Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANAAaaaaaaaaaa

Anoreksja - kto ma ? jak z tym walczyć ??

Polecane posty

sama niewiele wskurasz, musisz byc pod kuratela lekarza, ale rowniez, i to koniecznie, psychologa. anereksja moze brac sie z tego, ze masz poczucie braku kontroli nad czymkolwiek w swoim zyciu oprocz tego, ze kontrolujesz = wszetecznie ograniczasz, jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiiiiiiiii
popieram całkowicie " Ana...Ana...Ana " to już się nie skończy, ostatecznie może przeobrazić się i inny typ ed. szczególnie jak sama zaczniesz z tym walczyć i przy udiale rodziny źle doinformowanej np. bulimie, kompulsy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare dni temu moj psycholog zasugerował ze moge miec anoreksje sprawdzil moje bmi i wyszlo prawie wyglodzenie. Tylko ze ja nie mam tak ze czuje sie gruba ja widze u siebie wystajace kosci i wiem ze zle wygladam. Ale on powiedzial ze anorekcja nie zawsze oznacza to ze widzi sie siebie gruba. Ja to robie bardziej nieświadomie. Jem malo nie mam apetytu ale nie czuje sie winna ze jem . Poprostu nie zalezy mi na tym by sie najesc. U mnie wyglada to tak jak bym sie nie świadomie wyniszczala by doprowadzic do smierci. Tylko nie wiem czy isc do psychiatry czy sama z tym walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorek

Modlitwa tylko pomoże, ważyłam 40kg przy wzroście 1.70, umierałam powoli, od czasu kiedy się pomodliłam  i  że chce widzieć jak wyglądam naprawdę bo widziałam grubasa w lustrze i żeby się nie odchudzić na śmierć to z dnia na dzień widziałam  coraz więcej jaki ze mnie suchelec. Dziś wracam do zdrowia   i chce mi się ciągle jeść i żyć. 

Wystarczy się pomodlić tylko 10 razy Zdrowaś Maryjo łaskiś pełna Pan z tobą błogosławionaś ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus.

Kto mądry w to uwierzy i spróbuje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×