Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mannaaaa

Jak rozpoznać czy dziecko się już najadło z piersi??

Polecane posty

Gość mannaaaa

Chciałabym oduczyć moją córę uspiania i spania na piersi. Ma 1,5 miesiąca a ja nie mogę od niej odejść na krok :( Położna powiedziała, że lubi sobie ssać lub często jeść więc ją trzymałam no i teraz mam problem. Zawsze jak ją próbuję odsunąć od piersi to zaczyna ssać a potem ulewa duzo. Czasem ją zostawiam i płacze parę minut aż sama zadowoli się smoczkiem i uśnie a czasem płacze i płacze aż ją wezmę i dam jeść. Nie wiem jak to rozróżnić żeby wiedzieć że już na 100% pojadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam teraz corcia ma 4 miesiace i gdy sie najada to odwraca glowke od piersi gdy dziecko je to slychac gdy przelyka a lbo kiedy sobie tylko ssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannaaaa
Gdy przełyka to słyszę, ale ona ciagle na piersi mi wisi dlatego przelanie słyszę tylko gdy uda mi się ją odciagnąć na jakis czas zabawić itp. wtedy pokarmi się nazbiera i może łykać "duszkiem" a tak ssie na bieżąco więc pomlaskuje tylko i nie wiem czy je czy ssie jak smoczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
moje dzieci wypluwały pierś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaadnaaa
moje dziecko jadlo ok 20 min, a potem spalo ladnie min 3 godziny- samo przerywalo karmienie, moze cos pomoze, chociaz dzieci sa rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona mamuśka
Ja też mam 1,5 miesięczną córkę i też nie wiem czy mała najdada się z piersi:( a największy problem to ten że ona sama w łóżeczku nie chce leżeć, ciągle muszę być przy niej, nawet karuzela ją nie interesuje, popłakuje, nie potrafi sama zasnąć. Nie wiem ile tak małe dzieci powinny spać w dzień, ale moja mała jak obudziła się dzisiaj o 8 to usnęła po 12. Czy to normalne? Oczywiście przez ten czas chyba ze 4 razy ssała pierś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×