Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

a ja mam polska wodke i rozwazam opcje jej otworzenia...ale tak do lusterka to troszke lipa....ale nie mam ochoty sie z nikim widziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
czesc dziewczynki. Kurcze, troche mnie nie bylo a juz tyle do czytania:):) Homerkowa, wszystkiego najlepszego!!! Kochana bedziesz miala czas jeszcze wyjsc za maz i poznac ten kierat, puki co korzystaj ile mozesz z wolnosci:):) Aero, bardz ostrozna z tym facetem, tak jak laski pisza, dla faceta wlasciwie nic nie warto robic. albo sie uklada albo nie. Kotek czpiotek, ja tego kraju baardzo nie lubie, mieszkalam w polsce, wiele lat w niemczech, duze miasta, i tutaj szok.! NA Florydzie nie jest lepiej. Ostatnio wyjechalysmy z kolezanka z mola, z parkingu, tam jest bardzo jasno, zagadalysmy sie i nie zapalilam swiatel. zatrzymala nas policja. Ja dopiero wtedy czekalam na to plastykowe amerykanskie prawo jazdy, w zastepstwie dali mi jakas kartke papieru, ale ja to olalam, Jechalam na swoim niemieckim prawku, a policjant do mnie z morda do mnie, ze jak nie mam paszportu przy sobie to nie mam prawa jezdzic na dokumencie z niemiec, i chce mnie aresztowac! Zimny pot mnie oblal, na szczescie kolezanka nie stracila zimnej krwi, nakadzila mu jaki on przystojny, zaczela mrugac oczami, kokietowac go, uff, jest przesliczna dziewczyna, zaden facet jej sie nie oprze. W koncu nas puscil. To jest panstwo policyjne. A ich polityka imigracyjna jest zenujaca. Bez papierow ja sobie tu nie wyobrazam zyc, byc wiezniem kraju? brr... a i tak ludzie z papierami wracaja, Kotek Czpiotek, trzymam kciuki, na pewno sie ulozy w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
mozna zyc na wizie turystycznej, ma kolezanke ktora tez tak od kilku lat jezdzi, co 6 miesiecy, zawsze ja wpuszczaja. Przykro mi to napisac, ale Amerykanie to straszni rascisci, wybiera sobie bialego goscia na lotnisku i nie ma problemu, Teraz w ogole bardzo malo Polakow przyjezdza, tutaj nie ma po co przyjezdzac, polityka emogracyjna to katastrofa bez szans na legalna prace. to wszyscy wiedza.Na szczescie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc boomerang :D no z tym policjantem to niezle ale mi sie wydaje ze to zalezy na jakiego sie trafi :D ja w tamtym roku jechalam bez tablicy z przodu bo odpadla gdzies w drodze kilka dni wczesniej a nie bylo czasu nowych robic wiec tak sobie jezdzilam az policjant mnie lapnal przy exicie do domu :D ja zlana potem calusienka bo mam tylko polskie prawko a on obejrzal zapytal sie ktora to moja data urodzenia dal warnings i wszystko :D z reguly wydaje mi sie ze tutaj policjant bez powodu nie zatrzyma Ciebie nigdy, daletego ja zawsze jezdze przepisowo i ani mili wiecej niz pokazuje znak na drodze :D pewnie do czasu ale coz ...Ci ktorzy nie maja papierow i prawka amerykanskiego nie maja tez wyboru.... Olenka nie pij wodki...poczekaj na mnie Jedzonko niebo w gebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie , zostawie sobie na lepsza okazje. poszlabym najchetniej spac... roznica czasowa robi swoje, jeszcze sie nie przestawilam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh laski, Wy tu juz naskrobalyscie tyle, a ja dopiero co na kompa teraz moge wejsc. Homerkowa - wszystkiego najlepszego!!! Olenka - tez mysle, ze zostanie tu na drugi rok to dobry pomysl, szczegolnie, ze Ci sie tu podoba. A wielka decyzje za rok podejmiesz. Co do prawa jazdy dla au pairek, to o ile dobrze pamietam, to moje pierwsze prawko dostalam na trzy lata. Kotek - dolaczam do grupy anemikow;) Ja wczoraj dostalam wyniki z krwi, hemoglobina i hematokryty za niskie...:( Na szczescie nie sa tak daleko od normy, ale zelazo bede lykac. A Ty jakie masz zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tak na chwilke. Dziekuje wszystkim za zyczona i stawiam wirtualna czysta wyborowa, lub Zubrowke jak kto woli. Aero-pierscien juz mam a dostalam cudny sliczny zegarek, taki o ktorym zawsze marzylam ale nie moglam sobie na niego pozwolic. Bylismy na kolacji a teraz M poszedl na bakon zapalic. Risotto, uwieliam risotto, PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa - wszystkiego najlepszego! 