Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZuma

Czy wszystko ok??

Polecane posty

Gość SZuma

Hej dziewczyny Biore 2 opakowanie mercilonu i 3 przed zakonczeniem opakowania dostalam takiej dziwnej wydzieliny;/Tak jak koncowka okresu Na poczatku sie wystraszylam ze ze mna cos nie tak;/ Nawet brzuch mnie pobolewa ale pocieszam sie ze to nie od tego tylko ze przed okresem. Bylam nawet u ginekologa zeby spytac sie co ze mna jest?Powiedzil ze to noramlne...dzisiaj biore ostatni proszek przed odstawienie a ta wydzielina ciagle leci.Czy cos ze mna jest nie tak??A moze jestem w ciazy?? Czytalam na ulotce od pigolek ze moga sie takie cos pojawic ale ja sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet do trzech opakowań
mogą występować plamienia. Mi minęły przy drugim. Jeśli przy czwartym będziesz nadal plamić to znak, że te pigułki nie są dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZuma
A wystepuje bol brzucha czy to tylko przed okresem tak?? Mam nadzieje ze dzialaja te proszki w takiem razie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZuma
Ale przez pierwsze opakowanie nic takiego nie mialam?? te krwawienie przedmiesiaczkowe caly czas bedzie lecialo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZuma - jak bralam lata temu mercilon spuchly mi strasznie lydki o maly wlos nie doszlo do zatoru.... Moja siostra ktora jest w Niemczech pigula powiedziala ze tam wycofali te tabletki tak jak diane bo okazalo sie ze maja wiele skutkow ubocznych:(Radzilabym ci pomyslec nad zmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuma
Ze mna wszystko jest ok tylko te glupie krwawienie;/ Od dzisiaj juz mam 7 dniawoa przerwe a to nadal leci;/ Czy kiedys przestanie;/ To jest starasznie nie komfotowe jak bym mniala caly czas okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuma
Ale ja nie plamie tylko krwawie coraz bardziej!! Moze jestem w ciazy?? Do tej pory bralam regularnie pigolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×