Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kok12

Nie mogę sobie kupić ubrań, bo jestem zbyt drobna

Polecane posty

Gość kok12

Właściwie to ja nie mam prawie ubrań, bo mam rozmiar 34, jestem niska (161cm) i drobna. W sklepach zaś najczęściej ubrania zaczynają się od rozmiaru 36, a te w rozmiarze 34 chyba tylko "udają" taki, bo są po potu na mnie za duże. Nie chcę kupować ubrań, które mi się nie podobają a są w moim rozmiarze. Zastanawiam się, czy po prostu nie uszyć sobie ubrań u krawcowej, ale kompletnie nie znam się na materiałach i nie wiem, czy w fasonie, który sobie wymyślę, będę dobrze wyglądać. Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kupuj w miare
zblizony rozmiar i przerabiaj tylko u krawcowej-powinno wyjsc taniej terranova ma bardzo maloe 34 czasem w h&m sie zdarza dosyc male w orseyu maja 34 i 32 a 161cm to wcale nie tak malo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
w h&m przeważnie mi sie nie podobają ubrania, a w orseyu dziś właśnie byłam: większość rzeczy, które przymierzałam było uszyte właśnie na wyższe osoby, bo chociaż były na szczupłość dobre, to w ramionach źle leżały - tak jakby właśnie były dla wyższych osób; niestety nie wszystko da sie zwęzić u krawcowej, tak, aby zachować fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ciuchy "codzienne" kupuj w dziale dziecięcym? oprócz bluzek z królewnami jest też sporo ciuchów jednokolorowych, bardziej dosrosłych. A rzeczy eleganckie np. garsonke możesz szyć u krawcowej, ona jużdoradzi jaki fason i materiał będzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decor
hehe no widzicie nietypowi zawsze maja gorzej;) ja skolei nie moge znalesc spodni dla siebie mam strasznie dlugie kopyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam mały problem jeśli chodzi o ubrania wiec może przy okazji ktoś coś doradzi :) chodzi o spodnie - mam 163 cm wzrostu i z długością już nei ma takich strasznych problemów, bo coraz więcej jest spodni w rozmiarach na 164 cm. Chodzi o to że jestem dość szczupła w pasie (65 cm) ale mam nieco grubsze nogi (nie jakies koszmarnie grube ale na pewno nie są chude). I jak już cos pauje na nogi i na biodra to w pasie jest co najmniej z cm za duże (a kupuje przeważne rozmiary S - zdażają się M albo XS zależy od firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita_ass
heh... mam ten sam problem ale ja nosze 35 lub 36. Powiedzcie co mam nosic gdy jestem niska i szczupła? Jakie koszulki itp..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
ja tez jestem niska, znajduje spodnie tylko w H&M i sa dla mnie dobre. czasami ubieram sie tez na dzialach i w sklepach dzieciecych, ostatnio kupilam szmizjerke na wzrost 146cm, choc mam 158:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
do Tamari: ja nie widziałam na moim roku nikogo, kto byłby tak samo drobny jak ja, owszem, jest dużo dziewczyn niskich i szczupłych, ale noszą rozmiar 36 a nie 34 chyba rzeczywiście odwiedzę jakiś sklep dziecięcy, ale trochę głupio mi będzie przed tymi ekspedientkami, a co do szycia u krawcowej, to jest klopot z wszelkimi sweterkami, bo tych już krawcowa nie szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
niekoniecznie w sklepie musza byc tylko ubrania dzieciece, sa tez i inne. jak sie wsztydzisz isc do takiego sklepu sama to wez np jakas dziewczynke dobrze Ci znana albo siostrzenice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrgegd
e tam, gadanie. Ja mam 158cm, 42kg wagi, 62 w pasie, 87 w biodrach - też jestem drobna i żyje. Generalnie w orsayu możesz poszukać ewentualnie koszulek i bluzeczek w rozmiarze 34, ale marynarka już odpada, bo już nie produkują rozmiaru 32,a taki byłby na ciebie na pewno dobry (wiem po sobie). Spodnie warto mierzyć 34, bo czasem są dobre i szukać 32 - bardzo rzadko się zdarzają, ale jak są to pasują! Ostatnio kupiłam sobie fajną koszulkę w new yorkerze z amisu - ogolnie jak tam patrzę, to xs jest dosyć małe, więc może..? W H&M dziecięcym widziałam całkiem dużo fajnych spodni i bluzek, ale dla mnie to jednak wstyd kupować w dziecięcym dziale.. A w 'normalnym' xs ze mnie spada. Możesz popatrzeć też w croppie - ja czasem mogę tam znaleźć nawet i spodnie dobre na długość, ale to generalnie loteria. W zeszłym sezonie mieli marynarki, spodnie i spódnice, xs wyglądało na małe, więc może tam poszukać czegoś bardziej eleganckiego? Wiem, ze to cropp, ale w zeszłym roku słuchajcie była fajna marynareczka, zupełnie jak nie z croppa ;] sporo też fajnych ciuchów mozna w necie znaleźć. Ostatnio chłopak zamawiał buty w jakimś skateshopie i przy okazji wzięłam sobie koszulkę Soulsister chyba, rozmiar xs i JEST ZA MAŁA! (nierozciągliwy materiał) :D tak więc poszukaj a znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kok12 a powiedz jaki styl preferujesz? sportowy, bardziej elegancki? w jakich sklepach podobaja Ci sie ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
