Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trochę niezorientowana

Jak w dniu sklubu organizujecie sprawy typu fryzjer-kosmetyczka ?

Polecane posty

Gość trochę niezorientowana

Podzielcie się proszę jak wy to robicie ? Czy w dniu ślubu macie tak że kosmetyczka i fryzjer przyjeżdża do was do domu ? Czy można w ogóle o coś takiego poprosić ? O ile ksometyczka moze by się zgodziła to o tyle fryzjerka to już nie za bardzo.. Prawda ? Czy może fatygujecie się i same jedziecie do kosmetyczki i fryzjera ? Wiadomo że jest to kłopotliwe bo od fryzjera wychodzi się już z upiętym welonem. A mój ma być długi aż do ziemi więc kłopot tym większy. Domyślam się że kolejność jest taka że najpierw fryzjer a potem kosmetyczka. Na ile godzin przed ślubem najlepiej się umówić z fryzjerem i kosmetyczką ? Tak zeby mieć wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się. Bo w końcu nie jestem w stanie przewidzieć ile czasu im to zajmie. A nie chcę przeznaczyć na to zbyt mało czasu żeby nie wyniknął problem. Ani też za dużo czasu aby makijaż w kościele był świeży. I jeszcze kolejne pytania.. Na ile przed ślubem najlepiej się umówić z manikiurzystką ? Czy może być tak np. 2 dni przed ślubem ? Czy spotykając się z nią powinnam się przyznawać że ten manicure ma być na mój slub ? Bo obawiam się że jak jej się przyznam że to ma być na mój slub to mi przez to naliczy dwa razy więcej kasy. Pytam o to bo takie coś zauważyłam z bukietami w kwiaciarni. Kiedy moja znajoma zamawiała w kwiaciarni bukiet to babka podała normalną cenę ale jak ta dziewczyna powiedziala ze to ma być bukiet ślubny to babka zrobiła oczy: "Jak to ?? Ślubnyyyy ??" i od razu zaśpiewała za bukiet dwa razy wyższą cenę :O I ostatnie pytanie. Na ile dni przed slubem umówić się na oczyszczanie twarzy u kosmetyczki ? Mam nadzieję że was nie zamęczyłam tymi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub o 13, a do fryzjera idę na 13. Co do makijażu to postanowiłam, że sama się wymaluję, bo dokładnie wiem jaki chce mieć makijaż, a podejrzewam, że kosmetyczka zaproponuje mi jedynie ślubny standard. Podobnie z manikiurzystką - uważam, że to strata kasy i pazurki również zrobię sobie sama. Oczyszczanie twarzy zrobiłabym przynajmniej tydzień wcześniej żeby nie mieć na ślub niespodzianki w postaci wysypki czy zaczerwienienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dlub o 15.00 i jak mi doradzila fryzjerka u niej na 9.30 - 11.30 dwie godziny mowila ze jej zejdzie potem od razu mnie przechwyci makijazystka:))bo wybralam super salon od lat wyprobowany i tak jest tez kosmetyczka i pani od paznokci:))wiec o 12.30 bede gotowa szybki prysznic potem wiec na 14 bede gotowa pewnie kolo tej przyjda na blogoslawiny wiec mysle sie wyrobic:)) pazurki na swoich robie w piatek dzien wczesniej i wcale nie ma wplywu na cene gdyz pani od paznokci robi mi kmakijaz i wie ze slubnu i pazurki 30zl czyli normalnie francuski plus ozdoby na ten z obraczka:) welon tez bede miala do ziemi ale przynajmniej mam wszystko w jednym miejscu tydzien wczesniej jestem umowiona na farbowanie i probna fryzure oraz makijaz wiec bede dokladnie wiedziec jak to bedzie wszystko wygladalo:)z czasem i wogole:) u mnie slubny makijaz 50zl kosztuje moja siostra wieczorowy 35zl u tej samej pani pazurki tyle samo wiec nie ma roznicy jesli chodzi ze slub :)na oczyszczanie idz w poniedzialek zeby sie wszystko landnie zagoilo jak bedzie potrzeba mi tak kosmetyczka doradzila zreszta zapytaj swojej to ci napewno doradzi bo kazdy ma inna cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę niezorientowana
