Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akle

Jakie zarobki salony ERy, Orange, Plus ???

Polecane posty

Gość plusgsm
ja pracowalam przez 2 lata w plus gsm, sklep firmowy na zasadzie franczyzy, na umowie najnizsza krajowa. premia za umowy byla uznaniowa, wiec jezeli szefowa uznala ze nie zaslugujesz to niewyplacala, a jak sie premie dostalo np 500zl to i tak nie wiadomo bylo za co i jak to licza, z czego premia do kieszeni, bo zal im bylo sie z tego rozliczac, polkomtel dodatkowo organizuje konkursy na ktorych tez mozna zarobic i to niezla kase, ale polkomtel schodzi na psy, coraz wieksze wymgania i szukaja czego sie doczepic zeby przywalic punktowi sprzedazy kare, a prywatni wlasciciele to wyzyskiwacze i zlodzieje, a jest to naprawde ciezka praca i bardzo niewdzieczna, no i bardzo odpowiedzilana,ale bywaja tez mile chwile i fajni klienci do ktorych sie czlowiek przywiazuje, w moim przypadku bylo tez duzo nadgodzin, ale ogolnie uwazam ze wszystko zalezy od tego na jakich wlacicieli i szefow sie trafi, praca dobra na poczatek dla osob ktore chca zdobyc doswiadczenie ja juz prace zmienilam na duza lepsza z czego jestem bardzo zadowolona, ale i tak czasami mi sie zateskni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna gsm
kiedys zarabialo sie duzo, teraz coraz mniej, a coraz wieksze wymagania i ciasgle kontrole, wiec teraz juz nie polceam tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baretek2
ile się zarabia w play i czy można ustalić sobie grafik by pracować w systemie 2/2 (2 dni po 12 godzin i 2 dni wolnego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki masz dokładnie podane wyżej, jesli chodzi o godziny pracy to nie wiem jak u dealerów, ale w P4 nie licz ze bedziesz pracował wg tego wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttmobilka
Praca cięzka, klienci roszczeniowi. Nacisk na wyrabianie planu i sprzedaz. Duza odpowiedzialnosc, obcinanie kasy za audyt(kontrole wewnetrzne oceniajace stany magazynowe, serwis,czystosc salonu, ekspozycja). Obcinanie kasy za braki w umowach. Mniejsza kasa za brak wyrobionych priorytetów czyli po za umowami dosprzedaz usługi, dodatkowej aktywacji.Co miesiac testy wiedzy. Dosprzedaz, audyt, testy wiedzy to wszystko skłąda sie na czesc premi, wiec jesli umowy wyrobisz a priorytetów nie, badz audyt bedzie zwalony badz testy zrobione na niski procent i tak kasa bedzie mniejsza. Szukam innej pracy, najwiecej zarobiłam 2500 ostatnio ciagle 1000-1400zł tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze uszczegółowie co mi nie pasuje w nowym systemie orange. Chodzi o to, że nie dostaje już pensji podstawowej . Otrzymuje tylko prowizje za sprzedaż umów bez podstawy. moja podstawa jest wirtualna. jak wyrobie umow z prowizja na 3000 brutt to otrzymuje wynagrodzenie 3000 brutto ( 1600 podstawa + reszat jako premia) I wydaje sie to troche dziwne i zastanawia mnie jak to wygląda w innych punktach orange??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbvvvv
pytasz jak w innych punktach orange?? 1200...zawsze. nieważne ile umów. Ale to sub-agent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhdsd
ja w playu zarobie najniższą krajową + prowizja (1100 + 1300 + czasami jakiś dodatek za wyrobioną sprzedaż) - to wszystko już na rękę. Praca ok. chociaż nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaa1@o2.pl
Czy ktoś pracował w Orange na pełnym etacie w centrum handlowym na umowę zlecenie i w dodatku 1 miesięczny okres wypowiedzenia? Nie kwalifikuje się ona jako zlecenie - tylko umowę o pracę (chodzi mi o wymiar czasu pracy i czy na zleceniu jest coś takiego jak okres wypowiedzenia? Dostałam taką propozycję i ciężko mi podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawweel
