Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulka20

jak spalic ten brzuch! prosze o odpowiedz..

Polecane posty

jestem na diecie mż, schudlam juz sporo, ale chce miec w koncu plaski brzuch.. naprawde jest taki duzy.. biegam, ale nie wiem czy to cos da.. od dzis zaczynam a6w tylko boje sie, ze to takze nie pomoze..:( prosze o odpowiedz czy bieganie po 30minut i a6w pomoga na spadniecie znaczne brzucha w ciagu 2-3 m-cy?:( przez to czuje sie taka nieatrakcyjna, mam sadlo jak facet... pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoje pytanie jest tylko jedna dobra odpowiedz to aerobiczna 6 weidera!!! na forum tutaj znajdziesz topik i opinie ludzi ktorzy cwiczą i jakie ona daje efekty i tam wlasnie jest link do stronki z tymi cwiczeniami :) ja sama cwicze juz drugi raz i sa efekty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastaofdizasta
kasiulka mam praktycznie identyczny wzrost i wage co ty i powiem ci ze tez mam problem z brzuchem...i 6 weidera nic na niego nie daje bo miesnie sa schowane pod tluszczem....cwicze duzo, bo 5 razy w tygodniu po godzinie, w tym zawsze tez na brzuch,nie mam zadnych zakwasow ani wiekszych problemow z robieniem cwiczen takze sadze ze mam juz miesnie,ale zeby je bylo widac musze po prostu schudnac, czyli dieta plus aeroby na spalenie tluszczu....:) moge spytac jakie masz wymiary? ja mam 99-79-99, a boczki tak mniej wiecej na wysokosci pepka to 94 :/ I tez moj pierwszy cel to 6 z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6weidera nic nie da na sadlo,rzezbi ona gorne czesci brzucha a nie tzw oponke czyli dolne. Wiem bo sama mam ten problem i robilam ja jakis czas. Robie rozne cwiczenia na brzuch ale nie znalazlam jeszcze czegos satysfakcjonujacego. Tez mam ten problem jestem dosc szczupla ale ten odstajacy na dole brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sadło
Kup sobie pas wyszczuplający na brzuch w carrefourze są np (19-24zł) albo przez internet można zamówić w sklepach sportowych też powinny być. Pas zakładasz ćwicząc np na rowerek na siłownie generalnie na trening polegający na spalaniu tłuszczu. Pas jest od środka z takiego materiału który sprawi że brzuch Ci się wypoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sadło
no i dodatkowo a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sadlo- ja biegam w tym pasie..i narazie nie widze efektow.. nie wiem jakie mam wymiary.. no nic to od dzisiaj startuje z a6w.. pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam plyanie, aquaerobic, fitness. dziala:] przez miesiac schudlam 4 kg takze mooja stopka juz nieaktualna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mio generalnie przy odchudzeniu spadło 10cm w talii ale trochę sadełka mam jeszcze i nie wiem czy te 3kg które zmierzam zrzucic je zlikwidują....:( Aerobik i pływanie dają dobre efekty, niestety musiałam przerwać, bo choruję od tygodnia ale jak będzie już ok to wracam do tego bo to działa kasiulka spróbuj...Zwykłe brzuszki też działają....;-) Innych pomysłów nie mam jak narazie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tak
Ja ćwiczę codziennie po godzinie na steperze skrętnym i zakładam do tego pas. Efekty sa już widoczne, a wykonuję ćwiczenia dopiero od 2 tygodni. Po zejściu ze stepera i zdjęciu pasa jestem tak mokra, jakbym sobie pod ten pas wody nalała. Polecam, bo daje efekty. P.S. Z a6w zrezygnowałam, bo tak, jak ktoś wyżej napisał, rzeźbi mięśnie a nie spala tłuszcz. Najpierw więc musisz pozbyć się brzuszka a dopiero potem ewentualnie ćwiczyć a6w. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei wiem dlaczego takie wypowiedzi, to ze aerobiczna 6 rzezbi mięsnie to sie zgadzam ale przy okazji spala tłuszcz!!!! wiem to po sobie , bo mialam naprawde zwisający brzuch po ciązy, wisialo mi sadło , doslownie!! a teraz juz to sadlo jest o wiele wiele mniejsze i mój brzuch nabiera normalnego wygladu.. nie mówie ze tylko areb 6 i nic wiecej ale mi ona pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyś - Ty piszesz o ujędrnieniu, co po ciąży i wzmożonym ruchu danej partii ciała, jest naturalną reakcją. zminiejszenie obwodu jest jakby "ubocznym" efektem, nie wątpię, że pożądanym, ale z chudnięciem nie ma wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto cwicząc codziennie 6 weidera schudłam , więc chyba jednak ma cos wspolnego z odchudzaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto po moich spodniach , w których nie moglam sie zapiąc, a w których teraz sie dopinam, moge stweirdzic ze z pewnością w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujędrnienie (i wchłanianie) skóry i miesni w okolicach brzucha - tyle ;) ale nie przekonam Cię że /nie/ schudłaś przecież 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, jezeli nie cwiczylam nic innego oprócz aer. 6 weidere a na wadze 10 k mniej to jest