wolę styl kobiecy, coś swobodny, elegancki to za dużo powiedziane; podobają mi się ubrania w reeserved i grey wolf; w tym pierwszym ostatnio jakoś duży wychodzi im rozmiar 34, a ten drugi w ogóle takiego nie ma; a może znacie konkretne sklepy internetowe z małym rozmiarami? nie znam takiej marki croppie i nie wiem czy jest tu gdzie studiuję, czyi w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erlebnis
E, tam. Może tak szukasz, aby nie znaleźć? mam podobne wymiary i problemy, ale nigdy w markowych sklepach nie miałam kłopotów ze swetrami, bluzkami itp. Vero Moda, Terranova i Bershka nie robią problemów z rozmiarami. A co do spodni - szukaj. Ale na bazarkach i rynkach. W markowych nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erlebnis
Kok - ta firma nazywa się Cropp. Ale nie wiem, czy da się tam znaleźć coś w stylu innym niż klatkowo-blokowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem niska
mam 164 i waze tylko 45 kg, jestem bardzo drobna, do tego mam bardzo waskie biodra i jesli chodzi o spodnie to wszystkie mam z zary i mango, maja tam hiszpanska rozmiarowke, wiec zanizona, 34 jest naprawde male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kws
właśnie ze znalezieniem ubrań w rozmiarze 34 nie powinnać mieć problemu, tym bardziej, że jesteś niska. Ja mam ten sam rozmiar i o ile bluzki są idealnie dopasowane, to długość rękawów jest zawsze za krótka. Natomiast w orsay'u są też ciuchy w rozmiarze 32 i może ten jest dla ciebie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa1
Jeśli nie możesz dobrać ubrań polecam sklep www.littledress.eu ja tam znalazłam coś dla siebie (ważę 45 kg i mam 159 cm) lub ewentualnie amerykańskie sklepy internetowe tam też można trafić fajne ciuszki tylko, że dochodzi cło i VAT na granicy no i wysyłka ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new fashion store.pl
Witam, Wszystkie drobne osóbki zapraszam do siebie na zakupy. Rozmiary 34 są naprawde malutkie a S lub XS to już naprawde na drobinki. Warto zapoznać się z wymiarami, które są podane przy każdym opisie ubrania. Zapraszam newfashionstore.pl ewentualnie na allegro, podaje link na przykładową odzież http://allegro.pl/ekstra-modne-spodnie-kieszenie-super-cena-roz-34-i1608705636.html http://allegro.pl/super-modna-sexi-spodniczka-roz-s-okazja-i1595913902.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chrzanisz kok
ja mam 162 , 63 w pasie, 84 w biodrach.Kazda sieciówka poczynając od House , Cropp , Reserved ,Big Star , Nike ma ciuchy w takich rozmiarach.W Housie rozmiar xs jest nawet przyciasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebije wszystkie Panie u góry. Mam 155 cm, rozmiar buta 33 i 22 lata. Co skazuje mnie do końca życia na kupowanie w dziecięcym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to sprawka otylych
BO W wiekszosci sklepow rozmiary sa zanizone ,niby 36 ,a tak naprawde to 38..!!! pewnie to te otyle baby z nadwaga to robia...zeby sie lpeij poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na asos.com jest cała duża seria "petite", własnie dla osób drobnych i niskich. Nawet rozmiarówka jest tam inna. .asos.com/Women/Petite/Cat/pgecategory.aspx?cid=4177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tally Wejl można znaleźć ubrania w naprawdę malutkich rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weggie
Moja koleżanka miała podobny problem, aż znalazła stronę http://www.cozacena.pl/dla-kobiety na której mają bardzo duży wybór ubrań. Znalazła tam sporo fajnych sukienek i bluzek w jej rozmiarze, które przy tym nie kosztowały kroci. Poszukaj, może i Ty coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dość wysoka w porównaniu z wami ale Mam 164 i mam problem z udami spodnie rozmiar 38 w udach dobre w pasie za luźne rozmiar 36 w udach ciasne w pasie dobre więc kupuje 38 a do tego pasek czasem nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
Spróbuj poszukać czegoś przez Internet ;) Na http://www.cozacena.pl/dla-kobiety mają ogromny wybór w różnych rozmiarach, również dla osoby drobnej ;) Na pewno znajdziesz coś dla siebie i to super cenie, bo dzięki porównaniu różnych ofert, sporo zaoszczędzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki sam problem odnośnie kupna odzieży czy obuwia mają osoby o większych gabarytach, a podstawą jest szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz szeroki wybór. Ja polecam stronę www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×