Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confffffu

złapał mnie za tyłek

Polecane posty

Gość confffffu

Jestem studentką i mężatką, a raczej mężatką i studentką. Wczoraj w paczce z uczelni wyszliśmy na miasto. Swietnie sie bawilismy. Jak wychodziłam już z pubu mój dobry kumpel "w zartach" zlapał mnie za tyłek, nie wiem czy chcial sie popisac przed dziwczynami z ktorymi gadał, czy był pijany na tyle,że zapomnieł, że mam męża i nie należę do dziwczyn które takie "żarty" śmieszą. Odwróciłam się więc i go spoliczkowałam i pół pubu zrobiło wilkie woooooooooo i ja wyszłam z resztą znajomych, on też przepraszał i mówił żebyśmy byli wciąż dobrymi zanjomymi, dziś wysłał mi rano smsa że jego zachowanie było nieodpowiedie, nie na miejscu, i że przeprasza. Nie wiem o co tym myśleć, faceci to jednak świnie, niby kumpel, niby fajny a tu bęć. Jak się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie wyobraźnie dzieci
zostan zakonnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa......
kare już dostał.. wybaczyć, zapomnieć ale powiedzieć, że jak jeszcze raz się to zrobi to... ( tu wpisać odpowiednią groźbę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet Typowy
Jestes jebnieta, spodobalas sie kolesiowi i pobilas go za to. To wlasnie nasz los. NA jego miejscu poszedlbym po piłę łańcuchową Stihl albo Siekiera Fiskars i przepołowil ci łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
moja mama kradnie ołówki z Ikei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj koleżanko:) Napił sie zabuzowało mu w główce a jak dostał po twarzy to otrzeźwiał. Pewnie jest mu strasznie głupio za ten plask. Będzie oki, nie przesadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
W dupie mam szczerze ze mu sie spodobalam, mam meza on o tym wie. Dobrze sie bawilismy, ale kurde jak kumple. Lubie goscia, a teraz to jakos mi tak dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet Typowy
twoj maż to frajerzyna ze puszcza cie samą do klubow gdzie pijesz alkohol a jego nie ma, jestes obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
co Ty możesz wiedziec facecie typowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiasta z honorem
Ja bym nie wybaczyła chamowi... a przynajmniej powinien się jeszcze postarać - daj mu do zrozumienia, że Cię to obraziło... im bardziej będziesz szanować siebie, tym bardziej inni Ciebie uszanują. (jestem facetem i wiem co mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
moj maz przynajmniej nie pisze na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet Typowy
A ja kurwa pisze, rucham laski kiedy chce, mam, kase, powodzenie i zajebiste wyksztalcenie, i pisze na kafeteri kurwa bo mam taką o chote posmiac sie z problemow jakie stwarzacie durne baby. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
niewisto z honorem, ostojo moja :). Chodzi o moj honor wlasny, ale i mojego meza. Co to za zona co za dupe mozna lapac?! nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli juz az tak bardzo cierpisz z tego powodu i masz mniec do konca zycia moralniaka... To weź i oskarż go o molestowanie Kilku juz tak siedzi.....;) i jeszcze będziesz trendy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Facecie typowy...tylko pogratulowac. Dowartosciowales sie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet Typowy
tak kurwa, chętnie bym ci cipke wylizal i ten tyłek za ktory cie złapano zebys nabrała rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam dodać............ Będziesz potem zyła w poczuciu spełnionego obowiązku wobec wszystkich molestowanych kobiet a twoj mąz będzie dumny z ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że...
z tym argumentem "pisania na kefeterii" to bez przesady :D Zresztą, tak jak i z tamtym. Zacznijmy od tego że ja bym raczej jednak załatwiła to prywatnie, niekoniecznie na oczach całego pubu :P ALE: przecież Cię przeprosił. Bez przesady znowu nie popełnił jakiegoś strasznego przestępstwa żeby od razu jakieś wielkie "halo" z tego robić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Facet typowy Ty głupi jesteś. Nie rozbie żadnego halo, tylko wkurza mnie fakt ze masz kolego, lubisz go, gadas, smiejesz sie. I traktujesz go jak kolege. A on wyskakuje ci z takim gestem i to chyba jakos wszystko zminia. Dlaczego mialabym zaltwic to prywatnie? A on prywatnie mnie zlapal czy na oczach wszystkich? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Co mi sie stało? Zdałam sobie sprawę, patrzy na mnie jak na laskę, a nie koleżankę. Pokazał chyba jakiś brak szacunku dla mnie. Zrobil to przy wszystkich naszych znajomych. Niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżKobitkaAco
Przerażasz mnie kobieto. Takie wielkie halo z powodu głupiego żartu. Zamiast mieć satysfakcję, że jesteś atrakcyjna, to Ty ubolewasz nad tym, jakby cię conajmniej zgwałcił. Jeżeli nie chcesz więcej takich jazd to mu powiedz i tyle, a nie skreślasz faceta za to, że się napił i zrobił sobie żarcik. Porażka takie porządnickie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
żarcik żarcikiem ja ludzi bez powodu nie macam. Może i jestem porządnisia. Co w tym złego, że jest się porządną żoną i razi Cię gdy inny faceć się maca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ......................
Ja mam kolegę co mnie bez przerwy łapie za tyłek ... Podejrzewam, że nie tylko mnie .... Ale odskakuje i nie robię scen ... Tym bardziej, że gdzieś w pobliżu zawsze jest jego żona .... Traktuję to jako takie jego wygłupy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet Typowy
Baby KURWA ! Zrozumcie durne! nie ma przyjaźni czy koleżenstwa miedzy kobieta a facetem. Kurwa wam sie wydaje ze macie koleżków, ale wsrod nich trwa psychologiczna demoralizująca walka o was bo dzis trudno i fajną laske. PRzyjaźnijcie sie ze swoimi matkami albo koleżaneczkami, nie z nami bo nam chodzi zawsze o więcej, i nie mowie tylko o dymaniu. Ile mozna miec kolezanke? Co to znaczy? Kolezanka, kolezanka to ktos kto gada zemną, patrzy na mnie i przychodzi do mnie do domu? No to napewno dlugo bym wytrzymal patrząc na cipke w moim mieszkaniu i patrząc jej w oczy. Eee durne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź strzelić z dupy na pały ! Albo niech Twój łeb mu najebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
My jestesmy durne ???? to chyba z wami cos jest nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaźń czy dobre koleżeńśtwo między facetem a kobitą nie istnieje ! TO ŚCIEMA która przykrywa prawdziwe zamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×