Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mojko

pieniadze na wozek

Polecane posty

ja jednak mam swój honor i nie jestem żebraczką...mam to co mam i mam pewność że sie sama dorobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i tak
ale w któryms momencie czas zaczac zyc na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie widzisz różnicy
miedzy dobrowolną pomocą ze strony rodziców i teściów a "żebraniem" o nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby jesteś taka dorosła
a zachowujesz sie zupełnie niedojrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie trafi
Wiesz co jest przepaść między robieniem ślubu a utrzymywaniem wnuka! Poza tym u wszystkich moich koleżanek rodzice wyprawiali ślub DOBROWOLNIE a nie bo ktoś się domaga. Jak mój syn ma mieć taką żonę, to wolę żeby był gejem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. a może to podpucha , żebyśmy sie zlitowały i trzasnęły zrzute?/ heheheh masz niezłą wprawę w żebraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i tak
Mój tez :-D lepiej niech będzie gejem. :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
mi kazdy mowil dobrze przemysl jak chcesz sie pakowac w rodzine z taka tesciowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to mam pomysła
klikamy na tym topiku! Każdy klik to 1 grosz! ZRZUTKA NA WÓZEK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona na maxa
a mnie bardzo ciekawi co oni kiedyś zrobia jak dziadkowie dziecka umrą:P chyba przed śmiercią wymuszą aby w testamencie wszystkie swe dobra na ich dziecko przepisałi,bo przeciez ktoś temu dziecku będzie musial kupować ciuchy,jedzenie,opłacić studia.....no a skoro już teraz dziadkowie "mają obowiązek" kupować wózek i dac na wyprawkę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
lepiej niech bedzie gejem bo jaka synowa by z taka tesciowa wytrzymala.Dzieci nie bedzie miec wiec problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i tak
o to jeszcze lepsze -pakowac sie w rodzine z taka tesciowa - od kiedy tesciowa jest wyznacznikiem wychodzienia za mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to kliknę
KLIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
opukuje mloteczkiem klepki podłogowe - a nuz mają gdzies skrytkę ze złotem i klejnotami, chytre skąpiradła ryzykowny to plan, bo cierpię na nietrzymanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... ja podziwiam takich ludzi - ile im łatwiej w zyciu - maja dać na wózek i koniec - bo sa bogaci.... niezły tok myslenia. Na dodatek pisze że maja pieniądze ale i tak chce na wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie trafi
nie no nie mogę... prawie 30stka na karku i takie głupoty... Mamo daj na wózek :) A zapytałaś czy stać ją na twoje dziecko? Bo jak pieniążków zabraknie to co? Nie przyszło ci do głowy że pasuje sie samemu utrzymać i pozwolić rodzicom cieszyć się życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
dochody jakie mamy starcza nam na godne zycie.Ale ja nie wyobrazam sobie zycia bez mojej mamy ktora po macierzynskim bedzie zajmowac sie dzidzia i wogole.ja mam ich zostawic samych?jesli dziecko bedzie chcialo isc na studia to samo zapracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
sprzedam ich sztuczne szczeki na Stadionie Dziesięciolecia, a na nawet tipsy bedę mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jedynaczka
ja tez mieszkam z rodzcami.Bo po co mam kupowac mieszkanie jest mieszka w willi 2 pietrowej sam osobne wejscie.Moje mieszkanko ma ok 98 m/kw. ja na twoim miejscu bym od takiej tesciowej nie wziela ani grosza nawet jak by ona sie sama zaoferowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona na maxa
aha...jeśli twoje dziecko będzie chciało iść na studia to ma sobie samo zapracować ale ty domagasz się od rodziców i to nie tylko swoich aby ci się na wózek złożyli może zastosuj tą metodę na studia dla swgo dziecka dla siebie!!! chciałaś miec dziecko więc sobie na wszystko zapracuj!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc ja mysle ze
a Twoje dziecko będzie musiało same na siebie pracować? :-D Tak i pewnie na Ciebie też. :-D Słaby temat. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie trafi
nie no, albo jesteś bardzo ułomna albo to prowokacja. Stawiam na to drugie. Nie ma tak głupich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to
twój mąż? też uważa że jego rodzice powinni sie złożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
moj maz mowi ze jak jego rodzice nie powiedza ze tez dadza to od moich tez nie wezmiemy. mamy juz troszke pieniazkow na koncie na wyprawke wiec zle nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes glupia suką
i utrzymanka,zdajesz sobie z tego sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojko
utrzymanką buhahaha kogo twoją? mylisz chyba pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak w ogole to po co sie denerwujecie i tak nakrecacie jak widac ze autorka jest jakas polamana umyslowo a caly ten temat to PROWOKACJA???Tak jak napisala jedna z was - to nie mozliwe zeby ktos tak glupi byl....:)Wyluzujcie!Rodzice przecali nauczycieli zeby dziewcze OHP ukonczylo a wy sie na niej wyzywacie... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiurek4567
mojko po prostu nie bierz od swojej mamy kasy i będzie po kłopocie i nie żeruj na kimś skoro stać was z mężem na godne życie jeszcze będziesz gonić po ciucholandach i kupować ciuszki dla dzieciaka bo naprawdę się nie opłaca kupować nowych rzeczy zostaw rodziców i teściów w spokoju a Ty podaj adres to na pewno Ci prześlemy wszystkie wyprawki dla chłopca lub dziewczynki :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P a tak na marginesie to współczuje twojej teściowej ze ma taką synową jak ty :( to naprawdę żałosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×