Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Hehe, no tak, przeciez wiele arcydziel powstalo, gdy autorzy przezywali ciezkie chwile. Daj upust swojej tworczosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! Kwoka, jak te blizniaki tam wlazly, co? Juniorkowi \"uszlo\" wszystko, czym go poczestowalyscie po drodze do domu, mam nadzieje, ze rozumiesz w jaki sposob mu \"uszlo\". Zapach mialam nieziemski w samochodzie:) Swinkowa, trzymaj sie BaBo, wydaje mi sie, ze powoli juz stajesz na nogi...Zaraz weekend, posluchaj Liny, idz gdzies zaszalej, upij sie - jak lubisz - odbij sobie troche, odreaguj. Mloda z Ciebie dziewczyna jeszcze, po Twoich wpisach, myslalam, ze masz min. 5 lat wiecej. 25????!!! W sam raz, zeby sie troche wyluzowac, po co Ci maz i dzieci? Na wszsystko przyjdzie czas... Gdzie reszta hAmerykanskich dziewczyn? U nas jutro ma byc lekkie piekielko, duchota i zarrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke zajrzec co sie u was dzieje dziewczyny :) swinkowa koniecznie w weekend wyjdz z chalupy!! Pisalas, ze schudlas, strzel sibie jakis nowy ciuch. Pamietaj, ze nam kobietom, nic tak nie poprawia nstroju jak nowa kiecka :D Ja odpoczywam 💤 moj maly strasznie dzis niegrzeczny byl: wywalil wszystko ze smienika, wspinal sie w lodowce i wywalil resztki ciasta z talerzem, no i najgorsze wrzucil moja kosmetycze do muszli klozetowej, kosmetyki sie wysypaly, a on.. spuscil wode :( naszczesie udalo mi sie uratowac wszystko oprocz jedenj kredki :( Taki to juz nasz matczyny los.. Tak ze Dawidus mnie wykonczyl, praktycznie caly czas odpoczywam poki moge, tzn. wiadomo normalne obowiazki, sprzatanie,gotowanie (to akurat bardzo lubie), przed kolejna nasza przeprowadzka, a wrzesien zapowiada nam sie straszliwie napiety, ale moze to i dobrze, przynajmniej sie cos dzieje :) 🖐️ do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia, przeprowadz sie do mnie na chwile, bo u mnie by sie przydalo posprzatac i ugotowac cosik;D Jak juz tak lubisz... A synek rzeczywiscie "zywe zloto", moj poki co, rozumie co to -no, no - ale ciekawe jak dlugo jeszcze...bo cosik mnie sie zdaje ze juz niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za gratulacje. To poczatek. Termin mam na 8 marca przyszlego roku. Nie wiem jak dotrwam, bo cos czuje, ze ta ciaza da mi popalic. Poranne rzyga... nocne mdlosci :o ale bywa i rewelacyjnie, wiec oby do marca! 1-wsza ciaza byla u mnie wrecz superowa. swinkowa - to czekam na ksiazke ;-) Tytul mi sie podoba ewander - mam nadzieje, ze nic Juniorkowi nie zaszkodzilo :( a byc moze uchodzilo im w tym samym czasie, bo IKa szybko wyladowala na przebieraku. Spac niestety nie poszla ksiezna, wiec rozebralam ja do naga i polozyla sie w baseniku. Musiala ochlonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec bede plodzic ksiazki...moze mi to lepiej wyjdzie niz zwiazki.... tytul jak same widzicie calkiem, calkiem.... tylko nie wiem czy autobiografia to byc powinna, czy raczej udac , ze science fiction..... bo jak ktos bedzie czytac, to pomysli, ze ladne bzdury wypisuje..... u mnie lepiej, pol nocy myslalam nad wszystkim....juz 12 dni nie jestesmy razem a ja dalej przezywam, powiedzialam sobie KONIEC, trzeba sie wziac w garsc teraz czeka mnie tylko cos nowego :) lepszego..... jestem sama, musze pomyslec co robia single, juz widze pierwszy plus...nie musze sprzatac kazdego dnia....jest tak jak gdy posprzatalam w sobote :) , musze zaczac ogladac sie za chlopakami, zafarbowac wlosy, zrobic