Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akle

Jakie zarobki salony ERy, Orange, Plus ???

Polecane posty

Gość pracownik Play
Pracuję w play 2 lata u dealera, najgorsza wypłata to ok 1500 zł na rękę, najlepsze 3200. Srednia jest najczęściej (oczywiście przy wyrobionych planach, kategoriach itd.) ok 2400 brutto. Interesuje mnie bardzo jak wychodzą doradcy biznesowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus sprzedawca 1500zl na reke podstawy , do tego premie przy wykonanych planach nalozonych na punkt sprzedazy to jest 900zl na reke czyli razem 2400, przy braku realizacji planow1500 +170zl=1670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playyyówka
Ja pracuje w Playu (salon dealerski) mam najniższą krajową- 1680 zł, ale umowa o pracę od początku, co uważam za wielki plus. Żadnych dodatkowych świadczeń medycznych etc. Prowizja, jeśli zrobi się minimum 80% planu, aneksy nie wchodzą w grę (są poza planem i prowizja za nie o wiele niższa). trudno o podwyżkę. Najwyższą pensję miałam w grudniu- 1700 zł na rękę + paczki ze słodyczami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawik156
witam w piatek mam rozmowe o prace do salony playa CH Goclaw jest to salon firmowy . Jakie tam sa warunki pracy i zarobki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy Wy żescie powariowali? pracujecie za 1500 zł? tylko rynek psujecie chęcia pracy za takie kwoty i to przez Was oferowane zarobki sa tak niskie bo zgadzacie sie na to i ochoczo lecicie do pracy za taka jałomużne..żenada i wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cały miesiąc trzeba spać w salonie by ledwo 2000 zarobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plus to jako była pracownica z Teofilowa w łodzi gorąco polecam nowym osobom zajrzenia na forum gdzie się wypowiadają byli i obecni pracownicy. nie chcę siać spamu, ale pomóc tym którzy chcą tam zacząć. pozdrawiam gorąco i powodzenia http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,91786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że w Orange się zarabia jakieś 2 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zarobki jako konsultant telefoniczny orange? Jutro mam rozmowę i nie wiem czy w ogóle iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultant - 800 zł brutto - reszta prowizja. Naprawdę będzie ciężko wyjść poza 1600 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikses
Podobno w play jest dobrze, tak wyczytałem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,4281 i chyba mozna im wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w poniedziałek idę na rozmowę do plusa jako sprzedawca w jednym z punktów może ktoś mi powiedzieć jak wyglądają zarobki na takim stanowisku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlin2
Widze, że za rączkę trzeba pokierować, wyżej masz link do goworka, tam tez jest forum plusa gowork.pl/opinie_czytaj,46 ogółem nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus
Zarobki 1600 w niektórym miesiącu nawet 2600 jak na kobietę całkiem dobre zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, brutto 1870 zł. plus premia za bonus plus i premia ananas. średnio ok.1900zł. Czasem uda się 2000zł. wszystko zależy od miejsca punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku pracuje na infolinii 1340 podstawa plus okolo 500-700 premia za sprzedaż sa ludzie którzy wykręcają po 2-3 kola na samej premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje stanowisko: Konsultant ds. obsługi klienta Staż pracy: 4 miesiące Zarobki (netto): 1350 podstawa + średnio 400-600 zł premii za sprzedaż typ umowy: umowa o pracę Opis: Jestem bardzo zadowolony ze swojej pracy, fakt uwielbiam kontakt z ludźmi, pomagać im również sprzedając usługi. Jeżeli ktoś lubi swoją pracę to średnio po kilku miesiącach wyciąga naprawdę ładną kasę. Koledzy zarabiają po 1,5-2 tys zł z samej prowizji plus podstawa. Uważam, że w tej pracy da sie zarobić nawet na najniższym stanowisku, grunt to tylko chcieć. Natomiast jeżeli masz się budzić rano i myśleć "niech Cie kur zapiał znów muszę iść do tej pracy" to lepiej zwolnić się i szukać czegos zupełnie innego. Dobrze wykonywana praca+duże zaanagażowania+ogromna empatia do ludźi= bardzo dobre wynagrodzenie. Co więcej kierownicy są bardzo przychylni, potrzebuje wolnego to zawsze idzie się dogadać, jeżeli w czymś się pomyliłem zawsze pomogą. Fakt jeśli ktoś jest lewusem do roboty i odwala lipę to ma przesrane. Ja sobie chwalę tą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Plusie 5 lat.Fakt...na stanowisku kierowniczym, ale jest to roznica dodatku kierowniczego. Podstawa to najnizsza krajowa czyli 1300 z groszem.Do tego bonus plus..miesiecznie minimum 500 srednio okolo 700, 900 zl.Do tego premia wewnetrzna od sprzedazy...i tu..czasem 0 a czasem okolo 1000. Najwiecej idalo mi sie w ciagu 5 lat zarobic 5500. Dzis dostalam propozycje przejscia do P4...i powiem wam ze sama nie wiem co lepsze...czy Playowa zdecydowanie wyzsza podstawa...min 2000...i watpliwa premia...czy stare smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisia
A żeby dostać tam pracę to trzeba iść na studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradcaplay
Tak. Najlepiej zarzadzanie albo turystyka :) jak zarabiaja doradcy w salonie w tmobile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×