Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na tropie genow

Jakie geny odziedziczyly po Was dzieci??

Polecane posty

Gość na tropie genow

dobre, zle:P DO kogo sa bardziej podobne, mamy , taty czy moze dziedkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie podobna bardziej do tatusia. caly tatuś. Jak ich ludzie widza na ulicy to się zatrzymują i mówia ze jak dwie ktrople wody :D:D Ostatnia jakas babcia stwierdzila ze co jak co ale tatus to sie córci nie ma szans wyprzeć :D:D:D:D Jesli chodzi o wszelkie uczulenia itd to tez niestety wszystko z tatusia przeszlo na malą... A jesli chodzi o zachowanie to chyba podobna do mnie- uparta i dozarta jak diabel :D:D Tylko nie wiem po kim ona taka wysoka jest bo my obydwoje jestesmy raczej nieduzi a ona ma wzrost 1,5 rocznego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka84
ale ładniutka ta Mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały to czysta ja i z wyglądu w przeważającej części i z charakteru- tylko gadulstwo odziedziczył po byłej teściowej moja mała z wyglądu xerokopia męża- tylko oczy ma po mnie- co do charakterku ponoć też po mężu- zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczniusia, to fakt:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje :) aaa jeśli chodzi o dziadków... to jak malą się urodzila to bylam przerazona bo wyglądala jak miniaturka mojej tesciowej :D:D:D:D:D Na szczęscie wyrosla :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
a moje dzieci to istna mieszanina genów :D oczywiście wszystko co najlepsze, to mają po mnie .. te gorsze cechy mją po tatusiu :classic_cool: córka wdała się w rodzinę męża, a syn bardzo mi przypomina mnie samą z lat wczesnej młodości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie obydwoje wyglądają jak kserokopia męża... dzieci sąsiadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn jak dwie krople wody z tatą( tak mówią),córka jeszcze mała ,ale identyczna jak syn(tak mówią) bo ja aż tak dużego podobieństwa nie widzę.Syn chyba wszystko odziedziczył po męzu......ilośc zjedzonego jedzenia,jazde autem itp.Córka narazie za mała ,żeby cos powiedzieć,ale moja mama śmieje sie ,że jest pyskata jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×