tylko ujędrnienie (i wchłanianie) skóry i miesni w okolicach brzucha ? ok widze ze twoja teoria jest nei podwarzalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto :) wyeliminowalam ziemniaki i jedzenie po 18,00 :) ale mam do ciebie pytanie moze sie orientujesz czy orbitrek pomoze pozbyc sie kg tylko od pasa w dół?? czy góra tez cos spada??? i jak cwiczyc zeby nie nabawic die miesnei tylko spalic tluszcz?? pytsam sie bo widze ze sie troche orientujesz w tych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już to wiecie, ale może zacznę od początku. Mam już prawie 18 lat, 170 cm i ważę 62 kg ;/ Niby bmi ok, mój chłopak uważa, że jestem `akurat` i mnie taką kocha, ale ja jednak źle się z tym czuję. Marzę o wadze 55 kg Najbardziej jednak denerwuje mnie mój brzuch ;/ Jak stoję wyprostowana to nie jest tak źle, odstaje, ale niewiele, ale jak usiądę to jest bleee... próbowałam już wszystkiego. Przez wiele lat robiłam brzuszki (w wieku 12-15 lat) i to rzeczywiście pomogło, ale teraz..? Liceum to brak czasu i ochoty na np stówkę dziennie, aby po roku zobaczyć jakiekolwiek efekty... Ale do rzeczy... Od pewnego czasu biorę błonnik z ananasem do ssania przed posiłkami. Dzięki temu mam mniejszy apetyt i lepszą perystlykę jelit. Nigdy się nie obżerałam, ale mam kiepską przemianę materii (bywało, że kupkę robiłam raz w tygodniu ;/). Nie jem kolacji (najwyżej jakiś jogurt albo owoc) i codziennie... No właśnie jak w temacie-tańczę potocznie mówiąc taniec brzucha. Najpierw rozgrzewka (1 dzień z 6 Weidera) a potem włanczam sobie muzykę (najlepiej czarną) i tańczę do rytmu. Najlepiej tańczyć przed lustrem Mówię Wam-brak kolacji+błonnik+taniec=sukces! Także gorąco polecam i zachęcam, a jeśli macie jakieś pytania to śmiało. Mogę Wam polecić parę tytułów piosenek, przy których najlepiej mi się tańczy. To naprawdę nic trudnego. Po codziennym półgodzinnym ćwiczeniu efekty widać już po tygodniu. A co do 6 Weidera-wierzę w to ćwiczenie bo po 3 dniach zauważyłam już niewielką zmianę, ale jest to dla mnie zbyt męczące i czasochłonne ćwiczenie. A jak się ociepli to od jutra rolki lub rowerek i w plener. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyś - no to już wiemy dzieki czemu schudłaś ;) co do chudnięcia po orbi - to na pewno, jedna z podobno lepszych maszyn prowadzących ku temu, ale nie chudnie się z danej partii nigdy (czy od połowy w dół lub w górę) - tłuszczyk spala się równomiernie, tam gdzie jest go wiecej nagromadzone, będzie to trwało dłużej. możesz być pewna, że gubiąc tłuszczyk i przerabiając do na mięśnie nie nabawisz się wielkich muskułów ;) kobiety nie mają takich mozliwości, aby dużo przybierać bez wspomagaczy, więc nie wzbraniaj się tak przed mięsniami :) jesli chcesz chudnąć szczególnie \"z dołu\" to myślę, że powinnaś cwiczyć górę - siłowo - ręce, barki, plecy, klatkę - ja jestem XS i ćwicząc te partie już jakiś czas nie mam bicepsu 50cm tylko 23 haha :) - wtedy wizualnie nie stracisz \"góry\" (co do piersi, cóż. nie da się odchudzając uniknąć \"odchudzenia\" i biustu trochę, chyba że jesteś w gronie tych szczęśliwych kobiet, którym on nie chudnie ;) ale ćwicząc klatkę podniesiesz go i też będzie ok) aha. być może kilogramów zbyt wielu się nie pozbędziesz na orbi itd - za to cm w obwodach na pewno ;) Marakuja - świetnie że znalazłaś sposób na bycie fit dla siebie ;) tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto dzieki :) czekam na orbitka, bo dopiero co go zamówilam :) mam nadzeje ze pomoze jeszcze troche zgubic :) a jak lepiej dluzej i na slabszym obciązeniu czy krócej na mocniejszym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to lepiej zapytaj na wątku o orbitreku - ja się średnio orientuję ;) na logikę - im większe obciążenie tym mieśnie mocniej pracują - ale też się rozbudowują. ja bym dała dłużej i na słabszym obc. ale skonsultuj z kimś kto na tym urządzeniu ćwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
a ja chodze na aerobik o profilu antycellulit 3 razy w tygodniu od grudnia - efekty cudowne - twardy brzuszek, smukłe nogi, cudo, cudo i jeszcze raz cudo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaC777
Ja spalam tluszczyk na brzuszku cwiczac na orbitreku. Cwicze cale cialo, przynajmniej wyglada sie rownomiernie:-) Ja kupilam swojego orbitreka miesiac temu, wyglada naprawde fajnie, solidnie, ma kolo o wadze 12 kg (zasada: im wieksze tym plynniejszy ruch), cwicze-co drugi dzien (codziennie niestety nie zawsze mi sie chce :-) po 30 minut i juz widac pierwsze efekty. Waga poleciala o 2 kilosy w dol, brzuch sie lekko wyrzezbil, posladki nabraly fajniejszego wygladu (uwypuklily sie), jestem zadowolona. Orbitka kupilam na Allegro, bezproblemowa, szybka trnsakcja,zapewniony serwis, jest Ok, a dla zainteresowanych sprzedawca byl buyhome-pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×