dnia? ja mega dużo pracuję przed komputerem i czasem jak wracam po pracy to aż marzę, żeby tylko zdjąć soczewki... A co to za akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Janko
Póki co noszę okulary ale przymierzam się do soczewek i fajnie by było wypróbować jakieś za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha za darmo, znam to. ale w sumie rozumiem, bo kurcze też już szukam tyle czasu jakiś soczewek, teraz podobno Bausch&Lomb, organizuje akcje gdzie można dostać badanie i zestaw soczewek gratis na miesiąc, jakaś nowa technologia, która powoduje lepsze nawilżenie oka, tak więc ja planuję przetestować i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feroala
też probowałam roznych soczewek i wiecie co się najlepiej sprawdziło...krople do oczu :) odkąd używam hialeye free to obojętnie jakich soczewek używam, nawrt przy tańsych nie ma takiego wysuszenia oczu, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róózia
gdzie znaleźliscie info o tej akcji z darmowymi soczewkami? sama bym chętnie przetestowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emariani
No właśnie tę stronę do wysyłania ankiety też sobie już znalazłam, ale nie wiem, na jakim blogu mogę znaleźć ten kod... Fajnie, jakby mi się udało, bo chcę się w końcu przekonać do soczewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa_nie_gość
Emariani, na cosmeticosmos.pl jeszcze trwa akcja! ja już wypełniłam ankietę, trzymajcie za mnie kciuki, oby się udało! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LostAlina
Najlepsze soczewki jakie kiedykolwiek udało mi się kupić to bez wątpienia te ze sklepu https://mylenshop.com/ Cena adekwatna do jakości adowóz zajał 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganowak
Ja jestem zadowolona z zakupów na www.soczewki24.net Dobre ceny i szybka realizacja- czego chcieć więcej? Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola133
Tu jest fajna wyszukiwarka soczewek, więc można bez problemu dobrać odpowiednie dla siebie - https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych Jeśli nie chcesz jednodniowych to mają fajną opcję 2 tygodniowych soczewek. Najlepiej jednak wybrać się do okulisty, który pomoże w oparciu o badanie dobrać odpowiednie soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna32

Warto stawiać również na godne zaufania internetowe salony optyczne, akurat ja śmiało mogę polecić VisionOpticExpress.pl gdzie otrzymałam fachową pomoc i atrakcyjny rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×