Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pesserowka

prosze powiedzdcie mi, bardzo sie boje...

Polecane posty

Gość pesserowka

Witam mam 24 lata i jestem w 26 tyg ciazy, od wtorku mam zalozony peser czyli krazek z powodu skracajacej sie szyjki.... Od kilku dni czuje ruchy albo pukniecia dzidzi normalnie w kanalae rodnym... to jest niezbyt przyjemne uczucie jakby cos mi o pecherz walilo, czy to mozliwe zeby dziecko tak nisko bylo ulozone? czy o co chodzi/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesserowka
podnosze nikt nie jest w stanie nic powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego pytasz na forum
nie jestesmy lekarzami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Chyba będzie lepiej jak zadzwonisz do swojego lekarza. Będziesz miała opinie swojego autorytetu. I nie denerwuj sie, że nikt nie odpowiada, bo może żadna tak nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam pasaara ale czulam dokladnie tak samo gdzies od 7 m ciazy moze to zabrzmi glupio ale czulam doslownie jakby zuzka wsadzila mi reke w cipke i sobie nia \"merdala\".. niezbyt mile uczucie:D wydajke mi sie ze to normalne..ale ciezko mi sie wypowiadac w kontekscie to w ciazy ok a co nie bo 1 - nie jestem specjalista;) 2 - moja ciaza nie byla ksiazkowa i dziala sie wiele zlego podczas jej trwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam, co prawda moja ciaza byla postrzymywana, ale wiele kolezanek z mojego topiku mialo to samo. Pamietam, bo czesto zartowalaysmy na ten temat, ze zaraz zobaczymy raczke albo nozke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×