Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukujaca_pomocy

Do osob dobrze laczacych kolor

Polecane posty

Gość Poszukujaca_pomocy

Mam śliczne fioletowe buty na obcasie około 10cm, takim niby drewnianym z obciętymi palcami. Chciałabym w nich pójść na wesele, ale nie wiem, jakiego koloru kupić sukienkę, aby do tych butków pasowała. Poza tym, może wiecie gdzie można dostać jakieś śliczne sukienki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
a ja wlasnie zastanawiam sie jakie buty do filoletowej sukienki CZARNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca_pomocy
Czarnych bym nie wybrała. Aleja nie do końca sie na tym znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dobrała jakąś szarą sukienkę tylko w jakimś jasnym odcieniu w miarę, bo to ślub. Czarny moim zdaniem do fioletu pasuje, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca_pomocy
Dziękuję za poradę. Zastanawiam się nad zieloną sukienką. Najpierw jednak muszę wybrać się do sklepu i zobaczyć co tam w ogóle znajdę. Zastanawiam się, czy jakiś jasny, wiosenny kolorek nie pasowałby do tych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca_pomocy
Fajnie, bardzo mi się podoba:) Takie łączenie kolorków i wzorków jak najbardziej mi odpowiada. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca_pomocy
Śliczna sukienka. niestety nie mam zdjęcia butków:( Może wkleiłabyś mi jeszcze pare sukienek, bo widzę, że bardzo ciekawe wybierasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz coś jeszcze poszukam :) No, cóż, dla każdego coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://e.snobka.pl/sn72/5f5bbe13000123f747cd42fd To taka wiosenna propozycja, ale nie sądzę, żeby u nas było coś podobnego. W zeszłym sezonie Zara miała takie kwieciste wzory. Myślę, że do ten fiolet należało by połączyć z kontrastowym białym, ale też połączonym z innymi kolorami jak ta sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://j.luxlux.pl/l382/20c004a20012a07047cc5e10/212240.jpg To inna propozycja kwiatowa :) Ale nie polecam do takich fioletowych butów, bo będą raczej za ciężkie. Jednak ta sukienka na taką okazję jak czyjś ślub bardzo się nadaje moim zdaniem :) Tak w ogóle proponuję, żebyś sama zajrzała na serwisy: snobka i luxlux. Mówię to, żeby mi ktoś nie zarzucił, że od nich ściągam, bo ściągam :D A jeśli chodzi o rzeczywiste sklepy, kiedy już będziesz na zakupach, to odwiedź Promod - mają tam takie bardziej "nowoczesne" ubrania, często w ciekawe wzory. Możesz też zobaczyć Zarę, chociaż dla mnie to przeżytek i trochę za sztuczna i sztywna jest. Oczywiście polecam zajrzeć do H&M'u, ale nie wiem czy nie zniechęci cię ilość ubrań. Sukienki są czasem naprawdę ciekawe, szczególnie z takiej jakieś droższej kolekcji. W sumie możesz jeszcze Mango odwiedzić. Trochę też dla starszawych, ale ostatnio Penelope lansuje fajny hipisowski styl, ale znowu wydaje mi się, że buty będą za ciężkie do tego. Wkleiłabym link do takiej jednej sukienki, ale strona otwiera się tylko we flashu i nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca_pomocy
Dziękuję Ci Fajna🌼 Naprawdę bardzo mi pomogłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×