Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Księżyc w Skorpionie

jaką fetę dodajecie do sałatki greckiej

Polecane posty

przede wszystkim chodziło mi o walory smakowe...gdyby ktoś mógł porównać... \"Feta\" Mlekowity i ta w zalewie nie jest tak krucha, jak grecka i na pewno o wiele estetyczniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda feta jest dobra i sie nada, ale z owczego mleka jest NAJLEPSZA :) jak pierwszy raz sprobowalam fete, to sie zastanawialam, kto wymyslil nasz nudny twarog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczita - zrób sobie twaróg sama, z mleka, to może zmienisz zdanie :D Ja używam fety z Mlekovity, apetina w kostkach jest jak dla mnie zbyt sucha i gumowata. Zresztą tej mlekovity jest duża kostka, można podjeść sobie jeszcze zawsze przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksieżyc w Skorpionie
i ja tak uważam - grecka jest lepsza, tylko jak już napisałam - strasznie krucha konczita - jaką kupujesz, bo jeśli chodzi o tę z owczego i koziego mleka, u mnie w sklepach są chyba trzy do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest taka w niebiesko pomarańczowej metalowej puszcze, niewiele droższa od mlekowity ale wspaniała, krucha ale nie rozciapuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mella - w zyciu sama bym sie nie zabrala za robienie twarogu ;) ogolnie po prostu nie lubie twarogu, nawet jak jest dobrej jakosci, od dziecka nie lubilam, jakies to takie jalowe, a juz twarozek ze szczypiorkami, rzodkiewkami itp., co niektorzy uwielbiaja, to dla mnie dno, dobre, jak nie ma nic do jedzenia... tak samo nie cierpie pierogow leniwych i zadnych twarogowych jedzen. albo chleb z twarogiem, brrrr... dla mnie twarog to po prostu pomylka stworcy, podobnie jak ziemniaki z koperkiem, salata ze smietana... ale ... mialo byc o fecie :D ksiezyc - ogolnie niestety nie kupuje fety ... nie mam dostepu do greckiej, owcza czasem kupie francuska, inne to jaka popadnie, jeszcze nie trafilam na niedobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×