Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana mama

CZY MOŻECIE NAPISAC SCHEMAT ŻYWIENIA NIEMOWLĄT???

Polecane posty

Gość zainteresowana mama

I CO PO KOLEI TRZEBA WPROWADZAC W KTÓRYM MIESIĄCU I NAJWAŻNIEJSZE ILE TEGO???MÓJ SYN MA PÓŁ ROKU. DAJE MU RAZ DZIENNIE SŁOICZEK Z ZUPKĄ ALBO Z DESERKIEM TZN CODZIENNIE INNY 3 RAZY DZIENNIE JE MLEKO(KARMIE MLEKIEM MODYFIKOWANYM) I NA WIECZOR KASZA GESTA. CZY TO DOBRZE, A CO POTEM, ILE RAZY MOŻNA DAWAC SŁOICZKI????????????????? MOZECIE NAPISAC JAK TO POWINNO BYC, DAWKOWANIE I CO I JAK? DZIEKI P.S. DODAM ZE MIESZKAM ZA GRANICA, JAK BYLAM W POLSCE POSZLAM PRYWATNIE DO LEKARZA, ALE KONOWAŁ BYŁ I NIE WYJASNIŁ MI DO KOŃCA CO, JAK I PRZEDE WSZYSTKIM ILE, JAK CZĘSTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowana napiszę Ci schemat żywienia mojego synka. Kubuś ma 6 miesięcy. godzina 5 - 6 rano pobudka i mleko 180ml z kleikiem ryżowym godzina 9 kiesiel, deserek lub mus owocowy 130g godzina 11 - 12 mleko 180 ml z kleikiem ryżowym godzina 14 - 15 zupka lub obiadek (podaje już mięsko) 130g godzina 18 - 19 mleko 180ml z kleikiem ryżwoym lub kaszka na mleku modyfikowanym godzina 19 - 20 pora spania. Kubuś przesypia całe noce. Przybiera aż za dobrze na wadze :) waży 9 kg i ma około 80cm Pora ostatniego posiłku jest ruchoma, z reszta jak wszystkie godziny podane w schemacie. Zależy to od Kuby jego nastroju :) i chęci do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to mogę Ci zeskanować i wysłać tabele żywienia z książki "Będziemy rodzicami". Wiec jeśli jesteś chętna, to podaj swojego maila i napisz jeszcze czy chcesz tabelę gdzie dziecko jest/było karmione mlekiem z piersi czy mlekiem modyfikowanym (jest różnica przy wprowadzaniu nowych pokarmów i witamin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że podaje w ciągu dnia Kubusiowi soczek do picia wypija średnio 200ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkastyczna jak możesz to przeslij mi ten schemat na meila. katarzynagajek@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkastyczna, czy możesz mi też przesłać. Karmię piersią, od trzech dni dokarmiam modyfikowanym. dziękuję my.b@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana mama
sarkastyczna - bardzo dziękuję, tak chce mój mail to: sokolowska-anna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×