Dzięki dziewczyny. Trochę mi rozjaśniłyście i dzięki wam już wiem mniej więcej jak to rozplanuję ? Będę więc mieć tydzień wcześniej oczyszczanie twarzy. Dwa dni lub dzień przed ślubem manicure :) Myślałam po waszych wypowiedziach że też na fryzjera się umówie o 9:00 a na makijaż o 12:00. Tylko że mi się sprawa skomplikowała bo chcę włosy farbować a to zazwyczaj zajmuje mojej fryzjerce aż dwie godziny ponieważ zawsze robię sobie balejaż. Ale po tym co napisala truuskaffka to teraz się zastanawiam czy nie połączyć tego farbowania z wizytą próbną u fryzjera kilka dni wcześniej. Dzięki temu w sobotę mogłabym spędzić u fryzjera o wiele mniej czasu. Dziękuję za rady :) Bardzo mi pomogłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Farbowanie absolutnie nie w dniu ślubu! Farba może zabarwić skórę głowy i będzie to wyglądało fatalnie. Poza tym nie dasz rady czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze co do przyznawania się czy ślubny czy nie. Ja mam zamiar nie przyznawać się gdzie się da właśnie ze względu na cenę. Moja kuzynka brała ślub w tamtym roku i na manicure poszła sobie w piątek pod wieczór nie przyznawając się - powiedziała że tylko zwykły francuski chce. Na drugi dzień rano tylko przykleiła sobie naklejkę na ten palec z obrączką. W kwiaciarni poprosiła o bukiet dla świadkowej - był droższy niż zwykły ale tańszy niż taki dla Panny Młodej. Butonierkę też zamiawiała - dla świadka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan w dniu mojego ślubu (5 kwiecień) 9 - kąpiel 11- fryzjer +makijaż w jednym miejscu (w studio wizażu) 13- powrót do domu i ubieranie się 15- Błogosławieństwo 16- slub dzień wcześniej depilacja i malowanie paznokci (sama sobie będę malować, podobno francuski manikiur nie jest modny, więc moje paznokcie beda mieć kolor jasny róz jak bukiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób balejażu w dzień ślubu bo raz włosy się nie beda tak ukladac jak powinny dwa zapach nigdy nie zniknie nawet jak ci fryzjer wymyje porzadnie glowe i da odzywke i wszystkie to specyfiki np moje wlosy po farbowaniu zaraz zawsze sa takie az za puszyste mi fryzjerka kazala tydzien wczesniej zeby sie doplukaly tak jak nalezy a odrostow przeciez jeszcze nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub o 13.00 - o 9.00 tylko upięcie włosów (przychodzi fryzjerka) a później makijaż robię sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerka przyjeżdza do domu tylko dlatego, iż jest więcej osób, które chcą zrobić coś ze swoją fryzurką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat
dziewczyny. a ile placicie za fryzureslubna i jak wygladac ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała babeczkaaa
Ja miałam umówioną stylistkę na dwie godziny przed rozpoczęciem ceremonii - dziewczyna wykonała makijaż w godzinę. I tak - o 14 ślub w kościele, o 12 kosmetyczka a o 11 fryzjer. Wszytsko poszło sprawnie, bo miałam zaklepane terminy. Polecam sobie zamówić odpowiednio wcześniej i to przede wszystkim termin próbnej fryzury - bo to będzie konretna informacja o tym, ile czasu fryzjer ją będzie robił w dniu ślubu. Ja rezerwowałam wizytę u fryzjera online (zawsze z tego korzystam, bo człowiek ze mnie wygodny i zapominalski ;)) tu można zobaczyć jak to działa http://salony-jeanlouisdavid.pl/ - ja akurat chodzę do JLD, których zresztą polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka

Ja miałam oczywiście makijaż próbny i próbnego fryzjera, aż znaleźliśmy idealne upięcie dla mnie i on był od rana ze mną przed przygotowaniami. Podobnie jak np. jedzenie miałam firmę Catering Arts i cały czas mogłam na nich liczyć. Nie wyobrażam sobie wcześniej tych włosów robić. Wszystko by mi się rozkręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×