Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biedroneczka333

Młoda i nie doświadczona antynkoncepcja

Polecane posty

Gość mozna pod warunkiem
można, pod warunkiem, że lubisz te klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerka
przez te 7 dni jestes zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie myslcie ze lubie seks podczas okresu (bo dla mnie to odrażajacce) ale przeciez okresu nie dostaje sie odrazu po odstawieniu tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami moze nawet nie wystapic krwawienie w ciagu tych 7 dni , wiec smialo mozna sie kochac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tabletki od nie dawna nazywają sie novonitte czy jakos tak podobnie, teraz koncze 2 opakowanie, a kiedy moze wystapic to krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ale nie musi ....w ciagu tych 7 dni .. zreszta na ulotce wszystko jest wyjasnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np gdy wziałam tabletke rano uprawialam z chlopakiem seks i potem zwymiotowałam po jakies godzinie to czy powinnam sie martwic ze byc moze wpadłam? Seks był finałem w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna pod warunkiem
kiedy moze nie wystapic? kiedy zajdziesz w ciaze.. na ulotce jasno jest napisane, ze gdy nie wystapi krwawienie, nalezy sprawdzic czy nie jest sie w ciazy... nie wolno brac nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna pod warunkiem
tabletki wchlaniaja sie 3 godizny..minimum, na niektorych opkaowaniach pisze, ze nawet 5 - 6 godzin... jestes tak nieodpowiedzialna czy to zart?? poza tym nie potrafisz przeczytac ulotki?? tabletka sie nie wchlonela... niestety wiec sama sobie odpowiedz na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przeczytaj te ulotke...
tam przeczytasz, ze jesli sie zwymiotowalo tabletke, lub jej nie wzielo, jak najszybciej trzeba nadrobic zaleglosc... czyli wziac od razu jak sobie tylko czlowiek przypomni, albo miec w zapasie dodatkowe opakowanie, w razie takich wlasnie sytuacji...przerwana zostala ciaglosc, jak tabletka sie nie wchlonela, to co sie pytasz? tak jakbys jej nie brala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×