🌼 Pamietacie mnie jeszcze? We wtorek wracam do domu! Nareszcie! Czas nie wiem kiedy zlecial, tesknie za domem i za wami tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwoka - pewnie, ze pamietamy:) Ja to juz myslalam, ze Ty sie na dobre przenioslas na jakies ciazowe forum.. Jak blizniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Wrocilam wlasnie z pracy ale musze wam koniecznie cos opowiedziec, cos co tylko utwierdzilo mnie ze faceci to swinie i nie warto naprawde niewarto sie dla nich poswiecac A wiec dzis bylam u babki sprzatac a ona zalamana i placze... w sumie to mozna powiedziec ze nawet sie przyjaznimy ..czasami wiecej przegadamy niz sie nasprzatam...to ta ktorej wczesniej pisalam ze czeka mi dala niewyplacalnego...biedna nawet nie byla swiadoma ze jej ex oproznil jej konto w ciagu 5 dni...wszystkie oszczednosci ...65 tys dolarow Ona ma 35 lat, fajna dobrze wygladajaca, przesympatyczna, pomimo raka, w wyniku ktorego stracila wzrok na jedno oko a na drugie jeszcze cos tam widzi ..pomimo tego pelna zycia i radosci....Wiec byli ze soba ok 3 lata..on rozwodnik z dwojka dzieci starszy 10 lat od niej, pilot w united airlines. Wielka milosc po grob...na poczatku az sama jej zazdroscilam takiego faceta, jak widziala,m jak sie migdala i z jaka czuloscia on na nia patrzy ....w dzien matki byly zareczyny ( oswiadczyl sie pierscionkiem jej babci...rodowy jakis) slub zaplanowany na grudzien ...mala uroczystosc....ona zaslepiona placila za wszystko za dom( bo jej) za samochody, doslownie za wszystko, nawet jedzenia on nie kupowal bo niby wydatli na dzieciaki ma duze Pokochala te dzieci jak swoje, urzadzila im pokoje jak z bajki, komputery plazmy coichy wszystko co dzieciaki moga sobie zamarzyc...bajka...on nadal kochajacy Niedawno ona pojechala na operacje. plastyka twarzy bo miala nieco znieksztalcona wokol tego jednego oka, ja zajezdzam sprztatac a on sie wylonil z sypialni i na koniec powiedzial ze jak Lisa wroci to mi zaplaci...zdziwilam sie ze taki wirazko, niezla robota i nie ma sto dolarow tylko czeka na nia Ona juz jakis czas temu przebakiwala ze nie jest juz sama pewna tego wszystkiego, bo jakos dziwnie sie z tym czuje ze ona za wszystko placi ( dobrze ze po 2 latach to do niej dotarlo ) i zaproponowala intercyze...mowila mi ze wcale nie bedzie jej podpisywac jesli by sie zgodzil na to w rozmowie ale chce sprawdzic jego reakcje Oburzyl sie wielce ze taka to jej milosc i takie tam Dzis jest zalamana.., wyprowadzil sie narobil dlugow na jej konto i do tego wszystkiego okradl...a taki by sie wydawalo fajny facet....ona mi dzis powiedziala przez lzy ze juz nigdy nie zaufa facetowi, bo poprzedni byl alkoholikiem...mowie Wam jak mi jej szkoda...no i wyciagnelam ja na imopreze za tydzien albo 2 na disco.... No...to same widzicie jak daleko moze posunac sie facet i jak bardzo moze zaufac zakochana kobieta....eh sama przez to wszystko dzis jak wracalam od niej to taka zamyslona ze przez tunel jak wjechalam to sie zapedzilam i wjechalam w ezpass a w swoim samochodzie nie mam ezpass...cale szczescie ze to tylko 17 dolarow kary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wogole to sie zastanawiam jak jej pomoc albo chociazby jakis gest drobny zeby rozweselic..nie wiem...cokolwiek...proponowalam zeby jechala dzis ze mna do domu ale chyba glupio jej jakos tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku dzzieci dzwonia do niej i placza, mowia ze tesknia...a pn zabronil sie im z nia spotkac...no fakt nie jej....ale tesknia niesamowicie i ona za nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybrnac probuje..pozyczyla pieniadze od matki na adwokata...ale watpie by cos wskural bo on byl upowaniony do tego konta...jak i ona do jego na ktorym nigdy nic nie bylo....ona sama mowi ze nie wierzy ze dala sie tak omamic, ze byla taka zakochana i taka ufna do niego, przeciez mial byc slub, przeciez wspolne zycie wspolne plany....zebyscie widzialy jak on sie zachowywal przy niej to ideal, czuly romantyczny ..czasami za cos zaplacil w knajpie ale z reguly zapominal portfela....ja