Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EMILIAK

POMÓŻCIE!!! PRÓBKA I BÓŁ

Polecane posty

Gość EMILIAK

dZIEWCZYNY POMÓŻCIE!!! NIE WIEM JUŻ CO ROBIĆ, MAM DWA TEMATY 1. NA NASTĘPNEJ WIZYCIE JUŻ ZA DWA TYG (36TYDZ) BEDE MIEĆ POBIERANY WYMAZ Z SZYJKI MACICY - ALE MAM SOBIE KUPIĆ PRÓBKĘ DO TEGO BVADANIA. DZWONIŁAM JUŻ DO DWÓCH APTEK ALE NIE WIEDZA O CO CHODZI Z TĄ PRÓBKĄ. CZY WY TEŻ MUSIAŁYŚCIE KUPOWAĆ TAKIE COŚ, JEŚLI TAK TO CO TO JEST JAK WYGLĄDA??? 2. ODCZUWAM BARDZO SILNE BÓLE KROCZA, JESTEM W 34 TYG BÓLE ZACZEŁAY SIE W 31. NA POCZĄTKU TO MYŚLAŁAM ŻE TO JEST OD CHODZENIA ALE WCZORAJ BYŁAM NA 15 MIN SPACERZE I TROSZKĘ POSPRZĄTAŁAM W DOMU I WIECZOREM JUŻ NIE MOGŁAM SIE RUSZAĆ. 3 NOC POD RZĄD NIE PRZESPANA Z POWODU TYCH BÓLI, CHODZIĆ NIE MOGĘ LEŻEĆ NIE MOGĘ. pROSZE DZIEWCZYNY DAJCIE ZNAĆ CO MAM ROBIĆ, MOŻE JAKIŚ MASAŻ, ĆWICZENIA, NAPARY PORADŹCIE COŚ!!! zDESPEROWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz na bdanie do szpitala może jużci się skraca szyjka niech cię zbadają. a co do badania co mówisz to powinni mieć w aptekach takiego coś słyszyłam o tym-wygl,ąda jak patyczek do uszu bardzo długi i jest schowany w takiej próbówce-mam nadzieję że się nie pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robione te wymazy ale nigdy nic nie musialam kupowac skoro kaza kupic to zapytaj sie ich gdzie masz to nabyc :) ja takie bole tez mialam, radze wiecej odpoczywac, niestety bez odpoczynku nie bedzie cudow i sobie nie pomozesz gin moze ewentualnie zapisac ci no-spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba nie pomylilas sie moj "przyrzad" do tego badania tez tak wygladal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIAK
DZWONIĘ DO LEKARZA ZAPYTAM SIE GDZIE TO KUPIĆ!!!! A CO DO BÓLI DZIŚ LEŻE W ŁÓŻKU CAŁY DZIEŃ, NIE DOŚĆ ŻE NIE SPAŁAM CAŁĄ NOC BOLI MNIE KROCZE TO CYBA SIE PRZEZIĘBIŁAM. DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze leipiej sprawdzic takie bole moze to z przemeczenia a moze od czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIAK
A JA SIĘ NASZUKAŁAM JAK TO WYGLĄDA :) DZIWNE ŻE W APTEKACH W gDAŃSKU NIKT O CZYMŚ TAKIM NIE SŁYSZAŁ. KURCZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophidion
Emilia, w Gdańsku prawie na pewno kupisz taką wymazówkę w aptece na Ujeścisku na ul Ostrołęckiej, wiem bo tam pracuję (teraz na macierzyńskim) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIAK
o dzięki wielkie a ja mieszkam na ujeścisku i nawet nie pomyślałm żeby tam podejść :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophidion
a jakby nie mieli ( nie wiem co tam teraz się dzieje bo kilka m-cy siedzę w domu) to niech zamówią. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIAK
jeszcze dziś tam się udam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×