Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michcia

Lipoliza liposukcja laserowa

Polecane posty

Gość HelenKopyt
Nie mogę spac, sporzytkuje to opisujac swój zabieg. Body Jet łączony z laserem Smart Lipo, żeby obciągnąc skórę na brzuchu. Wyniki, zdjęcia wysłane. Zaakceptowane przez panią doktor. Zaliczka wpłacona. Dwa dni przed zabiegiem złapałam angine. Goraczka 40 stopni, ból gardła jak nigdy w zyciu, cóz, mysle zaliczka przepadnie. zadzwoniłam, problemu nie było, albo zwrot zaliczki albo inny termin. To drugie oczywiscie. Wyzdrowiałam, pojechałam dzień przed zabiegiem. Dojechałam późno w nocy, hotel zarezerwowany, kolacji nie było. Rano wsciekle głodna zjadłam śniadanko i cóz, trzeba sie zbierac. Zaczęło sie od wypełniania fory papierów. Później zabieg. Nie było to przyjemne, znieczulenie bolało, wiedziałam na co sie piszę, byłam uprzedzona, nawet podpisałam, ze wiem. Alternatywa - w uspieniu ogólnym, ale nie w tym gabinecie, nie robią, bo podobno potęguje wystąpienie zatoru. Nie znam sie. Brzuch i boki trwały całośc 3,5 godziny. Na poczatku wydawało mi sie, ze czas tak wolno leci, a po znieczuleniu juz z górki. Wstałam, zakreciło mi sie w głowie, poleżałam jeszcze trochę i do hotelu. Nie bolało, zaczęło na następny dzień. Jechałam do domu, mam niedaleko ale musiałam sie zatrzymac, zeby wziac przepisane przeciwbólowe. Wziełam jedną i było lepiej. Póxniej nie brałam, nie było koniecznosci. Ubranko noszę, masuje sie wałkiem i wczoraj kolega z pracy zapytał co zrobiłam ze tak szybko schudłam. Odpowiedziałam sprot, stary, sport czyni cuda. Trzeba cwiczyc. Ubrania na mnie wiszą, ale ja nie czuję sie jakos szczuplejsza, moze przez to, że mam brzuch cały twardy, szczególnie na górze i koło pępka, boki sa takie bardziej elastyczne, ale czuję na nich opóchliznę. Na brzuchu nie mam opóchlizny, tylko jest twardy. Nałozyłam spodnie, które nosiłam przed przytyciem, dawno w nie nie wchodziłam. To chyba jest lepiej.Ale nie jest to taki cud, ze wchodzisz na 3,5 godziny i wychodzisz szczupła. Mniej tłuszczu, duzo mniej, ale ciało trzeba dopracowac masazami. Nie polecam, jezeli na następny dzień musisz iśc do roboty. Następny dzien musisz miec wolny, zeby poprostu odspnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Faktycznie brzmi groźnie:) Wydaje mi się,że ten zabieg ma podobne działanie jak focus. Moja koleżanka robiła go parę miesięcy temu w amaya Warszawie i jest bardzo zadowolona z efektów . Najlepsze w nim jest to,ze praktycznie po zabiegu nie ma się żadnych nieprzyjemności i można normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Jeśli chodzi o liposukcje to z tego co się orientowałam to całkiem niezłe są te oparte na dźwiękowych drganiach. Coś w stylu tego modelującego ciało VibroLipo http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,14,3.html Zastanawiam się czy ktoś z Was może miał taki zabieg? Jak odczucia po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnich
UWAGA do WSZYSTKICH FORUMOWICZEK, Jeżeli jesteście w jakikolwiek sposób poszkodowane przez panią K.Turczyńską z Sulęcina proszę o kontakt michal.mnich@gmail.com Nie jest i nigdy nie była lekarzem o specjalziacji chirurgii plastycznej/estetycznej tylko medycyny pracy i epidemiologii. W jej sprawie właśnie zakończyło się postępowanie i Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej postawił jej zarzut narażenia mnie na utratę zdrowia i życia. Nie posiada kwalifikacji ani odpowiedniego pomieszczenia do oferownych przez siebie usług. Dokumentacja jest dla WAS do wglądu Nie róbice u niej żadnych zabiegów, tylko od was pieniądze wyciągnie. Proszę was o kontakt, jeśli czujecie się poszkodowane michal.mnich@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja2
Robiłem u dr. Turczyńskiej piersi tj. ginekomastia tłuszczowa. Super sprawa, polecam kolegom mających ten problem. We wrześniu chciałem zrobić u niej ponownie ale brzuch. Nie odpisała na maila. Zrobiłem w Krakowie. Zadowolony nie jestem, nie widzę żadnego efektu a cena masakryczna. Po miesiacu nie ma żadnej różżnicy. Ginekomastii u dr. Turczyńskiej od razu zauwazyłem efekt. Wisi mi to co tu piszesz, ja wiem swoje. Będę musiał wybrać sie do Niej żeby zrobić brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość il
witam serdecznie wszystkie panie myślące o zabiegu smart lipo!!! ja zostałam poszkodowana wykonując zabieg w ambasadzie urody w jeleniej górze na ul. ogińskiego, przez doktora jarosława wilka!!! otrzymałam kontakt od dystrybutora laserów smart lipo na rynku polskim. powiedział mi że ten salon nie posiada oryginalnego laseru!!! tylko chinska podróbkę!!! która nie tyle że jest nieskuteczna, to może narobić tylko szkody!!! salon podszywa się pod bezpieczny, skuteczny i oryginalny laser, którego tak naprawde w polsce nie ma!!! jest kilka bezpiecznych, są one jednak w droższych klinikach. dlatego nie patrzcie na cene!!! taniej...można narobić sobie tylko szkody!!! nie mam pojecia kto dopuszcza wogole na rynek takie podroby!!! ale niestety tak jest...a potem cierpi setki kobiet.... jeśli koniecznie chcecie zdecydować się na taki zabieg (choć ja odradzam, gdziekolwiek!!!) sprawdzcie dokładnie staż lekarza w wykonywaniu tego zabiegu, certyfikaty, przede wszystkim stopien medyczny, a przede przede wszystkim certyfikat laseru!!! powinien mieć atest fba badz fdi (prosze wybaczyć ale zapomniałam dokładnie, jednak coś w tym stylu). nie narażajcie swoich ciał i zdrowia w żadnym byle salonie!!!!!!jesli juz korzystajcie ze sprawdzonych klinik, doswiadczonych lekarzy!!! nie sugerujcie sie opiniami w internecie...pozytywna opinie moze wystawic sobie kazdy ku dobru reklamy...ja chyba w tedy na taka wlasnie trafilam na moje nieszczescie...i nia sie zasugerowalam!!! jesli ktoś ma jakies klopoty po smart lipo piszcie do mnie smialo ilona.vitalia@o2.pl razem łatwiej się wesprzeć...i razem walczyć o to by nikomu więcej nie stała się krzywda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja141
mam 20 lat i własnie chciałam sobie zrobić ta liposukcje laserowa. gdzie sie udac naj lepiej bo chciałam mieć znowu płaski brzuch. proszę o jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w Warszawie najlepiej udać się na liposukcje laserową? Jakie gabinety polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w klinice miracki w stolicy mialam taki zabieg , liposukcja laserowa sie udala, z efektu ja jestem bardzo zadowolona. Każdej kobiecie, której chce miec mniej tu czy tam polecam ten zabieg, bo naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×