Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

30kg w 3 miesiące

Polecane posty

zgodze sie chery lady....max 20kg, ja własnie tyle schudłam w 3 pierwsze miesiace mojej diety, a dokładnie 19 kg......ale szybkosc gubienia kg zalezy od wielu czynnikow i nie kazdy chocby stanąl na rzesach tyle schudnie.... zastanów sie co chcesz osiagnąć? 30kg rozlozone na ładnych pare miesiecy min 5, czy rozregulowany metablizm i rownia pochyła do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do zrzucenia jakies 17 kg a zaczynalam od 20 waze obecnie 82 wzrost 165 i jestem na djecie \"1000: kcal 1000 w nawiasie poniewaz nie zjadam tyle napoczatku jadlam tyle owszem ale od paru dni zołądek skurczyl mi się chyba do granic maksimum czuje sie napchana po talerzyku zupy czy 2 kanapkach chleba waza :) tez do wakcji chce osiagnac swój cel i uda mi się bo innej opci nie ma dzis jest mój 16 dzien diety i jest bardzo dobrze nie traktuje tego jako diete tylko sposób na zycie jak chce juz sie odrzywiec nia chce sie obzerac i absolutnie nie jem po 18 i białego pieczywa i smazonego :) Wiwrze ze tobie sie uda tylko nie w 3 miesiace bo to nie zdrowo ja moje 20 rozłozyłam na jakies 4-5 miesiecy i uwarzam ze to jest troszke za szybko ale zobaczymy co bedzie dalej. Nie poddawaj sie nawet jesli ci się poślizgnie noga. Jc pisz na maila zawsze ci cos doradze w miare woich sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksi72234
Czesc Paula. Ja mam wzrost i wage podobna do Twojej. tez chce zrzucic 30 kg ale raczej nastawiam sie na to że zajmie mi to conajmniej 6 miesiecy czyli pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci dziewczyno to jest
Powiem ci dziewczyno to jest możliwe. Mój tata stracił 30 kg w dwa miesiące BEZ jojo. Każdy tym straszy a tak naprawde to zdarza sie tylko tym co nagle z 1000 kalorii przerzucają sie na 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeść :) lub same owoce i warzywa :)) po 5 dniu przezwyczaisz się do głodu i dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steryd
jebnij se 200 tabsów metanabolu po 30 mg na dzien zrób se diete na mase.i po cyklu odblokuj sie clomidem i lec do jakiejs ochrony na bramke z taka masą.ty chcesz chudnac a ja chce przytyc.jaki ten swiat pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
ja dam rade 30 w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt jojo niemalze zawsze spowodowany jest malym ruchem w trakcie odchudzania - jedzcie normalnie ale zdecydowanie wiecej sie ruszajcie, a zielona i czerwona herbatka jak najbardziej wskazane. ja 10 kg w miesiac zjechalem do tej pory 19 kg pozostalo mi jeszcze ok 9 do konca wakacji... Diety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super topik
ja schudlam 30 kg w 1,5 miesiaca jestem lepsza :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laaa dalo sie tyle schudnac w tak krotkim czasie? Jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mama z tym problem bardzo chce schudnąć ale bardzo ciągnie mnie do słodyczy Ja wiem że jest to możliwe bo moja koleżanka schudła 30 kg w 3 miesiące a ja nie daje rady co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszla do dietetyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak idzie dietA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komandor Zielononóżka
ja tak schudłam tylko że muszę liczyć się z tym, że do końca życia musze się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×