Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianna789

Speak up - jakie warunki pracy?

Polecane posty

Gość lilianna789

Witam! Czy ktoś wie, jakie są warunki zatrudnienia i pracy w tej szkole? Jakie stawki proponują? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulubulu
To zależy o jakie stanowisko Ci chodzi. Na recepcji i w administarcji dużo raczej nie zarobisz. Konsultanci, jeśli są dobrzy i przekraczają plany (a wcale nie jest to takie trudne nawet w cięższych miesiącach) mogą naprawdę dobrze zarobić. Pensja dyrektorska jest dla mnie na razie tajemnicą:) Atmosfera jest naprawdę okej, bo same szkoły są fajne. Jesteś rozliczana z wyników - to one są najważniejsze. Oprócz tego prawie za darmo możesz uczyć się angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacemok
Co do tej rozmowy kwalifikacyjnej, to dobrze ją opisali na gowork.pl/opinie_czytaj,1373 aczkolwiek tak sobie z warunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudyyy

zdaje sie ze tutaj jest sporo informacji na ten temat: czops.pl/speak-up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiałam się do łez
Dnia 18.03.2008 o 11:49, Gość kulubulu napisał:

To zależy o jakie stanowisko Ci chodzi. Na recepcji i w administarcji dużo raczej nie zarobisz. Konsultanci, jeśli są dobrzy i przekraczają plany (a wcale nie jest to takie trudne nawet w cięższych miesiącach) mogą naprawdę dobrze zarobić. Pensja dyrektorska jest dla mnie na razie tajemnicą:) Atmosfera jest naprawdę okej, bo same szkoły są fajne. Jesteś rozliczana z wyników - to one są najważniejsze. Oprócz tego prawie za darmo możesz uczyć się angielskiego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×