Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confffffu

złapał mnie za tyłek

Polecane posty

Gość confffffu
Wybacz Mexyk24, mógłbyś po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
...zamiary faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
no ale jak Twoja kolezanka jest mezatka to to nie zminia postaci rzeczy> Maxyk ? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci takiego \"kumpla\" :O Zachował się bardzo nieodpowiednio i po takim wydarzeniu raczej kumplem już nie będzie. Jesteście w jednej paczce, ale to nie zmusza Cię do bliższej niż zwykłe \"cześć\" poufałości. Ciekawe, skąd te nieświęte oburzenie, że czego autorka jeszcze chce? Może dla pań piszących tutaj wcześniej to norma, że tu ktoś je pomaca, tam posmyra, a to wszystko przez alkohol/narkotyki/penisa, ale nie dla wszystkich, szczególnie mężatek. Ja tam bym nie chciała być macana przez kumpla, a także, żeby mój mąż obmacywał swoje koleżanki (bo jest facetem, bo coś tam coś tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było autorko, na bieząco zamienić na żart, a na osobności tak mu tak popalić, żeby sie posrał na rzadko, konsekwencje twego czynu będą takie , że raczej ciebie już nikt na piwo ze znajomych nie zaprosi, bo dostać z liścia przy ludziach nie każdy lubi, a napewno w locie ciebie nie bzyknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
dzieki persymona,bo juz zaczlelam swirowac, ze to ze jestem porzadna to takie strasznie i nienormalne. No dokladnie! Nie zyczylabym sobie zeby moj maz obmacywywal kolezanki i on sobie nie zyczy, ja przede wysztkim sobie nie zycze zeby ktos mi tylek dotykal. Bo jest moj. I co komu do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Sluchaj zlapal mnie publicznie i przy ludziach i nie zamierzam obracac w zart czego co mnie nie smiechy i nie rajcuje. Juz pisalam ze nie widze powodow dla ktorych mialby dostac "nie przy całym pubie", bo mnie zlapal przy wszystkich. Reszta z paczki stanela po mojej stronie, a on baaardzo szybko sie zreflektowal, ze zachowal sie jak idiota. Nie zamierzam krakac jak inne kruki tylko po to by mnie ktos laskawie na piwo zaprosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny_chłopak
Confffu a ja ci powiem ze strasznie przesadzasz. Nie jestes primadonna ani swieta , nie jestes tez nietykalnym graalem z opowiesci krola artura ani tez komunia swieta na ktora tylko wybrani moga patrzec. Jestes najzwyklejsza kobieta na swiecie - jedną z 3 miliartów innych kobiet. A Twoj kolega jest najzwyklejszym na swiecie mezczyzna jednym z 3 miliardow innych. Tak dziala alkohol ze jak wypije sie go za duzo to puszczaja hamulce i kolega jedyne co chcial zrobic to okazac ci (w szczeniacki i zalosny co prawda sposob) ze mu sie podobasz. Ale jak widze wolisz traktowac sie jak Komunię Świętą, to Twoj wzorzec , byc moze rodzice tez byli strasznie pruderyjni ..... szkoda chlopaka , zareagowalas strasznie przesadnie uderzajac go w twarz. Powinnas go za to przeprosic skoro i on Cie przeprosil. Chociaz osobiscie watpie ze to zrobisz bo z tego co piszesz traktujesz siebie jak Święty Grall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, że chyba dobrze postąpiłaś, bo co prawda faceci nie lubią wyraźnej granicy, ale niektórzy potrzebują, bo jak jej nie widzą, to znaczy, że jej nia ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Dzieki za wszytskie odpowiedzi, podpowiedzi i wymianę zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Na jego sms ze zachowal sie jak szczeniak i beznadziejnie odpislam ze sie z nim w zupelnosci zgadzam i zycze dobrego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
czyli bez scen, a chlodno i z ukąsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
uuu żadnej krytyki nie usłyszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
szerokim łukiem, reszta paczki pewno już to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
raczej nie ;) jesli sam zaintersowany dzis z samego rana do mnie napisal z samokrytyka i przeprosinami, to chyba jednak uwaza ze sie zle zachowal a nie ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
co miał zrobić, dalej się zołzie narażać, by go znów w ryło walnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
bez przesady nie walnelam go tak ze sie przekrecil tylko go spoliczkowalam. Tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuuzzi
I co się takiego stało aż taka z Ciebie dama z bibułkąąąą w kieszonce że nie można klepnąć Cię w tyłek , tym bardziej że to dobry kumpel?? Świat jest pełen takich nawiedzonych cnotek.... Wiadomo gdyby to był koleś który wywołuje wilgoć w majtusiach to pewne że by w ryło nie dostał...zasady pewnie były by uśpione.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
przy świadkach dziesięciokrotnie bardziej boli nie twarz ambicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
jeśli studiujesz w Toruniu we wiadomej uczelni, i na piwo łazisz, ja na miejscu męża nie tylko bym ci tyłek sprał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że facetów piszących na tym topicu boli to, że jednak NIE mogą poklepywać, macać i smyrać bezkarnie :P A co? kolega nie wiedział, że mu nie wolno? Wiedział :D To ma :D z liścia w ambicję:P Bo może autorka ma ambicję taką, że nie chce byc traktowana ja dziura na nogach:P z tyłkiem do klepania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
no to niech w chałupie z mężusiem siedzi a nie szwęda po po pabach, bździągwa jedna , brzydka baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
toż pisze że ją nie macał tylko klepnął w pupę, i co korona jej spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
no złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
żeby tylko chciały, zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujesz prawo w WSPIZ
i jesteś Asia..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, główna różnica jest w postrzeganiu seksualności przez facetów i babki. Są kobiety uległe, które w sumie nie są szanowane, tylko są "publiczne", są też takie, które nie dają sobie w kaszę dmuchać. Faceci lubią macanie, ocieranie, wszelkie sposoby kontaktu z ciałem, ale który facet tak naprawdę by chciał na dłużej dziewczynę, którą każdy kumpel może klepnąć w tyłek? Dziewczyny muszą się szanować, muszą pokazywać jasne granice, bo facetom już w łepkach się kręci od nagich ciał wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujesz prawo w WSPIZ
chodzi mi o Autorkę topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×