Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydko...

dolegliwosci żołądkowe, wrzody???miałyście tak?

Polecane posty

Gość brzydko...

Mam następujący problem: wzdęcia, ciągłe uczucie pełności w żołądku, zaparcia. Dziś byłam jakaś słaba, ręce mi się trzęsły i wystapiły na mnie zimne poty. Ciągle się czuję jak napompowany balon, czuję,że mnie muli w żołądku.Jestem bardzo spięta, nerwowa oststnimi czasy. Mam to od kilku dni, acha za 2 tyg idę na operację-usuniecie woreczka żółciowego i może to mieć związek z woreczkiem,który mi czesto dokucza. Która z was tak miała?? pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydko...
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miec
ja miałam woreczek usowany w pazdzierniku od tamtej pory błogi spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydko...
miałaś laparoskopowo? nie bałaś się operacji?jakie badania przed operacją? po jakim czasie doszłaś do siebie? i czy schudłaś po operacji? sorka,za lawinę pytań, ale bardzo się boję:) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miec
rozumie pytania tez sie bałam:) tak miałam laparoskopie pod pełna narkoza,po przebuzeniu byłam obolała no i tak było do sciagniecia szwow czyli 10 dni ale do przezycia:)wyszłam ze szpitala ostatniego pazdziernika a juz 1 listopada byłam na cmentarzach wiec nie było tak zle:)przed operacja w sumie z tego co pamietam to pobieerali mi krew i przeswietlenie klatki robiłam w szpitalu,no i dwie lewatywy:Pale teraz mam spokoj i pozostały tylko 3 małe blizny i to głownie przez to ze drapałam strupy ale smaruje mascia i mam nadzieje ze zejda nie boj sie to naprawde nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erlebnis
a może to zespół jelita drażliwego? on tak się lubi objawiać. próbuj łykać tribux. oczywiście jeśli to nie ma związku z tym nieszczęsnym woreczkiem. porozmawiaj o tym z lekarzem, jednak jeśli to nie woreczek, to stawiam na to jelito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×