paznokcie, posprzatac w \"jego\" pokoju.... zycie nie konczy sie na facetach! doszlam do takich wnioskow w nocy, zwlaszcza takich facetow co molestuja cie psychicznie, podporzadkuja sobie, i wszystkie problemy zrzucaja na twoje barki..... wczoraj jakbym w glowe dostala, przeciez juz nie jestesmy razem 2 tygodnie , a ja placze dalej! wystarczy tego !!! swiat jest piekny, pogoda jest piekna, zycie jest piekne....on mi to wszystko przyslanial :) teraz juz nei bedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie jest jedno :) trzeba zyc tak jakby dzis byl ostatni dzien ..... poza tym, wczoraj mi kolega powiedzial, ze powinnam sie kierowac mottem "szukam drugiej polowki, moze byc 0.7... " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy wiecie moze
ile zarabiaja ludziw Stanach ( obywatele USA ) po studiach, np inzynierowie - tak od do mniej wiecej? Glupio mi pytac znajomych ile dostaja, a ciekawi mnie to w zwiazku ze spadkiem dolara. Jesli znacie pare przykladowych zarobkow amerykanskich, bardzo prosze, podajcie. Ile z tego moze na mieszkanie , dom, czy kredyt mieszkaniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadek kursu dolara nie ma nic wspolnego z zarobkami tutaj, zarobik nie zawsze odzwierciedlaja edukacje.... ja np. mam jakies 30K na rok a nie skonczylam tutaj zadnej szkoly .... znam ludzi co zarabiala 1milion a sa po podstawowce w polsce, jak i ludzi co tu skonczyli studia i maja tyle co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity, ja tez jestem Homerkowa, co sie stalo? Swinkowa, paznokcie zrobione? Plany weekendowe sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mowie szkoda mowic. Chyba serio powinnam to zakonczyc jak najszybcej bo jak tak dalej pojdzie to wyladuje z psychiatryku. Mam wrazenie, ze z jego glowa nie wszystko jest ok. ,,Wklada'' w moje usta slowa, ktorych nigdy nie powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinnam, no ale to chore jakies. Facet ma 26 lat a zachowuje sie jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa, bo faceci w wieku 26 lat to czesto jeszcze dzieci, oni pozniej dojrzewaja niz my:) Hej Aero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa moj mial 32 i pomysl, czy z moich opisow wygladal na choc troche bardziej dojrzalego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa, albo poczekac na swojego zeby dorosl i powoli go w tym czasie wychowywac, tez czasem dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Swinkowa, 32? i mlodsza od siebie ladnych kilka lat dziewczyne? Oooooooooooo nie, to juz szuja nie chlop, nawet 26-cio latek powinien uszanowac taka sytuacje:) To juz taki okaz do "nie wychowania", niech idzie w cholere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kawalek Oddzialu Zamknietego, ktory masz w stopce Swinkowa! Poszlabym na koncert...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa, spokojnie - ludzie coraz pozniej biora sie za sluby i te sprawy, na pewno jest jeszcze duzo wartosciowych facetow do wziecia, gwarantuje Ci. Szczerze mowiac, to ja w ieku 26 lat tez nie bylam gotowa na malzenstwo i dzieci, moj maz tez nie. A teraz mamy po 31 i Juniorka, ktorego ubostwiamy, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewander- ja wiem ze sa jeszcze gdzies jakies wyjatki. tylko mi sie juz szukac nie chce i kocham tego mego wariata. Tyle tylko ze przez niego juz niedlugo osiwieje. On jest taki sam jak jego mama-jego zawsze musi byc na wierzchu chocby nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×