Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

30kg w 3 miesiące

Polecane posty

Gość Paula188

Czesc na imie mi Paula mam 18 lat 80kg 158cm jestem ciekawa czy da sie schudnąc 30 kg w 3 miesiące dieta + cwiczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie da,ale licz sie z efektem jo-jo conajmniej 20 kg :o nie lepiej powoli a skutecznie?! zastanów sie. teraz wiosna, pogoda ladna az chce sie ruszac. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
ale ja bym chciala do wakacji schudnąć to jest moje marzenie a do jojo nie pozwole dopiowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
no wlasnie nie wiem prosze o pomoc w wybraniu diety wiem ze bede chodzic na basen biegac i na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
moze ta Lemon detox??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno to niezdrowo chudnąć tak dużo w takim krótkim okresie.Możesz się rozchorować.Nie da się.Spróbuj powoli , małymi kroczkami,ogranicz słodycze, pieczywo białe, potrawy mączne.Dużo ruchu i powolutku na pewno Ci sie uda:)Powodzenia. A jeśli możesz to idź do dietetyka, zbada Cię i powie Ci jak powinnaś się odżywiac i czego unikać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno
według mnie to troche nieodpowiedzialne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina5r
jak sie postarasz to dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
no ale nie wiem jaka dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3674026 --> dołącz sie do dziewczyn, albo stosuj tą dietkę :) ja stosuje i czuje sie doskonale ... mam 160, waze 55, dlatego spadek wagi idzie u mnie wolniej, ale u Ciebie pojdzie raz dwa ... oczywiscie to nie jest dieta na 3 miesiące, to sposob odzywania ktory trzeba wprowadzic na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
dajcie jakas dobra diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
a ja chce tylko 3 kg schudnąć i za chiny!!! nie moge!!! co zrzucę, wraca i tak od 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula188 Ja teraz mam tak samo jak Ty, też 158 cm i teraz ważę 80 kg...Na razie schudłam 6 kg w miesiąc...nie wiem czy to dużo czy nie... Dietę sobie sama wydumałam...straszny jestem łakomczuch więc spróbowałam obmyślić swoja dietę jem od 1000 do 1200kcal Zrezygnowałam z ziemniaków makaronu i jasnego pieczywa. Jak mam ochotę na coś słodkiego (a strasznie jestem łakoma) to staram się jeść coś słodkiego tak do popołudnia żeby nie wcinać wieczorem nic mocno kalorycznego ...zazwyczaj jest to kawałek gorzkiej czekolady lub deserek duet z gorzkiej czekolady ale bez bitej śmietany Polecam z mięs kurczaka (pierś) ...zauważyłam że pojawi się w wielu dietach...z tym że ja go smażę a nie piekę...jem dużo warzyw, dużo pomidorów i ogórków kwaszonych...biały ser z rzodkiewka cebulką i szczypiorem jem tylko 1 owoc dziennie jako przekąska, zazwyczaj banan, lub tez sok jednodniowy marwitt Nie jem tłustych wędlin, żołtego sera Z ćwiczeń to narazie aerobiczna 6 weidera...ciężko bywa z tym gdyż mam spory brzuszek ale zaczyna się spłaszczać Teraz robi się ciepło więc dojdzie rower co 2 dzień po 10 km Poki co swoją dietą i 6 weidera schudłam 6 kg i spadło mi z pasa 8 cm, a jestem na tym trybie od połowy lutego Cellulit mi też już zanika bo robię 2 razy w tygodniu pilling kawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sunny
a co jesz na sniadania i kolacje -obiady wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje zazwyczaj ser biały, płatki na mleku 0,5% z tym że sama sobie je robię...wsypuje trochę pł.owsianych, dosypuje rodzynek albo suszonych moreli, czasem kaszka manna dla niemowląt...czasem jakas zupa... ostatni posiłek o 18 Nie polecam płatków nestle fitness bo mają bardzo duzo kalorii i cukru mimo ze to fitness Na śniadanko kanapki z polędwica sopocka pomidorkiem ogórkiem...zamiast masła stosuję kremy kanapkowe benecol z obnizonym cholesterolem lub hohland krem kanapkowy...jajka na miekko... czasem robie pastę sobie z makreli...tzn kupuje makrelę , kilka ogórków kwaszonych i cebulka ze szczypta soli i łyżka oleju Jem cos srednio co2-3 godziny np dziś o 8 sniadanie - 2 kanapki z pomidorem, poledwicą pieczywo 3 ziarna ok 11 banan 13 piers kurczaka z sałata i jogurtem naturalnym 16 2 kostki gorzkiej czekolady i na 18 mam zupę pomidorową... herbaty nie słodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 30 kg w 3 miesiące? mi sie wydaje że max 20 schudniesz i to przy dużym szczesciu (jesli nie chwycisz po słodkości i bomby kaloryczne, jesli podczas zastoju - który prędzej czy później napewno przyjdzie - nie złamiesz sie) w każdym bądź razie życze powodzenia i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna7
30kg mozna schudnac w 4, 4.5 miesiaca i to z duza dawka ruchu, przy 3 musialabys sie chyba glodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Dziewczynę trzeba zdopingować...najważniejsze żeby się zmobilizować i wziąć się za siebie...nawet jak w 3 miesiące schudnie 15 kg a nie 30 kg i tak będzie wyglądała dużo korzystniej niz teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna7
Ale ja jej nie zniechecam, tylko mowie ile zajmie jej schudniecie 30kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
ja wiem ze dam rade dzis dobie kupiłam APPTRIM I SERUM WYSZCZUPLAJACE I MODELUJACE SLIM3D... NIE CHCE I SIE JESC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuj co jesz , ile ćwiczysz, kontroluj się powodzenia może na początek ogranicz słodycze i cukier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
JA NIE JEM JUZ SLODYCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×