Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lindzia

BALSAMY, TONIKI, KOREKTORY NA WYSZCZUPLENIE UD I ZWALCZANIE CELLULITU

Polecane posty

Gość 123aaa
a gdzie mlozna kupic takie olejki cyprysowy, geraniowy, jałowcowy i rozmarynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W aptekach
sklepach zielarskich a nawet marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest cool oliwka do masażu silnie ujędrniająca anty celullitowa. Regularnie stosowana napewno pomoże. mi pomaga... masuje nogi i brzuch co drugi dzień czasem codziennie i widze efekty... Ziaja w pomaranczowej butli-starcza na długo koszt około 12 zł.. do kupienia w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia*
a ja mam pytanie do lady: Czy do foliowania też używałaś kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana1000
witam was dziewczyny. ja mam pytanko czy ten peeling kawowy wystarczy wcierać i będą efekty czy muszę zawijać się folią a na to nie mam za bardzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana1000
hej kobitki jesteście tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Cześć dziewczynki:)Widzę ,że nas coraz więcej:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynkaaa
Ja nie zawijam sie folią wystarczy z 10 minut tym peelingiem masowac skore pozniej to splukac,folią to sie stosuje do martwego mozna no[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy sam peeling
jesli nie masz czasu. a folie mozesz zcasem zawinac jak sie wysmarujesz balsamem. chyba lepiej wtedy wszystko "dziala" bo jak dam sam balsam to uczucie zimna po nim jest okolo 10 min. a z folia to z godzine albo i dluzej! olejki tez w aptekach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kupiłam nowość z Eveline, cała ta seria slim extreme 3D jest świetna, jej minusem było to chłodziła - teraz jest nowe termoaktywne serum wyszczuplająco-anycellulitowe, rozgrzewające - świetne uczucie, super efekt, wszystkie zalety \"zielonej\" serii plus ciepełko wiele osób tu na forum poleci Wam tę serię, a za ten produkt ręczę osobiście :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kupiłam nowość z Eveline, cała ta seria slim extreme 3D jest świetna, jej minusem było to chłodziła - teraz jest nowe termoaktywne serum wyszczuplająco-anycellulitowe, rozgrzewające - świetne uczucie, super efekt, wszystkie zalety \"zielonej\" serii plus ciepełko wiele osób tu na forum poleci Wam tę serię, a za ten produkt ręczę osobiście :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Witam dziewczynki:) Folia nie powinna się ześlizgiwać, może za lekko owijasz.A dziewczynki robicie peeling z kawy??Gdzie się nie odwrócę to słyszę że efekty już po pierwszym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana1000
ja tam po pierwszym razie nie widziałam jakiś rezultatów ale wieże że przy regularnym stosowaniu będą one bardzo wyrazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folia nie spada
z nog. jedynie z brzucha. trzeba mocno zawinac i kilka razy i jest ok. peeling daje efekty po 1 razie ale nie ze likwiduje celulit ale wyraznie widac ze skora jest gladsza, milsza w dotyku... takie efekty widac za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze szczerze
z olejkiem geraniowym trzeba uważac jak się bierze tabletki antykoncepcyjne geranium ma pochodne hormonów więc lepiej by nie było żadnych Kinderniespodzianek drugi olejek z którym trzeba ochodzic sie ostrożnie to cynamonowy bo działa bardzo silnie i moze powodowac silne reakcje alergiczne, wysypki, pokrzywki pieczenie, nie powinno się go dawac więcej niż 1-2 krople, oczywiście rozcieńczone w balsamie czy oliwce do masażu zgadzam sie z przedmówcą nowe, czerwone serum termoaktywne Eveline superrozgrzewa i przyjemnie się stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
O jejku,dziewczyny ile tego jest:)Zeby jeszcze czas był.Ja to sie bardzo zniechęcam.Od dzisiaj znowu postanowilam systematycznie wcierac w siebie moj nowy nabytek z AVONU.Obym wytrwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindzia trzymam kciuki za wytrwałość, bo ten specyfik troszke jednak kosztuje. ja dziś kupiłam serum wyszczuplające, szybko likwidujące cellulit z perfecty mam nadzieję ,że da jakieś efekty- ponoć można je zaobserwować juz po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawawstkkka
a to musi być folia aluminiowa, czy może być taka bezroczysta? Może w weekend spóbuje owinąć się po kawie ;) tzw. po pilingu kawowym, nałożyć balsam i się owinąć a potem prysznic i znów się posmarować balsamem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działaaaaaaaaaaaa
polecam żel wyszczuplający (niweluje cellulit i już powstałe rozstępy) używam go 1,5 miesiąca i efekt jest super, ale pierwszy raz zawzięłam sie i systematycznie stosuje 2 x dziennie. Ubyło 1,5 cm w obwodzie !!! LIREAC - CENTIMETRIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowalam Vichy i L\'oreal , zdecydowanie wolalam Perfect Slim L\'orela :) i mialam wieksze efekty. Polecam! Kupilam Eveline - ale mentol i to dziwne chlodzenie...nie dla mnie...efektu zero z reszta... Cwicze od 1kwietnia powrocilam na silownie po 3miesiecznej przerwie. Raz w tyg peeling kawowy i zawijanie, raz w tyg goraca kapiel i zawijanie, raz w tyg sauna i smarowanie z masazem:) Juz widac efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaaaarna
mam pytanie do "śmiesznej" w jakiej cenie ten krem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaaaarna
Już nic nie wiem z tego :( nie wiem co dobre jest w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×