Pracowałem w Orange ponad 3 lata na różnych stanowiskach i wyglądało to tak: -konsultant w salonie partnerskim 1200 (wszystkie kwoty podaję na rękę) plus prowizja 200-300zł -w firmówce 1500 plus prowizja od 500zł do 1700zł. Kasa może i dobra ale z miesiąca na miesiąc presja większa, która zakrawa o mobbing. System premiowy coraz gorszy, a cele wyższe.Z kim bym nie rozmawiał w pracy to każdy narzeka, ale niestety są ku temu przesłanki. W obecnej sytuacji każda ofertę pracy 2 razy przemyślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbl
Witam, Szukam osoby która pracuje w orange. Najlepiej w biurze obsługi klienta. będe wdzięczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillianna777
gbl - ja pracuje w biurze obslugi klienta Orange, ale juz niedlugo... znalazlam nowa prace wkrotce zaczynam. Ciężar spadł mi z serca, jeszcze tylko kilka dni musze sie przemęczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Brzezińska
Witam, Nazywam się Paula Brzezińska, jestem bardzo zainteresowana sytuacją i warunkami pracy byłych i obecnych pracowników T-mobile. Przeprowadzam obecnie badania w Polsce odnośnie warunków pracy w T mobile w związku z kampanią "We Expect Better" prowadzoną przez związek zawodowy UNI Global Union. Celem kampanii jest poprawa warunków pracy i zabezpieczenie praw pracowniczych. Badanie ma na celu zapoznanie się z głównymi problemami pracowników i warunków zatrudnienia. Badanie może być anonimowe. Możliwe przeprowadzenie rozmowy telefonicznej, osobistej lub tylko wypełnienie ankiety mailem. Myślę, że to ważne dla pracowników, gdyż może skutkować poprawą warunków pracy. UNI Global Union to związek międzynarodowy, który reprezentuje 20 milionów pracowników usług na całym świecie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, mailem lub telefonicznie przekażę wszystkie szczegóły dotyczące badania i odpowiem na wszystkie wątpliwości i pytania. tel. 517951412 mail: badanieuni@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tas
Ja dzis bylem na rozmowie w firmie bedacej "partnerem" Orange. Miasto: Szczecin. Stanowisko: Reprezentant Handlowy. Praca od pn do pt, min 8h dziennie. Ogolnie dzwonienie po klientach z bazy danych, przedstawianie ofert,umawianie sie na spotkania i podpisywanie umow. Auto sluzbowe lub swoje i zwrot za paliwo. Produkty go glownie Neostrada i oferta TP. Zarobki proponowane: 0 podstawy + prowizje z kazdej umow. 800 zl BRUTTO (smiech) + prowizje z umow,ale juz mniejsze. Za 2 dni mam sie stawic na jakies mini szkolenie i wiecej szczegolow,ale gleboko sie zatanawiam czy w ogole warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammaaa
Pracuje już w salonie Orange ponad 5 lat i takiej tragedii co teraz to już dawno nie widziałam....Baaardzo sobie firma szkodzi wypłacanymi prowizjami względem poziomem wymagań..! Zmieniam tą prace ze względów ekonomicznych i przede wszystkim dla komfortu psychicznego bo mobbing to codzienność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjjh
mammaa- powiedz czy jest mozliwosc zdobycia faktury z orange za zdjecie blokady sim? ale jak tak naprawde sie jej nie zdjelo bo juz jest chodzi mi o taka lewa fakture....... na pokaz dla kogos. odpisz jak jeszcze tu jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjjh
a moze ktos inny bedzie wiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowilka
A ja jak najbardziej polecam pracę w Salonie Orange, uważam że jeśli komuś nie przeszkadza, że ma bezpośredni kontakt z klientem lubi rozmawiać i wykazuje jakieś chęci do pracy to jak najbardziej polecam :) Pracuję w Salonie od 5 miesięcy jeśli wykazujesz się jakąkolwiek chęcią do pracy to na prawdę można zarobić ładne pieniądze. Wszystko zależy oczywiście od Agenta, który Ciebie zatrudni. Wiadomo w każdej pracy trzeba się wykazać ale na prawdę idąc na rozmowę o pracę do salonu byłam przerażona czytając forum o pracy w Orange ale warto się przekonać bo na prawdę jest inaczej. Jeśli kogoś zadowala wynagrodzenie ponad 2000zł warto spróbować. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka7878
