Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stażystkaaaa

przedłużanie stażu, potrzebna pomoc

Polecane posty

Gość stażystkaaaa

Jestem od paru miesięcy na stażu i szefostwo zaproponowało mi jego przedłużenie. Ja oczywiście na to przystałam, tylko nie wiem, czy ja sama mam to zgłaszać w urzędzie pracy? czy oni mają to zrobić w moim imieniu tak samo jak składali papiery za pierwszym razem. No i mam też pytanie, jeżeli studia kończyłam w czerwcu, a staż mam od grudnia do maja, to czy jeżeli urząd pracy mi przedłuży staż to tylko może do czerwca (minie rok od ukończenia studiów) czy to nie ma znaczenia i ten rok to ma się na rozpoczęcie stażu? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podanie o przedłużenie stazu składa Twój szef na 2 tygodnie przed końcem Twojej umowy. Staż odbywasz wg ustawy do 25 roku życia, lub po obronie masz możliwość go odrobić tyle ze nie mozesz mieć więcej niż 27 lat, i od obrony masz na jego pdjęcie tylko 12 miesięcy, potem już nie możesz. Staż możesz odbywać max 12 miesięcy. W Twoim wypadku to obrona i wiek nie mają znaczenia bo będziesz kontynuowała już rozpoczęty staż. Mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
podanie o przedłuzenie stazu pisze stayzusta a wysyła pracodawca a nie pracodawca pisze, on wydaje opinie i wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
piszesz podanie o przedłużenie stażu, pracodawca daje pieczątkę i zanosi do PUP( nawet pewnie by się nic nie stało jak byś ty zaniosła) a oni podejmują decyzje czy ci przedłużą czy nie. Myślę że pomogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo24
lejla 24 ma racje...pracodawca wypelnia wniosek o przedłuzenie stazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×