Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linaaaa

Co dla 5-latki na urodziny??

Polecane posty

Gość linaaaa

Mam ogromny dylemat (jak co roku) co kupić dziewczynce na urodziny. proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastoline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może laptop eukacyjny
??? Ja ostatnio taki kupiłam siostrzenicy sześcioletniej i bardzo się cieszyła, ja kupiłam taki :http://allegro.pl/item319581187_laptop_edukacyjny_pol_ang_fra_disney_nowy.html możesz również kupić kuchnie do zabawy,dzieci lubią takie zabawki, coś w tym stylu : http://allegro.pl/item325392704_tefal_kuchnia_elekt_smoby_totalna_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsukichan
Nie kupuj żadnych zabawek edukacyjnych, bo dzieciom się szybko nudzą. Pobawi sie pół godziny, a potem rzuca w kąt. Najlepsze są klocki (nawet dla dziewczynek), lalki z ładnymi ubraniami, które można czesać itp. zabawki edukacujne to cieszą chyba tylk doroslych... Widziałam po siostrzeńcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Snu
to prawda..laptop? nonsens..firmy maja tylko zbyt pod hasełkiem edukacyjne..te zabawki sa nudne.. w wieksosci widze po maskiu dla dziewycznki to sznur korali..zesatw do zabwy typu tablica i kreda..miałam takie cos i bawilismy sie w szkole super sprawa:) I zestaw garkow, super zabawa:) pamietam z dziecinstwa a teraz jakie cuda robia. Polecam tez zestaw dla lali do mycia miniwanienka puder, gabeczka no cuda i cudne to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgujydk
czy zabawka edukacyjna czy nie to i tak sie dziecku za chwile znudzi.takie jest mioje zdanie.mysle , ze wszystkie propozycje sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×