wiem i ona wie ze to jej wina i glupota ale kierowala sie biedna sercem za dlugo...biedna dzis plakala ze chyba bedzie musiala dom sprzedac jak nie odzyska tej kasy bo nawet nie ma teraz za co bili placic a co mowic za dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta sprzedaza domu to dopiero bedzie problem moze bedzie w stanie go utrzymac bo wiadomo ze okres nie najlepszy dla sprzedajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie czyta takie historie. Dlatego myle ze jesli sie nie jest malzenstwem kazdy powinien miec swoje konto, bez zadnych upwaznien, swoje rachunki a jak sie mieszka razem to wszystko na pol.. Faceci to podle swinie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke, wlasnie wpadlam do domu, sprzatam , robie jedzenie na jutro.... wczoraj bylam na imprezie, tanczylam 5 godzin non stop i wypilam sklep monopolowy :) az mi wstyd ...albo nie a dzis mam znajomych miec zaraz ... jakos nie moge sie zdzwonic z panem k. .... jak ja dzwonie on nie odbiera, jak on dzwoni ja nie odbieram.... uciekam konczyc salatke a na koniec motyw imprezowy :D http://www.youtube.com/watch?v=G7qEivYkgZM buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam ogladac The Notebook. Kocham ten film, placze przy nim jak glupia i marze o takiej prawdziwej milosci na cale zycie. Istnieje wogole taka milosc az do grobowej deski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba istnieje. Mojego faceta rodzice sa tego przykladem ojciec 70 mama 60kilka i niedawno w rozmowie tel cos tam gadka szmatka a ona mowi do mnie :\"wiesz ja to taka rozpieszczona jestem musze z mezem w jednym lozku zasypiac na sex to juz jestesmy za starzy ale za raczke potrzyma za nozke :D oczywiscie ze to bylo ze smiechem powiedziane sie obie usmialysmy ale pewnie cosik w tym prawdy i jest :D Ja to ide spac bo mi sie oczy juz zamykaja, krotki ten weekend jak w sobote sie pracuje...Dobranoc homerkowa i cala reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielaa
dziewczynki nie macie moze namiaru na jakas sypialnie nie za droga na north w chicago? mam zamiar przyleciec kolo jesieni i rozgladam sie za lokum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce szaleja TrAby powietrzne ludzie tracą dachy nad glowa,pogoda paskudna .moje kolezanka miała wczoraj ślub lało jak z cebra i zimno!!! pierwszy raz bylam na takim slubie .ja to taka przesadna jestem,ze wogole odechciało mi sie miec jakikolwiek w ogole bo gdyby padolo to od razu spisalabym wszystko na straty i tyle stresu martwic sie o caly slub i pogode ktora jest poza zasiegiem-kurcze w sierpniu ludzie sie pobieraja bo sa prawie pewni,ze pogoda bedzie super a Tu tak-to taka historia,ze w zyciu niczego nie mozna byc pewnym no co do pogody to wiadoma,ale z pogoda to chyba tak samo jak z facetem-ze pewna to nie mozna byc nigdy ,chyba,ze na lozu smierci,wiec trzeba ryzykowac(tak samo jak z wyjazdami i przyjazdami do Polski ;) ) a ja swojego J.prosze od dwoch dni zeby cos mi zalatwil i nic a do kolegi to od razu pojechal i mu remot pomaga zrobic wrrrrrrrrr... ta pogoda to nie pomaga niczemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to juz jest w zyciu niczego nie mozna byc do konca pewnym a co do brzytkiej pogody podczas slubu to wcale nie bylabym taka przesadna bo u mnie to sie nie sprawdzilo ,pogode mialam paskudna a po slubie jestem juz 14 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyscie maialy jakis namiar to dajcie znac:) ps te Stany sa jak nalog raz pojedziesz i KONIEC;) mnie chyba wciagnely;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kwoka, meluj sie tutaj natychmiast. Dobrze ze juz wracasz bo tesknimy 😘 Jak samopoczucie? dziewczyny ale historia z tym facetem. Nie wiem co powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniela- w sumie to ja mam pokoj wolny tylko ze to na pd-zach a Swinkowaa tez ma ale na pd. Ze znalezieniem pokoju nie bedziesz miala problemow zwlaszcza na northcie Wlasnie wrocilam z kina. Bylam na Dark Knight i musze przyznac, ze film dosc dobry i trzymajacy w napieciu do samego konca. Warto zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×