Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czyste auto to podstawa

Pranie tapicerki samochodowej

Polecane posty

Gość master35

Ja na porządne czyszczenie auta, łącznie z tapicerką (a mam skórzaną) jeżdżę do Perfect Car (Kraków) - znają się na rzeczy i robią to mega profesjonalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z czystym sercem i pełną świadomością polecam OKAMI PREMIUM DETAILING. Co pewien czas wstawiamy do nich samochody flotowe. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Śmiało możecie korzystać, nie powinniście być zawiedzeni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Polecam firmę www.ecobion.com.pl , praliu mnie już parę razy, wiedza co robią. Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak pojedziesz do specjalistów od mycia wnętrz aut bierz pakiet zawsze czyli mycie wszystkiego zawsze cie taniej wyjdzie a i ten co się tym zajmuje będzie zadowolony bo ma zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan

Ja mogę polecić firmę, która oferuję taką usługę jak tapicerowanie autobusów i jest to firma ERIKA z miejscowosci Lubcza w woj, małopolskim.  Firma oferuję również sprzedaż takich marek autokarów jak  SETRA, MERCEDES-BENZ, VDL, MAN, SCANIA, IRISBUS, IVECO, VOLKSWAGEN, NEOPLAN. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kosmetykami samochodowymi to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.buwar.pl Jest to hurtownia płynów eksploatacyjnych do samochodów i kosmetyków samochodowych. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś do waszych samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzonym serwisem, który oferuje pranie tapicerki samochodowej. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam wybrać się do http://autodetailingkrakow.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemekO00oO

Staram się raz na jakiś czas zadbać o detailing dla swojego samochodu. Korzystałem z usług różnych firm, ale często nie byłem w pełni zadowolony z efektów. Ostatnio odwiedziłem salon Auto Detailing Ziebart, poprosiłem o pakiet zabezpieczenie lakieru samochodu i szczerze mówiąc opłacało się. Cena nieco wyższa niż w innych salonach, ale efekt zadowalający i posłuży trochę. https://warszawa.ziebartpolska.pl/uslugi-auto-detailingu/ochrona-lakieru-folia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Klakosz

Ja zawsze oddaje auto specjaliście do czyszczenia kolekcjoner.auto.pl bardziej bym pomazał niż wyczyścił  a tak to parę godzin i odbieram auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemens Olopka

Aby wyprać tapicerkę i nie zniszczyć sobie auta trzeba zainwestować w odpowiednie środki zaproszenia-tamtam.pl dostawa jest dość szybka cenowo też nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba teraz jeździć na myjnie aby perfekcyjnie mieć wyczyszczone auto :) i nie tylko tapicerkę a kompleksowo cały środek. Czasy się zmieniają i myjnia przyjedzie do ciebie :) technologia poszła tak do przodu że wnętrze pojazdu może być jak nowy i nie ma rzeczy nie do doczyszczenia. Jak skorzystałem z myjni parowej i z tego co wiem to obsługują na pewno Warszawę ale chyba dojadą też dalej. Auto pachnie i w środku jest jak nowe a lakier błyszczy i gdy czytam powyższe komentarze to uśmiecham się pod nosem :) Szczerze polecam bez wdawania się w dyskusję bo każdy ma swoją rację a jeśli chcesz mieć niesamowity efekt to www.steamservice24.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pranie tapicerki samochodowej, to wydaje mi się, że warto zadbać o to, aby wszystkim zajęli się profesjonaliści. Ja polecam tych z GetClean, a znajdziecie ich np. w Bydgoszczy. Mają profesjonalny sprzęt, odpowiednie preparaty, no i oczywiście bardzo dobre i opłacalne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, bo samemu można szybko pogorszyć stan naszego auta i tylko zniszczyć tapicerkę. Mąż zawsze zleca to clis.pl i za każdym razem twierdzi to samo, że w okolicy warszawy nie ma lepszej i solidniejszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podjęłabym się tematu wyczyszczenia tapicerki, zleciłam to firmie Gal Serwis z Warszawy. Oni mają już duże doświadczenie w tym temacie, także wiedzieli jak sobie poradzić. A ja znając życie coś bym uszkodziła albo zalała a auto szło na sprzedaż. Robota została wykonana elegancko, tapicerka wyglądała jak nowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sam zacząłem czyścić auto. Poczytałem, poszukałem w sieci jakieś profesjonalnej kosmetyki. Nie jest to takie trudne. Zresztą teraz są profesjonalne preparaty takie jak Premo które używam i na prawdę dają radę.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pralkę tapicerki, to korzystam z usług Clis i jestem bardzo zadowolona 🙂 Super wywiązują się z powierzonych im zadań. Auto zawsze czyściutkie w środku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Clisa z okolic Piaseczna, najlepsze ceny i jakkość 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×