Do Sowilka!!! Mam wielki problem a nie chcę go poruszać na forum ... bardzo proszę Cie o kontakt na gg 11207769 lub na tel 721422911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY_WYZYSK
nick sowilka i jej opinia została wystawiona przez firmę Orange - nie wierzcie w te brednie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka19901
Poczytaj sobie opinie tutaj: www.gowork.pl/opinie_czytaj,11 Poza tym moja koleżanka pracowała w Erze i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka martynka
szukacie odpowiedzi jak jest w tych salonach poszukajcie na http://www.go work.pl/opinie_czytaj,95 wszystko napisane zalezy od miasta oraz czy to punkt franczyzowy czy sieci wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale tak malo sie nie zarabia. zalezy od miejsca pracy no i od tego ile umow podpiszesz. oczywiscie kwartaly najlepsze. nie poowiem trzeba sie naszukac, nadzwonic, zeby znalezc jakiegos klienta. ale jak sie trafi spora firma to zarobek spory. mam w rodzinie osobe ktora pracuje w t-mobile. z reguly ma przeszlo 70zl za umowe (czasami wiecejw zaleznosci od umowy bo % jest obliczane od niedawna). akurat firmy trafiaja mu sie po 30-50 umow. od 2 miesiecy ma ok.100 numerow jak nic. wiec latowo policzyc wyplate. do tego jeszcze podstawa. wiec nie jest zle. czym wieksze miasto tym wiecej doradcow i mniejsze prawdopodobienstwo trafienia na taka firme. ogolnie-jak sie starasz to ZAROBISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to w salonach sie i obsluguje na biezaco klientow i jednoczesnie dzwoni po tych ktorym sie umowy koncza i namawia,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zarobić gruba kasę. Nawet 20 tysięcy. Teraz ponoc maja dawać 200 zł za umowę więc sobie policz. 20 umów 4 tysiące prowizji plus 1680 brutto podstawa daje ponad 5 tysięcy brutto. A w dobry miesiącach są to 4 cyfrowe wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pashima
Podbijam temat. Jak to wygląda obecnie? Jutro idę na rozmowę do T-Mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pracownica
Hej ;) ja pracowałam w orange rok czasu. Był to salon firmowy TP.SA. Stawka to 1650 zł na rękę plus premie sprzedażowe . Co miesiąc dostaje się dość wysoki plan sprzedażowy do którego nie wchodzą przedłużenia. Trzeba wyrobić co najmniej 85% planu co naprawdę nie jest łatwe bo duży nacisk jest na średniej jakości neostradę i telewizję. Co prawda jeśli wyrobi się plan to sa niezłe pieniążki jak na Polskę , moja najwyższa pensja wyniosła 3300 na rękę. Pozatym jest szansa wzięcia dodatkowych godzin za które też dobrze płacą bo około 18 zł za godzinę. Dobry jest też socjal(karta multisport,ubezpieczenie w lux jedzie,telefon służbowy). Zwolniłem się po roku ponieważ był duży nacisk na plany,okropny standard obsługi klienta i stała kontrola. W tej pracy odnajdą się osoby ,które cała swoją energię i czas poświęca pracy. Ja zrezygnowałam bo miałam już dość sprzedawania na siłę i wygórowanych wymagań. Po prostu nie chciałam stać się marionetka. To jeżeli chodzi o firmowy salon orange TP.SA . Sa jeszcze salony PTK Centertel,salony partnerskie i agencyjne ale nie wiem jakie tam sa warunki. Słyszałam tylko ze u agentów za ciekawie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Plusie mam 1400zł do ręki,kier 100zł więcej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Plusa
Najniższa krajowa.plus premia podst sprzedawca150zl kierownik 260zlplus premia jakosciowajak wyrobisz plan np sprzedasz za 10000umowy to 700 zl na punkt do podzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×