Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

kiedy oduczalyscie dzieci sikania w pieluchy i ile wam to zajęlo?

Polecane posty

Oczywiscie chodziło mi o sikanie na dywan;-) kupy,narazie robi tylko do pieluchy,chociaz raz się zdarzyło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
Do mucha-daj mu troche czasu .pisalam ze ta starsza wolala a teraz z ta mlodsza nie bedzie tak szlo bo jak ma tetrowa(czas em zakladam)i zsika to jej nie przeszkadza Niezapominajka-z ta starsza dokladnie tak mialam kupke na nocnik a siii nie wiec odpuscilam i wwieku 2lat miki-te kupki sa zabawne i ta powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
miałobyc zęby:):):), nio potem taki 3latek z pampkiem to jest już chustanie sie jak babykiem, moj jak ma dobry dzień a mama poluje na kupsztala:D to nawet do h sobie posiedzi ale gdy nie ma czasu ani checi czy parcia to podyskutuje:D też sobie że już nie trzeba a ja nawet wtedy czuje że pampek ciepły że już nie ma co wyłapywać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym sie może nie przejmowała tym ,ale mieszkamy z ciocią która kupiła synkowi ostatnio paczke pieluch i stanowczo stwierdziła,że: " to ostatnia paczka w Twoim zyciu":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
mialo byc w wieku 2lat sie nauczyla cos mi zle wpisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
mucha a ile ma mae bo nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moze z tym sikaniem dam sobie spokoj teraz jak skonczy 2 lata to znow zaczne choc ona ostatnio sie sama rozbiera sciaga pampersa i biega bez niego i podsikuje wszystko dookola niestety a pozniej wola iiiii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
ło matko mucha ty wylicz cioci ostatnią paczkę podpasek:P chyba że juz nie potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
sory doczytalam niech ciotka nie przesadza napewno zartowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
co co przecież moj ma rok skończony i to normalnie że jeszcze nie wytrzyma, za pół roku mogę go zacząć uczyć przeczekanek, pogięło tą ciotke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze , mam ja gdzieś ale juz widze te jej spojrzenia i kontrole jak paczka sie będzie kończyc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
niezapominajka -jasie ustawilam na lato bedzie latwiej i cieplo to w majtach bedzie i moze sie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mnie nikt tak nie kontroluje tylko ze moj ojciec chcial jej zrobic prezencik i kupil kolejna wielka paczke a ja jej tlumaczylam ze pampersikow nie ma i sikamy na nocniczek a teraz pokazuje ze sa nowe od dziadka i po co ma sikac na nocnik echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
przeciez nie wszytkie dzieci sa takie same kazde potrzebuje czasu jedne mniej inne wiecej (wyluzowac wyluzowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko ze nie chce miec takiego cisnienia w wakacje ze szybko szybko tym bardziej ze to czas odpoczynku bo od wrzesnia idzie do przedszkola a ja wracam wreszcie do pracy i tak troche glupio ze dziecko 2,5 letnie biega w pampersie w przedszkolu wiec zaczynam teraz choc ciezko to idzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
no widzisz musi pieluchy od dziadka wykorzystac by sie nie zmarnowaly ah ehte dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
powoli, bez emocji cieszyć sie z każdego skarba w nocniczku:P do lata daleko :):):) i lato myśle że i długie będzie ciepłe dla nas:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
jak do przedszkola to powazna sprawa no tak z pampersem to nie bardzo musi sie nauczyc w przyspieszonym tempie tylko jak to zrobic co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze ona jest bardzo wygodna i jak widzi ze moze sobie lezec i sikac w pieluchy to po co ma sie przemeczac z bieganiem po nocnik czasmi dla swietego spokoju zawola zeby nie bylo ze nie wola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
tak tak wlacz na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba cos wymyslec tylko ze problem w tym ze ktoregos dnia ladnie sikala caly dzien na nocnik a nastepnego poszlysmy do dziadkow i juz byla w swym zywiole szalejac z mym bratem i sie zupenie zatraciola nie wolala wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
to fajna cwaniara moja ta starsza to w domu w pieluchy ale jak gdzies bylismy (u kogos)to nie sikala bo pampers byl suchy oczywiscie jesli nie bylo to pol dnia od taka kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddm
wlasnie dzieci czesto przy zabawach zapominaja o potrzebach czesto sie to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starsza córka zdjęła sobie pieluchę jak miała rok i 8 miesięcy, ale ponieważ ma refluks to długo popuszczała. Młodsza zdjęła sobie sama pieluchę jak miała rok i 3 miesiące (bo widziała starszą na nocniku) i teraz tylko w pieluszce śpi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×