Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZdenerwowanaOna

Dziwny ból jajnika...

Polecane posty

Gość ZdenerwowanaOna

Witam...Od ok 3 dni boli mnie prawy jajnik. Ten ból mogę opisać tak: czuje jakby mój prawy jajnik był spuchnięty i najczęściej boli gdy wysoko podniosę np prawą nogę lub gdy sie schylę...Czuje to,tak jakby coś na nim było...Zastanawiam się czy to może związane jest z okresem owulacji...Jestem ok 11 dni przed okresem...Błągam powiedzcie co to może być;( Bardzo się boję;( Z góry dziękuję za odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabka169
mnie jak bolały jajniki okazało się że mam zapalenie przydatków. Ale lepiej idź do lekarza. Wydaje mi się że to nie jest związane z owulacją. .. Ale niemartw się na zapas i jeszcze dziś udaj się do lekarza rodzinnego ale z tego co wiem i tak skieruje cie do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdenerwowanaOna
Szczerze to ja jeszcze nigdy ni byłam u ginekologa;( Mam 18 lat i wiem,ze już dawno powinnam tam wylądować ale nigdy nic się nie działo niepokojącego...Więc nie wiem... Pójdę dziś ale nie wiem czy się dostane... Bardzo się boję...;( Dziękuje za odpowiedź;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoollka
Nie bój się b o to będzie poglębiac tylko Twój ból. Idź do lekarza i nieprzejmuj się że t pierwszy raz:) Kiedyś wkoncu musisz tam wylądowac:) A zobaczysz że wszystko sie wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiolinka789
Nie boj sie, to jest moze zwiazane z owulacja. Mnie zawsze jajnik boli przy jajeczkowaniu, czasami tylko kilka godzin, w innym cyklu przez 2 dni... roznie bywa wiec nie masz sie czym martwic. Ale pojdz do ginekologa bo w twoim wieku powinnas byla juz pojsc chociaz na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdenerwowanaOna
No właśnie wiem,że powinnam...;( I to tylko świadczy o mojej głupocie;( Dla tego o 13 idę i mam nadzieje,że sie dostane...A jesli nie,to umówię się na najbliższą wizytę jaka jest. Dziękuje Wam za wsparcie:*:* Naprawde,to dla mnie ważne;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiolinka789
Nie ma za co :) Ale naprawde sie nie martw napewno wszystko w porzadku. Daj znac jak wrocisz od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdenerwowanaOna
Dobrze na pewno dam znać;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to na pewno jajnik
to może być również zapalenie wyrostka. jak stajesz na palcach to też boli? proponuje najpierw do rodzinnego iść niech da Ci skierowanie na badania na CITO, jeśli to nie wyrostek to do gina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×