Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcela198500

jaka ma grupe krwi

Polecane posty

Gość Ufliczka
jakaś ciemna jesteś to nie wiesz że tylko badanie krwi na grupę?Durne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararabum
napisz, jaka grupe maja rodzice to ci napisze mozliwa dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka pełna gebą i co
Matka ORH- ojciec ORH+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ty durna jestes dziecku nie robia badania krwi zwlaszcza 4 miesiecznemu pewnie jakos to robia ale napewno nie poprzez pobieranie krwi najpierw sie dowiedz jak chcesz sie wymadrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararabum
0 rh +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararabum
no jeszcze mozliwe 0 rh - ale cos co mnie zastanawia to fakt, ze w tym ukladzie jest mozliwy konflikt serologiczny. pierwsza ciaza nie jest niebezpieczna, ale nastepna - i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
Tak czytam i czytam................jeżeli nic nie wiesz na ten temat i gdybasz to lepiej nie strasz.Nie jest niebezpieczna ,ani pierwsza ani druga.Wystarczy powiedziec lekarzowi i kontrolować przeciwciała.Immunoglobina po i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem w ciazy tylko moja corcia ma juz 6 miesiecy i poprostu jestem ciekawa czy jest cos takiego mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaaa
dziecko w tym przypadku może mieć tylko grupę 0, +lub-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oczywiście
że jak trzeba to robią badania krwi i mniejszym maluchom a nie 4 miesięcznym czy półrocznym i zobacz czy w ksiazecze zdrowia nie masz wpisanej grupy krwi dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaaa.
marcela198500 ...> oczywiście że dzieciom robi się badania krwi, moja w 1 miesiącu miała krew pobieraną z żyły. Więc nie denerwuj się tak!!! Ale grupę krwii robi się dopiero po 6 miesiącach (oczywiście z żyły pobierana jest krew) bo wtedy wynik jest wiarygodny, wcześniej łatwo o pomyłkę, tak mi powiedziała lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa krwi
jak dziecku nie robią badania krwi przecież zaraz po urodzeniu jest badana krew na grupę i powinni Ci to napisać w książeczce zdrowia dziecka, a jak nie to po prostu idź do lekarza pediatry i powiedz że chcesz skierowanie na oznaczenie grupy krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie miała konfliktu to nie robili grupy w szpitalu,możesz iść do laboratorium i zrobic takie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja córka
ma albo Twoja albo meza grupe krwii...mojej malej podczas pobytu w szpitalu zrobili grupe krwii..ale nie wiem jak pobierali chyba z piętki...dostalam taka karteczke z pieczatka grupy krwii a co konfliktu serologicznego ..to trzecie dziecko jest zawsze niepelnosprawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja córka
mozna iść bez powodu ..pediatra powinien Ci przepisac skierowanie na grupe krwii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja córka ma albo Twoja albo meza grupe krwii... Nie wypisuj takich bzdur, bo możesz komuś nieźle namieszać w głowie, jest wiele możliwych krzyżówek, chociażby ta poniżej, matka Orh+, ojciec Brh-, a dziecko może Brh+, ani to grupa krwi ojca, ani matki... http://www.zdrowie.med.pl/krew/grupy.php?matka0=0&matkar=dodatnia&ojciec0=B&ojciecr=ujemna&wynik=Sprawd%BC#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaaa.
Nie rozumiem, co za problem pójść z dzieckiem i zrobić badania, nawet na własny koszt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela198500 chyba ty durna jestes dziecku nie robia badania krwi zwlaszcza 4 miesiecznemu pewnie jakos to robia ale napewno nie poprzez pobieranie krwi najpierw sie dowiedz jak chcesz sie wymadrzac No a jak niby mają robić? :) Pobiera się krew nawet mniejszym dzieciom, moje miało pobierane wiele razy, między innymi z żyły na główce, dasz wiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×