Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdybam

uciekajacy ojciec

Polecane posty

Gość chyba czegoś nie rozumiem
do mantodea O moje dupsko martwie się sama, więc nie musisz mi o tym przypominać. Po prostu nie mieści mi się w głowie, jak można iść na całość z facetem o którym się nic nie wie... Ok, nie moja sprawa, masz rację. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybam życzę ci
dużo wytrwałości i osiągnięcia swojego celu, czyli by "tatuś" wziął odpowiedzialnośc za swoje czyny. Idioci niech nie piszą (tacy typu Kolesia) tylko lepiej pójda na spacerek, to im lepiej zrobi. A co do płacenia alimentów przez dziadków, to ja mam mieszane uczucia... Moja mama mogłaby płacić alimenty za mojego nieodpowiedzialnego brata, który woli tracić kasę na hazard i za nic w świecie nie dało mu się do łba wbić, żeby płacił alimenty. Z czego miała płacić ?! Z marnej rentki? To jest niesprawiedliwe! Jak ojciec nie chce płacić to powinno to robić państwo a "tatusia" zamykać i niech odpracowywuje! Dlaczego mają płacić dziadkowie? Oni przecież dziecka nie zrobili? A tatuś?! Oczywiście niech buli albo niech państwo z niego ściąga!!! Ale nie Boga ducha winni dziadkowie! I możecie mnie teraz "zjechać" za taki punkt widzenia ale nie zmienię go i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybam
szczerze to pomyslalam, i nie mam zamiaru robic problemow jego rodzicom, to nie ich wina ze maja pojebanego syna. postaram sie tak zalatwic to zeby go znaleźć i zeby to on placicl. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybam życzę ci - osobiscie nie zamierzam na ciebie jechac;)Takie mamy prawo i powiem ci szczerze ze tez nie zgadzam sie z nim do konca ale nic nie poradzisz na to.Rozwala mnie ustawa ktorej na szczescie nie wprowadzili ze jak ojciec nie placi alimentow to ma to robic jego obecna zona lub konkubina haha,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybam
polscy politycy wymyslaja niestworzone rzeczy aby tylko sami sie tym nie zajmowac,.....jezeli zachodzi taka sytuac ja panstwo powinno xie rozprawiac z takimi "mezczyznami" . nawte ich nie mozna tak nazwac bo podobno kazdy prawdziwy mezczyzna ma honor a z tego co widac nie wszyscy go wykazuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×