Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolllaa222

co sądzicie o wspólnym spaniu z miesięcznym niemowlakiem?

Polecane posty

Gość oolllaa222

Mam miesięczną córeczkę i śpię z nią w łóżku- mała co godzinę budzi się i płacze, i nie ukrywam, że mi jest wygodniej, karmię ją w półsnie, zamiast tulić się na fotelu przez większość nocy. Co sadzicie o tym, czy wasze maleństwa też z wami spią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia tez spi z nami i w sumie moglabym juz ja przeniesc do swojego lozeczka ale jakos nie mam sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
na wykladach babka nam mowila ze nie powinno tak byc. Miedzy innymi ze wzgledu na to, ze dziecko w tym wieku jest bardziej podatne na infekcje i moze cos od Ciebie zlapac, ale nie tylko o to chodzi.. moze z lekarzem pogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam malucha ze sobą, bo jeszcze nie niego czekam. Ale będe starać się ze wszystkich sił, żeby z nami nie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola123
Mi tez przerozne lekarze mowili ze to jest zbyt niebezpieczne dla dziecka. I rowniez dla pary nie jest najlepiej.. lozko powinno zostac tylko i wylacznie rodzicow, mozna ewentualnie "zaprosic" dzieci rano w week endy ale nie przyzwyczajac dzieci do spania w lozku rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez studiowalam
viloa_2-------------i moge powiedziec, ze na wykladach nie zawsze madre rzeczy mowia. rzeczywistosc nie ma zwiazku z teoria klepana na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój ... tu znajdziesz
tyle przeciwników co popierajacych ...to po prostu sprawa indywidualna ...zdarza sie ,że bierzesz dziecko do łóżka tylko 2 tygodnie i szybko sie przyzwyczai a nieraz po pół roku odstawiasz do łóżeczka i tez jest dobrze ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyobrazam sobie spania z dzieckie, a potem co z mezem, wyniesie sie z sypialni??? ja jeszcze dzidzi nie mam ale mam nadzieje ze nie bede spaala z dzieckiem i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaadnaaa
mozna w takiej sytuacji jak dziecko sie budzi co godzine, bez obaw o przygniecenie- nasza podswiadomosc czuwa, zeby dzieciatku sie nic nie stalo, tak jak pomimo wielkiego zmeczenia budzimy sie na kazdy cichy kwik dziecka potem lepiej do lozeczka ktore jest w sypialni oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie spałam z niemowlakiem.Powód-jak śpie nie jestem w stanie siebie kontrolować,można dziecko przyduśić czy własnym cialem czy też poduszką itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllaa222
ja przed narodzinami dzieciątka też byłam przeciwniczką wspólnego spania, ale teraz jak malutka tak daje mi w kość w nocy, to śpi ze mną i mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Synek od początku spał sam w łóżeczku i też sie nasłuchałam od teściowej że to źle - że napewno czuje się samotny itp... a niedawno moja Teściowa chwaliła się sąsiadce (u niej 5 letnia wnuczka śpi z mamą) że Nasz Jaś śpi sam :) więc nawet ta sama osoba może jednak zmieniać zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×