Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo nie wiem ..

169 zł za skórzane baleriny to dużo czy normalna cena ?

Polecane posty

Gość bo nie wiem ..

Tylko proszę o księżniczki z wielkich miast które zarabiają po 2-3 tys o nie wypowiadanie się. Chcę żeby się wypowiedziały zwykłe dziewczyny które zarabiają ponad 1000 zł. Ile płacicie za takie w sumie drobne butki ? Bo nie wiem czy głupotą jest za taką cene to kupować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerinkax
Wczoraj kupiłam baleriny za 59 zł w Deichmanie, wiec.... Skórzane buty za 169 to niezbyt drogo, ale wie3cej bym nie dała. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
kotku,powiem tak:taka cena za skorzane buty jest w miare normalna,chociaz jak na baleriny to za wysoka,bo ja za podobna cene kupiłam skorzane oficerki.Jezeli jednak nie zarabiasz duzo,to jest to za duzo!! ja na twoim miejscu kupiłabym takie jak kolezanka wyzej pisała za ok 60 zł np. w koncu te baleriny to nie taki znowu efektowny but by placic za niego tyle kasy.takie jest moje zdanie,ty rob jak uwazasz.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak się szybko zniszczą
kup lepiej za 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki ktore pokazala
ja mam takie tansze ze skory ekologicznej i sa bardzo wygodne. nie kupilabym takich butow ze skory naturalnej bo sie nie oplaca. wolalabym pewnie jakies sandalki za ta cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wychodze z zalozenia ze lepiej kupic dwie pary tanszych ,albo pochodzic jeden sezon, tym bardziej ze takie butki sie szybko niszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wole kupic 2 pary roznych butow na rynku albo np w ambrze:P za rok i tak beda mi sie inne podobaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...kozaczki tez mam wypasione:classic_cool: ale juz 2 rok chodze i nie zapowiada sie ,zeby chcialy odmowic posluszenstwa;) wiec czasem sie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×