Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukiwaczka Parasolki

SUPERLEKKIE parasolki. Czy są wystarczająco wytrzymałe?

Polecane posty

Gość hfhdhdfu
jaka opcje masz dla max wagi? 7-8 kg?czy to juz ciezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka Parasolki
Wiesz, o dekagramy się ścierać nie będę, jak ciupkę cięższa będzie a za to wytrzymalsza, to nawet się nie będę zastanawiać. Ale 8 kg to raczej max, bo taki cięższy spacerowy, na dużych kołach (13,5 kg, na wertepy itp) to mam z wózka wielofunkcyjnego. Poszukuję wózeczka takiego na szybkie wypady, co by tego kloca nie musieć z 2. piętra znosić. Także szukam czegoś optymalnego, maksymalnie lekkiego przy zadowalających parametrach wytrzymałościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
uzywam od roku i sie sprawdza-zreszta poczytaj opinie-sama skorzystalam z porad tutaj i nie załuje ogromny plus za bude tez wnosze dziecko na 2gie pietro razem z wozkiem jak zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka Parasolki
Dzięki, o co kaman o co, za pierwszą opinię:) Poczytam coś więcej o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
ja sie zastanawialam przed zakupem jak wozek 5kg moze utrzymac dziecko wazace ok 5 kg-chyba ze zalezy z czego rurki wykonane-ale coneco moge szczerze polecac-cena niewygorowana a jest naprawde ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
15 kg mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka Parasolki
No właśnie, ten co wkleiłam w 1. poście waży 4,9kg a chwalą się, że można wozić dzieci do 20kg. Ciekawe ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
wizualnie jest ładny ale w praktyce? w moim mniemaniu troche jak dla lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
zauwaz ze cenowo sie nie roznia a coneco solidniejszy kurcze powinny byc 2 wozki w ofercie a nie zatrzesienie i ciezko wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman o co
ide spac-poczytaj popytaj zobacz na zywo mialam fajna strone z rekomendacja wozkow ale mi ja zjadło jak znajde to Ci podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka Parasolki
Już jestem, przepraszam za to zniknięcie, ale córeczka mi się przebudziła i byłam ją "ratować" ;). Tak, będę musiała poszukać go na żywo, bo na zdjęciu może wyglądać super a dziecku może być niewygodnie i psu na budę taki interes się zda :) Niemniej z chęcią wysłucham sugestii wszystkich mam które mogą zwrócić moją uwagę na parasolki warte zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkk
ja mam parasolke tej firmy zooper tylko ze model twist i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka Parasolki
Nom ten Triumph serio ładnie wygląda. Tylko koniecznie przymierzyć trzeba - czy siedzisko nie za płytkie i takie tam. http://www.happybaby.pl/files/tr%20braz%202.jpg Niebrzydki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×