Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowitka Odbytka

Też tak macie??

Polecane posty

Gość Jowitka Odbytka

Prosze o pomoc, otóż moim problemem jest fakt, że uwielbiam robic kupę. Dosłownie kocham to. Niestety wiadomo człowiek w ciągu dnia robi tylko lilka razy kupę. Doszło już do tego że specjalnie pijam skisiałe mleko, zagryzając jabłkami a na to jeszcze zjadam trochę kiszonej kapusty, co by wymusić rozwolnienie. Niestety ostatnio zauważyłam że chyba się zaczynam uodparniac i coraz rzadziej miewam rozwolnienie :( A przeciez tak kocham robić kupę. Co robić? Ostatnio tak fajnie i miło robiłam kupkę 6-7 razy dziennie, ale ostatnio ta ilość spada :( Jem naprawdę ile mogę co tu jeszcze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka Odbytka
a czy jak bede zjadać własną kupę to dostanę rozwolnienia ponownie? Mozna sie tym zatruć? Bo smak jest niezły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka imbecylko
6-7 razy kupkie robisz to tu żresz chyba krocie ( za każdym razem klocek pół metrowy :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka imbecylko
kibel zatkany pewnie co 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka Odbytka
A ty ile razy dziennie robisz kupkę? Wogóle ile razy wszyscy robicie dziennie kupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka imbecylko
raz góra 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka Odbytka
moje kupy nie są duże, są cienkie i długie a często rzadkie. A wiecie ze smak i zapach zmieniają sie zależnie od tego co się je, też tak amcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×